Telekamery 2017
Data | 30 stycznia 2017 | ||
---|---|---|---|
Miejsce | Arkady Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie | ||
Prowadzenie | Agnieszka Cegielska | ||
Nawigacja | |||
|
Telekamery 2017 – nominacje i laureaci dwudziestego plebiscytu Telekamery „Tele Tygodnia” za rok 2016 dla postaci i wydarzeń telewizyjnych. Nominacje ogłoszono 29 listopada 2016. Nagrody zostały przyznane w 11 kategoriach podczas gali, która odbyła się 30 stycznia 2017 roku w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.
Kategorie
Opracowano na podstawie materiału źródłowego[1][2].
Aktorka
- Dorota Kolak
- Małgorzata Buczkowska
- Małgorzata Kożuchowska
- Barbara Kurdej-Szatan
- Anita Sokołowska
- Dorota Kolak
- Małgorzata Buczkowska
- Małgorzata Kożuchowska
- Barbara Kurdej-Szatan
- Anita Sokołowska
Aktor
- Krzysztof Pieczyński
- Bartłomiej Kasprzykowski
- Wojciech Zieliński
- Cezary Żak
- Michał Żebrowski
- Krzysztof Pieczyński
- Bartłomiej Kasprzykowski
- Wojciech Zieliński
- Cezary Żak
- Michał Żebrowski
Serial
- Druga szansa
- Ojciec Mateusz
- O mnie się nie martw
- Przyjaciółki
- Świat według Kiepskich
- Świat według Kiepskich
Osobowość telewizyjna
- Magda Gessler
- Krzysztof Ibisz
- Tomasz Rożek
- Marta Manowska
- Martyna Wojciechowska
Prezenter informacji
- Jarosław Gugała
- Dorota Gawryluk
- Danuta Holecka
- Anita Werner
- Tomasz Wolny
Prezenter pogody
- Marek Horczyczak
- Dorota Gardias
- Aleksandra Kostka
- Marzena Słupkowska
- Paulina Sykut-Jeżyna
- Marek Horczyczak
- Dorota Gardias
- Aleksandra Kostka
- Marzena Słupkowska
- Paulina Sykut-Jeżyna
Komentator sportowy
- Jerzy Mielewski
- Mateusz Borek
- Rafał Patyra
- Dariusz Szpakowski
- Wojciech Zawioła
- Jerzy Mielewski
- Mateusz Borek
- Rafał Patyra
- Dariusz Szpakowski
- Wojciech Zawioła
Juror
- Edyta Górniak
- Tomasz „Tomson” Lach i Aleksander „Baron” Milwiw-Baron
- Agustin Egurrola
- Małgorzata Walewska
- Ewa Wachowicz
- Edyta Górniak
- Tomasz „Tomson” Lach
- Aleksander „Baron” Milwiw-Baron
- Agustin Egurrola
- Małgorzata Walewska
- Ewa Wachowicz
Program rozrywkowy
- Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami
- Azja Express
- Rolnik szuka żony
- The Voice of Poland
- Twoja twarz brzmi znajomo
Serial fabularno-paradokumentalny
- Młodzi lekarze
- Gliniarze
- Na sygnale
- Policjantki i policjanci
- Szkoła
Nadzieja telewizji
- Marcin Korcz
- Antoni Królikowski
- Marcelina Zawadzka
- Maciej Musiałowski
- Adam Zdrójkowski
Złota Telekamera
- Ranczo
Platynowa Telekamera
- Teresa Lipowska
Specjalna Telekamera
- Belfer
Przypisy
- ↑ Laureaci 2017. [w:] Telekamery [on-line]. telekamery.pl, 30 stycznia 2017. [dostęp 2017-01-31]. (pol.).
- ↑ Tele Tydzień ogłasza nominacje do 20. edycji plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. [w:] Telekamery [on-line]. telekamery.pl, 28 listopada 2016. [dostęp 2017-01-31]. (pol.).