Wereldkampioenschappen openwaterzwemmen 2019 - Landenwedstrijd
WK openwaterzwemmen 2019 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| |||||||||||
Gehouden in | Gwangju | ||||||||||
Jaar | 2019 | ||||||||||
Data | 18 juli | ||||||||||
Sport | Openwaterzwemmen | ||||||||||
Accommodatie(s) | Yeosu Expo Ocean Park | ||||||||||
Deelnemers | 84 atleten uit 21 landen | ||||||||||
Medailles | |||||||||||
| |||||||||||
| |||||||||||
|
Openwaterzwemmen op de WK zwemsporten 2019 | ||
---|---|---|
5 km | mannen | vrouwen |
10 km | mannen | vrouwen |
25 km | mannen | vrouwen |
Landenwedstrijd |
De landenwedstrijd tijdens de wereldkampioenschappen openwaterzwemmen 2019 vond plaats op 18 juli 2019 in het Yeosu Expo Ocean Park.
Uitslag
Rang | Land | Namen | Tijd |
---|---|---|---|
1 | Duitsland | Lea Boy Sarah Köhler Sören Meißner Rob Muffels | 53:58.7 |
2 | Italië | Rachele Bruni Giulia Gabbrielleschi Domenico Acerenza Gregorio Paltrinieri | 53:58.9 |
3 | Verenigde Staten | Haley Anderson Jordan Wilimovsky Ashley Twichell Michael Brinegar | 53:59.0 |
4 | Brazilië | Ana Marcela Cunha Viviane Jungblut Diogo Villarinho Fernando Ponte | 54:24.5 |
5 | Australië | Chelsea Gubecka Hayden Cotter Kareena Lee Nicholas Sloman | 54:36.8 |
6 | Frankrijk | Lara Grangeon David Aubry Aurélie Muller Marc-Antoine Olivier | 54:37.1 |
7 | Nederland | Esmee Vermeulen Sharon van Rouwendaal Pepijn Smits Ferry Weertman | 54:37.2 |
8 | Hongarije | Réka Rohács Gergely Gyurta Anna Olasz Kristóf Rasovszky | 55:02.7 |
9 | China | Hou Yawen Cheng Long An Jiabao Xin Xin | 55:14.8 |
10 | Rusland | Anastasia Basaldoek Denis Adejev Valeria Jermakova Kirill Abrosimov | 55:19.1 |
11 | Verenigd Koninkrijk | Danielle Huskisson Alice Dearing Tobias Robinson Jack Burnell | 55:31.1 |
12 | Spanje | Paula Ruiz Guillem Pujol María de Valdés Álvarez Raúl Santiago Betancor | 55:31.5 |
13 | Canada | Kate Sanderson Fan Hau-Li Chantel Jeffrey Eric Hedlin | 56:20.3 |
14 | Japan | Yumi Kida Takeshi Toyoda Minami Niikura Taiki Nonaka | 56:52.1 |
15 | Zuid-Afrika | Michelle Weber Danie Marais Robyn Kinghorn Chad Ho | 56:52.9 |
16 | Israël | Yonatan Rosin Matan Roditi Eva Fabian Eden Girloanta | 57:24.5 |
17 | Mexico | Martha Aguilar Daniel Delgadillo Martha Sandoval Arturo Pérez Vertti | 58:37.0 |
18 | Zuid-Korea | Ban Seonjae Park Seokhyun Jung Haeun Park Jaehun | 58:59.0 |
19 | Venezuela | Liliana Hernández Wilder Carreno Paola Pérez Diego Vera | 59:01.0 |
20 | Ecuador | David Farinango Nataly Caldas Calle Ana Abad David Castro | 59:37.9 |
21 | Hongkong | William Thorley Keith Sin Nip Tsz Yin Wong Cho Ying | 60:37.9 1:00:37.9 |
Bronvermelding
- (en) Startlijst
- (en) Uitslag