Medal | Zawodnik | Dyscyplina | Konkurencja |
Złoto | Petyr Lesow | Boks | waga musza (48-51 kg) |
Złoto | Lubomir Lubenow | Kajakarstwo | C-1 1000 m |
Złoto | Stojan Dełczew | Gimnastyka | drążek |
Złoto | Janko Rusew | Podnoszenie ciężarów | 60 – 67,5 kg |
Złoto | Asen Złatew | Podnoszenie ciężarów | 67,5 – 75 kg |
Złoto | Georgi Rajkow | Zapasy | -100 kg w stylu klasycznym |
Złoto | Walentin Rajczew | Zapasy | -74 kg w stylu wolnym |
Złoto | Ismaił Abiłow | Zapasy | -82 kg w stylu wolnym |
Srebro | Marija Petkowa | Lekkoatletyka | rzut dyskiem |
Srebro | Nadka Gołczewa Penka Metodiewa Petkana Makaweewa Sneżana Michajłowa Krasimira Bogdanowa Diana Diłowa-Brajnowa Penka Stojanowa Wanja Dermendżiewa Angelina Michajłowa Ewładija Sławczewa-Stefanowa Kostadinka Radkowa Siłwija Germanowa | Koszykówka | turniej kobiet |
Srebro | Lubomir Lubenow | Kajakarstwo | C-1 500 m |
Srebro | Wania Geszewa | Kajakarstwo | K-1 500 m |
Srebro | Petyr Mandadżijew Swetosław Iwanow Georgi Gadżew | Jeździectwo | ujeżdżenie drużynowo |
Srebro | Dimityr Zaprjanow | Judo | waga ciężka – +95 kg |
Srebro | Ginka Gjurowa Marijka Modewa Rita Todorowa Iskra Welinowa Nadja Filipowa | Wioślarstwo | W4+ (czwórka ze sternikiem) |
Srebro | Stojan Gunczew Christo Stojanow Dimityr Złatanow Dimityr Dimitrow Cano Canow Stefan Dimitrow Petko Petkow Mitko Todorow Kaspar Simeonow Emił Wyłczew Christo Iliew Jordan Angełow | Piłka siatkowa | turniej mężczyzn |
Srebro | Asen Złatew | Podnoszenie ciężarów | 56 – 60 kg |
Srebro | Błagoj Błagoew | Podnoszenie ciężarów | 75 – 82,5 kg |
Srebro | Rumen Aleksandrow | Podnoszenie ciężarów | 82,5 – 90 kg |
Srebro | Walentin Christow | Podnoszenie ciężarów | 100 – 110 kg |
Srebro | Aleksandyr Tomow | Zapasy | +100 kg w stylu klasycznym |
Srebro | Micho Dukow | Zapasy | 62 kg w stylu wolnym |
Srebro | Iwan Jankow | Zapasy | 68 kg w stylu wolnym |
Srebro | Sławczo Czerwenkow | Zapasy | -100 kg w stylu wolnym |
Brąz | Petyr Petrow | Lekkoatletyka | 100 m |
Brąz | Iwajło Marinow | Boks | waga papierowa (-48 kg) |
Brąz | Bronisław Ananijew Nikołaj Iłkow | Kajakarstwo | C-2 500 m |
Brąz | Bronisław Borisow Bożidar Milenkow Łazar Christow Iwan Manew | Kajakarstwo | K-4 1000 m |
Brąz | Ilijan Nedkow | Judo | waga półlekka – 65 kg |
Brąz | Sijka Barbułowa Stojanka Grujczewa-Kurbatowa | Wioślarstwo | W2- (dwójka bez sternika) |
Brąz | Minczo Nikołow Lubomir Petrow Ivo Rusew Bogdan Dobrew | Wioślarstwo | M4x (czwórka podwójna) |
Brąz | Mariana Serbezowa Rumeljana Bonczewa Dołores Nakowa Ani Bakowa Anka Georgiewa | Wioślarstwo | czwórka podwójna ze sternikiem |
Brąz | Lubczo Djakow | Strzelectwo | Pistolet dowolny 50 m |
Brąz | Petyr Zaprjanov | Strzelectwo | Karabin małokalibrowy leżąc 50 m |
Brąz | Tanja Dimitrowa Walentina Iliewa Siłwija Petrunowa Anka Christołowa Werka Borisowa Rumjana Kaiszewa Maja Georgiewa Tanja Gogowa Cwetana Bożurina Rosica Dimitrowa | Piłka siatkowa | turniej kobiet |
Brąz | Paweł Pawłow | Zapasy | -82 kg w stylu klasycznym |
Brąz | Nermedin Selimow | Zapasy | 52 kg w stylu wolnym |
Brąz | Minczo Paszow | Podnoszenie ciężarów | 60 – 67,5 kg |
Brąz | Nedełczo Kolew | Podnoszenie ciężarów | 67,5 – 75 kg |
Brąz | Stojan Dełczew | Gimnastyka | wielobój indywidualnie |
Brąz | Mładen Mładenow | Zapasy | -52 kg w stylu wolnym |