Taipei Open 2014
Miejsce | Tajwan | ||
---|---|---|---|
Obiekt | Taipei Arena | ||
Nawierzchnia | Dywanowa (hala) | ||
Data | 03–09.11.2014 | ||
WTA Tour | |||
Kategoria | WTA 125K series | ||
Pula nagród | 125 000 $ | ||
Drabinka | 32S/16Q/16D | ||
Zwyciężczynie | |||
Gra pojedyncza Alison Van Uytvanck | |||
Gra podwójna Chan Hao-ching Chan Yung-jan | |||
| |||
Strona internetowa |
Taipei Open 2014, właśc. OEC Taipei WTA Challenger 2014 – tenisowy turniej WTA kategorii WTA 125K series w sezonie 2014 z cyklu Taipei Open rozgrywany w dniach 3–9 listopada 2014 roku w Tajpej na kortach ceglanych o puli nagród wynoszącej 125 000 dolarów amerykańskich.
Gra pojedyncza
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistka | Ranking | Osiągnięcie |
---|---|---|---|
01 | Anna-Lena Friedsam | 81 | półfinał |
02 | Luksika Kumkhum | 85 | ćwierćfinał |
03 | Zheng Saisai | 94 | ćwierćfinał |
04 | Ałła Kudriawcewa | 97 | ćwierćfinał |
05 | Patricia Mayr-Achleitner | 105 | 1. runda |
06 | Witalija Djaczenko | 107 | zwycięstwo |
07 | Wang Qiang | 111 | 2. runda |
08 | Kimiko Date-Krumm | 116 | 1. runda |
Drabinka
Klucz
- w/o – walkower
- k – krecz
- d – dyskwalifikacja
- Q – kwalifikant
- WC – dzika karta
- LL – szczęśliwy przegrany
- Alt – zawodnik zastępczy
- PR – ochrona rankingu
- SE – specjalna przepustka
- ITF – ranking ITF
- JE – ranking juniorski
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Anna-Lena Friedsam | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Magda Linette | 60 | 4 | |||||||||||||||||
1 | Anna-Lena Friedsam | 3 | 6 | 3 | |||||||||||||||
WC | Chan Yung-jan | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||
4 | Ałła Kudriawcewa | 3 | 6 | 1 | |||||||||||||||
WC | Chan Yung-jan | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
WC | Chan Yung-jan | 6 | 2 | 4 | |||||||||||||||
6 | Witalija Djaczenko | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Q | Ana Bogdan | 63 | 6 | 6 | |||||||||||||||
3 | Zheng Saisai | 7 | 1 | 4 | |||||||||||||||
Q | Ana Bogdan | 4 | 6 | 3 | |||||||||||||||
6 | Witalija Djaczenko | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
6 | Witalija Djaczenko | 6 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Luksika Kumkhum | 2 | 3 | ||||||||||||||||
Faza początkowa
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
1 | Anna-Lena Friedsam | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Q | Kateřina Vaňková | 6 | 1 | 2 | |||||||||||||||
1 | Anna-Lena Friedsam | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
Szachar Pe’er | 3 | 6 | 2 | ||||||||||||||||
Szachar Pe’er | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Xu Yifan | 2 | 1 | |||||||||||||||||
1 | Anna-Lena Friedsam | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Magda Linette | 60 | 4 | |||||||||||||||||
Magda Linette | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Tadeja Majerič | 4 | 0 | |||||||||||||||||
Magda Linette | 7 | 6 | |||||||||||||||||
7 | Wang Qiang | 67 | 2 | ||||||||||||||||
WC | Hsieh Su-wei | 2 | 1 | ||||||||||||||||
7 | Wang Qiang | 6 | 6 | ||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
4 | Ałła Kudriawcewa | 3 | 6 | 7 | |||||||||||||||
WC | Chang Kai-chen | 6 | 4 | 5 | |||||||||||||||
4 | Ałła Kudriawcewa | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Misaki Doi | 4 | 4 | |||||||||||||||||
Zhang Ling | 3 | 6 | 1 | ||||||||||||||||
Misaki Doi | 6 | 1 | 6 | ||||||||||||||||
4 | Ałła Kudriawcewa | 3 | 6 | 1 | |||||||||||||||
WC | Chan Yung-jan | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
Paula Kania | 1 | 4 | |||||||||||||||||
Jekatierina Byczkowa | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Jekatierina Byczkowa | 2 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
WC | Chan Yung-jan | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
WC | Chan Yung-jan | 7 | 6 | ||||||||||||||||
5 | Patricia Mayr-Achleitner | 5 | 4 | ||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
8 | Kimiko Date-Krumm | 5 | 2 | ||||||||||||||||
Q | Ana Bogdan | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Q | Ana Bogdan | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Wang Yafan | 3 | 3 | |||||||||||||||||
Wang Yafan | 67 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Zhu Lin | 7 | 4 | 69 | ||||||||||||||||
Q | Ana Bogdan | 63 | 6 | 6 | |||||||||||||||
3 | Zheng Saisai | 7 | 1 | 4 | |||||||||||||||
Q | Tamarine Tanasugarn | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Kateryna Kozłowa | 4 | 2 | |||||||||||||||||
Q | Tamarine Tanasugarn | 6 | 4 | 4 | |||||||||||||||
3 | Zheng Saisai | 0 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Sharon Fichman | 4 | 2 | |||||||||||||||||
3 | Zheng Saisai | 6 | 6 | ||||||||||||||||
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | |||||||||||||||||
6 | Witalija Djaczenko | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Melinda Czink | 3 | 2 | |||||||||||||||||
6 | Witalija Djaczenko | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Duan Yingying | 3 | 1 | |||||||||||||||||
Duan Yingying | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | Shūko Aoyama | 3 | 4 | ||||||||||||||||
6 | Witalija Djaczenko | 6 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Luksika Kumkhum | 2 | 3 | ||||||||||||||||
Jelizawieta Kuliczkowa | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Zhang Kailin | 0 | 2 | |||||||||||||||||
Jelizawieta Kuliczkowa | 4 | 4 | |||||||||||||||||
2 | Luksika Kumkhum | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Chan Hao-ching | 4 | 1 | ||||||||||||||||
2 | Luksika Kumkhum | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (WTA) |
Zwyciężczyni | 20 000 | 160 |
---|---|---|
Finalistka | 11 000 | 95 |
Półfinalistka | 6000 | 57 |
Ćwierćfinalistka | 4000 | 29 |
2. runda | 2000 | 15 |
1. runda | 1050 | 1 |
Gra podwójna
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistki | Ranking | Osiągnięcie |
---|---|---|---|
01 | Chan Hao-ching Chan Yung-jan | 63 | zwycięstwo |
02 | Arina Rodionowa Olha Sawczuk | 135 | półfinał |
03 | Chan Chin-wei Liang Chen | 223 | ćwierćfinał |
04 | Hsieh Shu-ying Xu Yifan | 227 | półfinał |
Drabinka
Pierwsza runda | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||||||||
1 | Chan Hao-ching Chan Yung-jan | 6 | 3 | 10 | ||||||||||||||||||||||
Sharon Fichman Luksika Kumkhum | 1 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||||||
1 | Chan Hao-ching Chan Yung-jan | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Wang Yafan Zhu Lin | 65 | 4 | ||||||||||||||||||||||||
Ana Bogdan Melinda Czink | w/o | |||||||||||||||||||||||||
Wang Yafan Zhu Lin | ||||||||||||||||||||||||||
1 | Chan Hao-ching Chan Yung-jan | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
4 | Hsieh Shu-ying Xu Yifan | 2 | 1 | |||||||||||||||||||||||
4 | Hsieh Shu-ying Xu Yifan | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Ankita Raina Kateřina Vaňková | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
4 | Hsieh Shu-ying Xu Yifan | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Han Xinyun Zhang Kailin | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
Han Xinyun Zhang Kailin | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Lee Pei-chi Zhang Ying | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
1 | Chan Hao-ching Chan Yung-jan | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Chang Kai-chen Chuang Chia-jung | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
Sieh Pei-yu Yang Chia-hsien | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||||||
Chang Kai-chen Chuang Chia-jung | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
Chang Kai-chen Chuang Chia-jung | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||||
3 | Chan Chin-wei Liang Chen | 4 | 3 | |||||||||||||||||||||||
Alexandra Riley Wu Fang-hsien | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||||||
3 | Chan Chin-wei Liang Chen | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Chang Kai-chen Chuang Chia-jung | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||||
2 | Arina Rodionowa Olha Sawczuk | 3 | 5 | |||||||||||||||||||||||
Cho I-hsuan Hsu Ching-wen | 7 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||||||
Lee Ya-hsuan Tadeja Majerič | 5 | 6 | 10 | |||||||||||||||||||||||
Lee Ya-hsuan Tadeja Majerič | 4 | 7 | 3 | |||||||||||||||||||||||
2 | Arina Rodionowa Olha Sawczuk | 6 | 63 | 10 | ||||||||||||||||||||||
Magda Linette Zhang Ling | 4 | 1 | ||||||||||||||||||||||||
2 | Arina Rodionowa Olha Sawczuk | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($)[a] | Punkty (WTA)[b] |
Zwyciężczynie | 5500 | 160 |
---|---|---|
Finalistki | 2700 | 95 |
Półfinalistki | 1400 | 57 |
Ćwierćfinalistki | 750 | 29 |
1. runda | 450 | 1 |
Uwagi
Bibliografia
- Drabinka gry pojedynczej. wtatennis.com. [dostęp 2019-10-06]. (ang.).
- Drabinka gry podwójnej. wtatennis.com. [dostęp 2019-10-06]. (ang.).
Linki zewnętrzne
- Drabinka eliminacji. wtatennis.com. [dostęp 2019-10-06]. (ang.).