Curling na Zimních olympijských hrách 2018 – turnaj ženy
Curling na Zimních olympijských hrách 2018 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Turnaj žen | |||||||
Základní údaje | |||||||
Pořadatel | Světová federace curlingu Mezinárodní olympijský výbor | ||||||
Dějiště | Gangneung Curling Centre | ||||||
Datum | 14.–25. února 2018 | ||||||
Startující | 50 žen z 10 zemí | ||||||
Medailisté | |||||||
Švédsko (SWE) | |||||||
Jižní Korea (KOR) | |||||||
Japonsko (JPN) | |||||||
Soutěže | |||||||
| |||||||
|
Curling žen na Zimních olympijských hrách 2018 byla soutěž hraná v hale Gangneung Curling Centre.
Týmy
Ženského turnaje se účastnilo 10 reprezentací.
Země | Skip (čtyřka) | Third (trojka) | Second (dvojka) | Lead (jednička) | Náhradník | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
Kanada | Rachel Homanová | Emma Miskewová | Joanne Courtneyová | Lisa Weagleová | Cheryl Bernardová | Ottawa CC, Ottawa |
Dánsko | Madeleine Dupontová | Denise Dupontová | Julie Høghová | Mathilde Halseová | Lina Knudsenová | Hvidovre CC, Hvidovre |
Velká Británie | Eve Muirheadová | Anna Sloanová | Vicki Adamsová | Lauren Grayová | Kelly Schaferová | Royal Caledonian CC, Stirling |
Čína | Wang Bingyu | Zhou Yan | Liu Jinli | Ma Jingyi | Jiang Xindi | Harbin CC, Charbin |
Japonsko | Satsuki Fujisawa | Chinami Yoshida | Yūmi Suzuki | Yurika Yoshida | Mari Motohashi | Tokoro CC, Kitami |
Jižní Korea | Kim Eun-jung | Kim Kyeong-ae | Kim Seon-yeong | Kim Yeong-mi | Kim Cho-hi | GyeongBuk Uiseong CC, Uiseong |
Olympijští sportovci z Ruska | Victoria Moiseeva | Ulyana Vasilyeva | Galina Arsenkina | Julia Guzieva | Julia Portunova | CC Adamant, Petrohrad |
Švýcarsko | Silvana Tirinzoniová | Esther Neuenschwanderová | Manuela Siegristová | Marlene Albrechtová | Jenny Perretová | CC Aarau, Aarau |
Švédsko | Anna Hasselborgová | Sara McManusová | Agnes Knochenhauerová | Sofia Mabergsová | Jennie Wåhlinová | Sundbybergs CK, Sundbyberg |
Spojené státy americké | Nina Rothová | Tabitha Petersonová | Aileen Gevingová | Becca Hamiltonová | Cory Christensenová | Madison CC, Madison |
Základní skupina
Postup do play-off
Pořadí | Tým | Z | V | P | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1. | Jižní Korea | 9 | 8 | 1 | 75:44 |
2. | Švédsko | 9 | 7 | 2 | 64:48 |
3. | Velká Británie | 9 | 6 | 3 | 61:56 |
4. | Japonsko | 9 | 5 | 4 | 59:55 |
5. | Čína | 9 | 4 | 5 | 57:65 |
6. | Kanada | 9 | 4 | 5 | 68:59 |
7. | Švýcarsko | 9 | 4 | 5 | 60:55 |
8. | Spojené státy americké | 9 | 4 | 5 | 56:65 |
9. | Olympijští sportovci z Ruska | 9 | 2 | 7 | 45:76 |
10. | Dánsko | 9 | 1 | 8 | 50:72 |
1. kolo
14. února 2018, 14:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Japonsko (Fujisawa) | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | X | 10 |
Spojené státy americké (Rothová) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | X | 5 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olympijští sportovci z Ruska (Moiseeva) | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | X | X | X | 3 |
Velká Británie (Muirheadová) | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | X | X | X | X | 10 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dánsko (Dupontová) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | X | 3 |
Švédsko (Hasselborgová) | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | X | X | 9 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarsko (Tirinzoniová) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | X | 2 |
Čína (Wang) | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | X | X | 7 |
2. kolo
15. února 2018, 9:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanada (Homanová) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Jižní Korea (Kim) | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 8 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dánsko (Dupontová) | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | X | 5 |
Japonsko (Fujisawa) | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | X | 8 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čína (Wang) | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Olympijští sportovci z Ruska (Moiseeva) | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Velká Británie (Muirheadová) | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Spojené státy americké (Rothová) | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 |
3. kolo
15. února 2018, 20:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čína (Wang) | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 |
Velká Británie (Muirheadová) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 8 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanada (Homanová) | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Švédsko (Hasselborgová) | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spojené státy americké (Rothová) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 |
Švýcarsko (Tirinzoniová) | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jižní Korea (Kim) | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Japonsko (Fujisawa) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 |
4. kolo
16. února 2018, 14:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dánsko (Dupontová) | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 |
Kanada (Homanová) | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jižní Korea (Kim) | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7 |
Švýcarsko (Tirinzoniová) | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švédsko (Hasselborgová) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 |
Olympijští sportovci z Ruska (Moiseeva) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 |
5. kolo
17. února 2018, 9:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarsko (Tirinzoniová) | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 |
Švédsko (Hasselborgová) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 8 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olympijští sportovci z Ruska (Moiseeva) | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 |
VereinigteStaaten | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Japonsko (Fujisawa) | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Čína (Wang) | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dánsko (Dupontová) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 |
Velká Británie (Muirheadová) | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 |
6. kolo
17. února 2018, 20:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olympijští sportovci z Ruska (Moiseeva) | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 5 |
Japonsko (Fujisawa) | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | X | 10 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čína (Wang) | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | X | 10 |
Dánsko (Dupontová) | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | 7 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jižní Korea (Kim) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 7 |
Velká Británie (Muirheadová) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spojené státy americké (Rothová) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | X | X | 3 |
Kanada (Homanová) | 3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 4 | X | X | X | 11 |
7. kolo
18. února 2018, 14:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Velká Británie (Muirheadová) | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6 |
Švédsko (Hasselborgová) | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 8 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanada (Homanová) | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 10 |
Švýcarsko (Tirinzoniová) | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čína (Wang) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | X | X | 5 |
Jižní Korea (Kim) | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | X | X | 12 |
8. kolo
19. února 2018, 9:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spojené státy americké (Rothová) | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 |
Dánsko (Dupontová) | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Japonsko (Fujisawa) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | X | X | 3 |
Kanada (Homanová) | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2 | X | X | X | 8 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švédsko (Hasselborgová) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 |
Jižní Korea (Kim) | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olympijští sportovci z Ruska (Moiseeva) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | X | 2 |
Švýcarsko (Tirinzoniová) | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 4 | X | X | X | 11 |
9. kolo
19. února 2018, 20:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Velká Británie (Muirheadová) | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 8 |
Švýcarsko (Tirinzoniová) | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dánsko (Dupontová) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 |
Olympijští sportovci z Ruska (Moiseeva) | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 8 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Čína (Wang) | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | X | X | 4 |
Spojené státy americké (Rothová) | 3 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | X | X | 10 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Japonsko (Fujisawa) | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Švédsko (Hasselborgová) | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 |
10. kolo
20. února 2018, 14:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanada (Homanová) | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Čína (Wang) | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Spojené státy americké (Rothová) | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | X | 6 |
Jižní Korea (Kim) | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | X | 9 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Velká Británie (Muirheadová) | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 |
Japonsko (Fujisawa) | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 |
11. kolo
21. února 2018, 9:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jižní Korea (Kim) | 3 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | X | X | X | X | 11 |
Olympijští sportovci z Ruska (Moiseeva) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | X | X | X | X | 2 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švédsko (Hasselborgová) | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | X | 8 |
Čína (Wang) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | X | 4 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarsko (Tirinzoniová) | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | X | 6 |
Dánsko (Dupontová) | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | 4 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kanada (Homanová) | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Velká Británie (Muirheadová) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 |
12. kolo
21. února 2018, 20:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švédsko (Hasselborgová) | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 9 |
Spojené státy americké (Rothová) | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švýcarsko (Tirinzoniová) | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | X | 8 |
Japonsko (Fujisawa) | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | X | 4 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olympijští sportovci z Ruska (Moiseeva) | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 |
Kanada (Homanová) | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jižní Korea (Kim) | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | X | X | X | 9 |
Dánsko (Dupontová) | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | X | X | X | 3 |
Play-off
Pavouk
Semifinále | Finále | |||||||
1 | Jižní Korea | 8 | ||||||
4 | Japonsko | 7 | ||||||
1 | Jižní Korea | 3 | ||||||
2 | Švédsko | 8 | ||||||
2 | Švédsko | 10 | ||||||
3 | Velká Británie | 5 | Třetí místo | |||||
4 | Japonsko | 5 | ||||||
3 | Velká Británie | 3 |
Semifinále
23. února 2018, 20:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jižní Korea (Kim) | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 |
Japonsko (Fujisawa) | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7 |
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Švédsko (Hasselborgová) | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | X | 10 |
Velká Británie (Muirheadová) | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | X | 5 |
O třetí místo
24. února 2018, 20:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Japonsko (Fujisawa) | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 |
Velká Británie (Muirheadová) | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Finále
25. února 2018, 9:05
Tým | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Celkem |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jižní Korea (Kim) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | 3 |
Švédsko (Hasselborgová) | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | X | 8 |
Konečné umístění
Pořadí | Tým |
---|---|
Švédsko (SWE) | |
Jižní Korea (KOR) | |
Japonsko (JPN) | |
4. | Velká Británie (GBR) |
5. | Čína (CHN) |
6. | Kanada (CAN) |
7. | Švýcarsko (SUI) |
8. | Spojené státy americké (USA) |
9. | Olympijští sportovci z Ruska (OAR) |
10. | Dánsko (DEN) |
Odkazy
Reference
V tomto článku byly použity překlady textů z článků Curling at the 2018 Winter Olympics – Women's tournament na anglické Wikipedii a Olympische Winterspiele 2018/Curling na německé Wikipedii.
Externí odkazy
- Obrázky, zvuky či videa k tématu Curling na Zimních olympijských hrách 2018 – turnaj ženy na Wikimedia Commons
Olympijské vítězky v curlingu – turnaj ženy | |
---|---|
Ukázkový turnaj | |
Oficiální turnaj |
|
Portály: Sport