Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2004 |
---|
|
Baanevenementen |
---|
100 m | mannen | vrouwen |
---|
200 m | mannen | vrouwen |
---|
400 m | mannen | vrouwen |
---|
800 m | mannen | vrouwen |
---|
1500 m | mannen | vrouwen |
---|
5000 m | mannen | vrouwen |
---|
10.000 m | mannen | vrouwen |
---|
100 m horden | | vrouwen |
---|
110 m horden | mannen | |
---|
400 m horden | mannen | vrouwen |
---|
3000 m steeplechase | mannen | |
---|
4×100 m estafette | mannen | vrouwen |
---|
4×400 m estafette | mannen | vrouwen |
---|
Wegevenementen |
---|
Marathon | mannen | vrouwen |
---|
20 km snelwandelen | mannen | vrouwen |
---|
50 km snelwandelen | mannen | |
---|
Veldevenementen |
---|
Verspringen | mannen | vrouwen |
---|
Hink-stap-springen | mannen | vrouwen |
---|
Hoogspringen | mannen | vrouwen |
---|
Polsstokhoogspringen | mannen | vrouwen |
---|
Kogelstoten | mannen | vrouwen |
---|
Discuswerpen | mannen | vrouwen |
---|
Speerwerpen | mannen | vrouwen |
---|
Kogelslingeren | mannen | vrouwen |
---|
Gecombineerde evenementen |
---|
Zevenkamp | | vrouwen |
---|
Tienkamp | mannen | |
---|
Het hink-stap-springen voor vrouwen werd als deel van atletiek tijdens de Olympische Spelen 2004 in Athene afgewerkt op 21 en 23 augustus 2004. De kwalificatie afstand was 14,50 m dit betekent dat iedereen die deze afstand haalde door ging naar de finale.
Kwalificatie
Heat 1 |
Plaats | Naam | Uitslag | Kwal. |
1 | Hrysopiyi Devetzi | 15,32 NR | Q |
2 | Baya Rahouli | 14,89 NR | Q |
3 | Kene Ndoye | 14,79 | Q |
4 | Tatjana Lebedeva | 14,71 | Q |
5 | Magdelin Martinez | 14,57 | Q |
6 | Olena Hovorova | 14,56 | Q |
7 | Olga Vasdeki | 14,54 SB | Q |
8 | Yusmay Bicet | 14,53 | Q |
9 | Natalya Safronova | 14,52 SB | Q |
10 | Mariana Solomon | 14,42 PB | |
11 | Mariya Dimitrova | 14,16 | |
12 | Ineta Radēviča | 14,12 PB | |
13 | Tiombe Hurd | 13,98 | |
14 | Olga Bolsova | 13,90 | |
15 | Tatyana Bocharova | 13,81 | |
16 | Sarka Kasparkova | 13,79 | |
17 | Zhang Hao | 13,30 | |
Heat 2 |
Plaats | Naam | Uitslag | Kwal. |
1 | Yamilé Aldama | 14,80 | Q |
2 | Qiuyan Huang | 14,66 PB | Q |
3 | Trecia Smith | 14,65 | Q |
4 | Anna Pjatych | 14,62 | Q |
5 | Françoise Mbango Etone | 14,61 | Q |
6 | Adelina Gavrila | 14,56 | Q |
7 | Simona la Mantia | 14,39 | |
8 | Carlota Castrejana | 14,37 SB | |
9 | Viktoriya Gurova | 14,04 | |
10 | Heli Koivula-Kruger | 13,98 | |
11 | Anastasiya Zhuravleva | 13,64 | |
12 | Yuliana Perez | 13,62 | |
13 | Lilianna Zagacka | 13,59 | |
14 | Tetyana Schurenko | 13,55 | |
15 | Joelia Doebina | 13,36 | |
16 | Athanasia Perra | 13,19 | |
Finale
Plaats | Naam | Uitslag |
1 | Françoise Mbango Etone | 15,30 AR |
2 | Hrysopiyi Devetzi | 15,25 |
3 | Tatjana Lebedeva | 15,14 |
4 | Trecia Smith | 15,02 |
5 | Yamilé Aldama | 14,99 |
6 | Baya Rahouli | 14,86 |
7 | Magdelin Martinez | 14,85 |
8 | Anna Pjatych | 14,79 |
9 | Yusmay Bicet | 14,57 |
10 | Olena Hovorova | 14,35 |
11 | Olga Vasdeki | 14,34 |
12 | Qiuyan Huang | 14,33 |
13 | Natalya Safronova | 14,22 |
14 | Kene Ndoye | 14,18 |
15 | Adelina Gavrila | 13,86 |