Wereldkampioenschappen openwaterzwemmen 2019 - 10 kilometer vrouwen
WK openwaterzwemmen 2019 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||||
Gehouden in | Gwangju | ||||||||||
Jaar | 2019 | ||||||||||
Data | 13 juli | ||||||||||
Sport | Openwaterzwemmen | ||||||||||
Accommodatie(s) | Yeosu Expo Ocean Park | ||||||||||
Deelnemers | 64 atleten uit 40 landen | ||||||||||
Medailles | |||||||||||
| |||||||||||
| |||||||||||
|
Openwaterzwemmen op de WK zwemsporten 2019 | ||
---|---|---|
5 km | mannen | vrouwen |
10 km | mannen | vrouwen |
25 km | mannen | vrouwen |
Landenwedstrijd |
De 10 kilometer openwaterzwemmen voor vrouwen tijdens de wereldkampioenschappen openwaterzwemmen 2019 vond plaats op 14 juli 2019 in het Yeosu Expo Ocean Park.
Uitslag
Rang | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
1 | Xin Xin | China | 1:54:47.2 |
2 | Haley Anderson | Verenigde Staten | 1:54:48.1 |
3 | Rachele Bruni | Italië | 1:54:49.9 |
4 | Lara Grangeon | Frankrijk | 1:54:50.0 |
5 | Ana Marcela Cunha | Brazilië | 1:54:50.5 |
6 | Ashley Twichell | Verenigde Staten | 1:54:50.5 |
7 | Kareena Lee | Australië | 1:54:50.5 |
8 | Finnia Wunram | Duitsland | 1:54:50.7 |
9 | Leonie Beck | Duitsland | 1:54:51.0 |
10 | Sharon van Rouwendaal | Nederland | 1:54:51.1 |
11 | Aurélie Muller | Frankrijk | 1:54:51.2 |
12 | Viviane Jungblut | Brazilië | 1:54:51.9 |
13 | Arianna Bridi | Italië | 1:54:52.0 |
14 | Dong Fuwei | China | 1:54:56.7 |
15 | Esmee Vermeulen | Nederland | 1:54:58.4 |
16 | Anna Olasz | Hongarije | 1:54:58.7 |
17 | Alice Dearing | Verenigd Koninkrijk | 1:55:05.9 |
18 | Samantha Arévalo | Ecuador | 1:55:22.8 |
19 | Angélica André | Portugal | 1:55:23.4 |
20 | Anastasia Krapivina | Rusland | 1:55:24.9 |
21 | Maria Novikova | Rusland | 1:55:26.0 |
22 | Yumi Kida | Japan | 1:55:26.7 |
22 | Réka Rohács | Hongarije | 1:55:26.7 |
24 | Paula Ruiz | Spanje | 1:55:31.2 |
25 | Danielle Huskisson | Verenigd Koninkrijk | 1:55:31.5 |
26 | María Bramont-Arias | Peru | 1:55:33.8 |
27 | Špela Perše | Slovenië | 1:55:44.4 |
28 | Eva Fabian | Israël | 1:55:44.8 |
29 | Chelsea Gubecka | Australië | 1:55:45.2 |
30 | Minami Niikura | Japan | 1:55:46.8 |
31 | Michelle Weber | Zuid-Afrika | 1:56:25.8 |
32 | Julia Arino | Argentinië | 1:56:32.2 |
33 | María Vilas | Spanje | 1:57:34.4 |
34 | Alena Benešová | Tsjechië | 1:57:48.6 |
35 | Kate Sanderson | Canada | 2:00:23.9 |
36 | Krystyna Panchishko | Oekraïne | 2:00:28.6 |
37 | Kalliopi Araouzou | Griekenland | 2:00:30.3 |
38 | Eden Girloanta | Israël | 2:00:34.6 |
39 | Nip Tsz Yin | Hongkong | 2:01:14.6 |
40 | Lenka Štěrbová | Tsjechië | 2:01:15.5 |
41 | Martha Sandoval | Mexico | 2:01:17.5 |
42 | Paola Pérez | Venezuela | 2:01:29.7 |
43 | Martha Aguilar | Mexico | 2:01:42.1 |
44 | Nataly Caldas | Ecuador | 2:02:03.5 |
45 | Chantel Jeffrey | Canada | 2:02:19.9 |
46 | Robyn Kinghorn | Zuid-Afrika | 2:03:05.1 |
47 | Justyna Burska | Polen | 2:03:28.4 |
48 | Sandy Atef | Egypte | 2:07:37.8 |
49 | Liliana Hernández | Venezuela | 2:07:38.4 |
50 | Karolína Balážiková | Slowakije | 2:07:38.7 |
51 | Maria Fedotova | Kazachstan | 2:07:42.5 |
52 | Wong Cho Ying | Hongkong | 2:07:43.4 |
53 | Lim Da-youn | Zuid-Korea | 2:07:50.9 |
54 | Pimpun Choopong | Thailand | 2:08:16.6 |
55 | Jung Ha-eun | Zuid-Korea | 2:09:36.8 |
56 | Yanci Vanegas | Guatemala | 2:11:59.1 |
57 | Fatima Flores | El Salvador | 2:12:00.6 |
58 | Katawan Teeka | Thailand | 2:17:27.0 |
59 | Hita Nayak | India | 2:17:32.3 |
60 | Sofie Frichot | Seychellen | 2:18:07.7 |
61 | Nikitha Setru | India | 2:20:09.5 |
62 | Camila Mercado | Bolivia | 2:23:09.7 |
63 | Genesis Rojas | Costa Rica | 2:23:29.4 |
64 | Merle Liivand | Estland | 2:23:30.8 |
Bronvermelding
- (en) Uitslag