Wereldkampioenschappen openwaterzwemmen 2017 - 10 kilometer vrouwen
WK openwaterzwemmen 2017 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ||||||||||||||
Gehouden in | Boedapest | |||||||||||||
Jaar | 2017 | |||||||||||||
Data | 15 juli | |||||||||||||
Sport | Openwaterzwemmen | |||||||||||||
Accommodatie(s) | Balatonmeer | |||||||||||||
Deelnemers | 62 atleten uit 40 landen | |||||||||||||
Medailles | ||||||||||||||
| ||||||||||||||
| ||||||||||||||
|
Openwaterzwemmen op de WK zwemsporten 2017 | ||
---|---|---|
5 km | mannen | vrouwen |
10 km | mannen | vrouwen |
25 km | mannen | vrouwen |
Landenwedstrijd |
De 10 kilometer openwaterzwemmen voor vrouwen tijdens de wereldkampioenschappen openwaterzwemmen 2017 vond plaats op 16 juli 2017 in het Balatonmeer.
Uitslag
Rang | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
1 | Aurélie Muller | Frankrijk | 2:00:13.7 |
2 | Samantha Arévalo | Ecuador | 2:00:17.0 |
3 | Arianna Bridi | Italië | 2:00:17.2 |
3 | Ana Marcela Cunha | Brazilië | 2:00:17.2 |
5 | Rachele Bruni | Italië | 2:00:21.4 |
6 | Haley Anderson | Verenigde Staten | 2:00:25.9 |
7 | Finnia Wunram | Duitsland | 2:00:26.1 |
8 | Anna Olasz | Hongarije | 2:00:28.4 |
9 | Chelsea Gubecka | Australië | 2:00:30.0 |
10 | Ashley Twichell | Verenigde Staten | 2:00:41.3 |
11 | Danielle Huskisson | Verenigd Koninkrijk | 2:01:06.1 |
12 | Yan Siyu | China | 2:01:06.1 |
12 | Viviane Jungblut | Brazilië | 2:01:06.1 |
14 | Angela Maurer | Duitsland | 2:01:53.3 |
15 | Anastasia Krapyvina | Rusland | 2:01:55.2 |
16 | Sharon van Rouwendaal | Nederland | 2:01:55.5 |
17 | Xin Xin | China | 2:01:59.8 |
18 | Paula Ruiz | Spanje | 2:02:07.0 |
19 | Kareena Lee | Australië | 2:02:08.1 |
20 | Yukimi Moriyama | Japan | 2:02:13.3 |
21 | Cecilia Biagioli | Argentinië | 2:02:23.6 |
22 | Oceane Cassignol | Frankrijk | 2:03:01.0 |
23 | Yumi Kida | Japan | 2:03:06.6 |
24 | Špela Perše | Slovenië | 2:04:12.7 |
25 | Alice Dearing | Verenigd Koninkrijk | 2:04:24.4 |
26 | Kalliopi Araouzou | Griekenland | 2:04:25.7 |
27 | Onon Sömenek | Hongarije | 2:04:41.2 |
28 | Stephanie Horner | Canada | 2:04:48.1 |
29 | Nataly Caldas | Ecuador | 2:04:50.1 |
30 | María de Valdes | Spanje | 2:04:54.4 |
31 | Justyna Burska | Polen | 2:07:13.6 |
32 | Jade Dusablon | Canada | 2:07:16.8 |
33 | Daria Kulik | Rusland | 2:07:18.0 |
34 | Julia Arino | Argentinië | 2:07:20.0 |
35 | Angelica María | Portugal | 2:07:20.4 |
36 | Alena Benešová | Tsjechië | 2:07:58.5 |
37 | Lenka Štěrbová | Tsjechië | 2:08:32.9 |
38 | Martha Aguilar | Mexico | 2:08:35.2 |
39 | Souad Cherouati | Algerije | 2:08:38.1 |
40 | Charlotte Webby | Nieuw-Zeeland | 2:08:41.4 |
41 | Vânia Neves | Portugal | 2:09:39.0 |
42 | María Bramont-Arias | Peru | 2:09:39.6 |
43 | Robyn Kinghorn | Zuid-Afrika | 2:11:25.8 |
44 | Xeniya Romanchuk | Kazachstan | 2:11:34.4 |
45 | Doris Beroš | Kroatië | 2:11:54.4 |
46 | Mahina Valdivia | Chili | 2:11:55.1 |
47 | Reem Kaseem | Egypte | 2:11:57.4 |
48 | Krystyna Panchishko | Oekraïne | 2:12:12.5 |
49 | Ruthseli Aponte | Venezuela | 2:14:39.5 |
50 | Sasha-Lee Nordengen-Corris | Zuid-Afrika | 2:14:43.4 |
51 | Jelena Ječanski | Servië | 2:16:10.6 |
52 | Maryna Kyryk | Oekraïne | 2:17:02.2 |
53 | Martha Sandoval | Mexico | 2:17:48.2 |
54 | Fatima Flores | El Salvador | 2:18:47.9 |
55 | Lok Hoi Man | Hongkong | 2:19:19.3 |
56 | Karolína Balážiková | Slowakije | 2:26:37.8 |
57 | Nip Tsz Yin | Hongkong | 2:26:49.9 |
58 | Nikitha Setru | India | 2:28:14.6 |
59 | Cindy Toscano | Guatemala | 2:28:21.8 |
— | Merle Liivand | Estland | OTL |
Raquel Duran | Costa Rica | ||
Dana Khaled | Egypte | DNF |
- * OTL = Out of time limit
- * DNF = Did not finish
Bronvermelding
- (en) Uitslag