iskoçyaDosya:Scottish rugby logo.svg |
Birlik | İskoç Rugby Birliği |
---|
|
|
|
İlk maç |
---|
İskoçya 10–0 İrlanda (Raeburn Place 14 February 1993) |
En farklı galibiyet |
---|
İskoçya 84–0 Rusya (Enköping, Sweden 17 May 2009) |
En farklı mağlubiyet |
---|
İngiltere 89–0 İskoçya (Twickenham, İngiltere 13 Mart 2011) |
İskoçya kadın millî ragbi birliği takımı beş kez Kadınlar ragbi dünya kupasına katılmıştır ve rugby dünya şampiyonasında önemli bir role sahiptir. İskoçya'da kadın ragbi birliğinin yönetimini İskoç ragbi yapmaktadır. Clare Cribbes Dünya Kupası'nda İskoçya formasıyla oynayan en genç oyuncudur.
Tarihçe
İskoçya beş kez Dünya Kupasına katılmıştır. Bunlar: 1998, 2002 ve 2006 ve 2010 yıllarında yapılanlardır. 2014 yılında yapılan yarışmaya katılmadılar.
Sonuç özeti
(Sadece tam uluslararası)
27 Kasım 2016 itibarıyla doğru
Ragbi: İskoçya Millî Futbol Takımı 1993– Rakip | İlk oyun | Oynanan | Galibiyet | Beraberlik | Mağlubiyet | Yüzde |
Avustralya | 1999 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0.00% |
Belçika | 2009 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100.00% |
Kanada | 1994 | 6 | 1 | 0 | 5 | 16.67% |
İngiltere | 1994 | 25 | 2 | 0 | 23 | 8.00% |
Fransa | 1998 | 23 | 5 | 0 | 18 | 21.74% |
İrlanda | 1993 | 25 | 14 | 0 | 11 | 56.00% |
İtalya | 1988 | 16 | 5 | 1 | 10 | 31.25% |
Kazakistan | 2006 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100.00% |
Hollanda | 1995 | 6 | 5 | 0 | 1 | 83.33% |
Yeni Zelanda | 1994 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0.00% |
Rusya | 1994 | 2 | 2 | 0 | 0 | 100.00% |
Samoa | 2002 | 1 | 1 | 0 | 0 | 100.00% |
Güney Afrika | 2010 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0.00% |
İspanya | 1997 | 19 | 12 | 0 | 7 | 63.16% |
İsveç | 1994 | 9 | 9 | 0 | 0 | 100.00% |
ABD | 1998 | 5 | 1 | 0 | 4 | 20.00% |
Galler | 1993 | 28 | 13 | 0 | 15 | 46.43% |
Özet | 1993 | 174 | 72 | 1 | 101 | 41.38% |
Takım
2017 Bayanlar Rugby Dünya Kupası elemeleri için aşağıdaki oyuncular ve yine İspanya ile 2016 da yapılan maçta aşağıdaki takım yer almıştır.[1]
Forvet - Clare Cribbes
- Tracy Balmer
- Sarah Bonar
- Katie Dougan
- Karen Dunbar
- Jemma Forsyth
- Heather Lockhart
- Rachel Malcolm
- Deborah McCormack
- Louise McMillan
- Lyndsay O’Donnell
- Lucy Park
- Lana Skeldon
- Lindsey Smith
- Emma Wassell
| | Arka - Megan Gaffney
- Sarah Law
- Rhona Lloyd
- Lisa Martin
- Jenny Maxwell
- Helen Nelson
- Chloe Rollie
- Eilidh Sinclair
- Lisa Thompson
|
Forwards - Debbie Falconer
- Jade Konkel
- Siobhan McMillan
- Sarah Quick
- Lisa Robertson
- Fiona Sim
- Anna Stodster
| | Arka - Claire Bain
- Caroline Collie
- Abi Evans
- Lauren Harris
- Mairi MacDonald
- Laura Steven
|
Sonuçlar
Daha çok bilgi için Kadın ragbi takımları sayfasına bakabilirsiniz.
Tam uluslararası
1990'lar
[79] |
19 Aralık 1993 | İskoçya | 0–23 | Galler | Burnbrae, Glasgow | [2/14/1] |
[88] |
13 Nisan 1994 (WC) | İskoçya | 51–0 | Rusya | Boroughmuir RFC | [4/2/1] |
[90] |
15 Nisan 1994 (WC) | İskoçya | 0–26 | İngiltere | Boroughmuir | [5/20/1] |
[97] |
17 Nisan 1994 (WC) | İskoçya | 0–8 | Galler | Melrose | [6/18/2] |
[102] |
20 Nisan 1994 (WC) | İskoçya | 10–3 | İrlanda | Melrose | [7/5/3] |
[105] |
23 Nisan 1994 (WC) | İskoçya | 11–5 | Kanada | Boroughmuir | [8/14/1] |
[109] |
24 Nisan 1994 | İskoçya | 60–0 | İsveç | Meggetland | [9/15/1] |
[113] |
20 Aralık 1994 | Galler | 0–5 | İskoçya | The Brewery Field | [21/10/3] |
[115] |
20 Şubat 1995 | İskoçya | 20–3 | İrlanda | Myreside, Edinburgh | [11/7/4] |
[121] |
30 Nisan 1995 | İskoçya | 10–12 | İtalya | Meggetland, Edinburgh | [12/13/1] |
[124] |
23 Eylül 1995 | Hollanda | 5–3 | İskoçya | ? | [27/13/1] |
[125] |
21 Ocak 1996 (HN) | İrlanda | 0–21 | İskoçya | Blackrock | [9/14/5] |
[127] |
18 Şubat 1996 (HN) | Galler | 11–6 | İskoçya | Bridgend | [24/15/4] |
[130] |
3 Mart 1996 (HN) | İskoçya | 8–12 | İngiltere | Meggetland, Edinburgh | [16/27/2] |
[147] |
30 Kasım 1996 | İskoçya | 27–3 | Hollanda | Meggetland | [17/31/2] |
[149] |
12 Ocak 1997 (HN) | İskoçya | 10–0 | Galler | Meggetland | [18/26/5] |
[151] |
26 Ocak 1997 (HN) | İngiltere | 23–3 | İskoçya | Blackheath | [30/19/3] |
[154] |
23 Şubat 1997 (HN) | İskoçya | 28–3 | İrlanda | Pennypit, Edinburgh | [20/14/6] |
[159] |
2 Nisan 1997 FIRA | İtalya | 7–31 | İskoçya | Nice, France | [17/21/2] |
[163] |
4 Nisan 1997 FIRA | İskoçya | 11–10 | İspanya | Nice, France | [22/12/1] |
[167] |
6 Nisan 1997 FIRA | İngiltere | 24–8 | İskoçya | Nice, France | [36/23/4] |
[181] |
8 Şubat 1998 (HC) | İrlanda | 0–15 | İskoçya | Old Belvedere, Dublin | [19/25/7] |
[183] |
21 Şubat 1998 | İskoçya | 19–3 | Fransa | Raeburn Place, Edinburgh | [26/44/1] |
[185] |
21 Mart 1998 (HC) | İskoçya | 8–5 | İngiltere | Stewarts Melville | [28/40/5] |
[202] |
5 Mayıs 1998 (WC) | Yeni Zelanda | 76–0 | İskoçya | Amsterdam | [17/30/1] |
[207] |
9 Mayıs 1998 (WC) | İskoçya | 10–25 | ABD | Amsterdam | [31/27/1] |
[215] |
12 Mayıs 1998 (WC) | Fransa | 7–27 | İskoçya | Amsterdam | [48/32/2] |
[228] |
16 Mayıs 1998 (WC) | Avustralya | 25–15 | İskoçya | Amsterdam | [10/33/1] |
[231] |
5 Aralık 1998 | İspanya | 3–5 | İskoçya | ? | [20/34/2] |
[233] |
7 Şubat 1999 (5N) | İskoçya | 23–0 | Galler | Inverleith, Edinburgh | [35/37/7] |
[234] |
28 Şubat 1999 (5N) | İngiltere | 34–7 | İskoçya | Richmond RFC | [48/36/6] |
[239] |
21 Mart 1999 (5N) | İskoçya | 22–5 | İrlanda | Inverleith, Edinburgh | [37/30/8] |
[240] |
9 Nisan 1999 (5N) | Fransa | 48–18 | İskoçya | Melun | [53/38/3] |
[247] |
19 Nisan 1999 FIRA | İtalya | 15–43 | İskoçya | Belluno, Italy | [25/39/4] |
[251] |
21 Nisan 1999 FIRA | İspanya | 11–9 | İskoçya | Belluno, Italy | [22/40/3] |
[254] |
24 Nisan 1999 FIRA | İngiltere | 13–15 | İskoçya | Belluno, Italy | [54/41/7] |
2000'lar
[267] |
6 Mart 2000 (5N) | İskoçya | 7–10 | Fransa | Edinburgh | [43/59/4] |
[270] |
1 Nisan 2000 (5N) | İskoçya | 9–64 | İngiltere | Edinburgh | [45/59/8] |
[274] |
8 Mayıs 2000 FIRA | İskoçya | 28–6 | Galler | Almería, Spain | [46/48/9] |
[280] |
10 Mayıs 2000 FIRA | İspanya | 13–10 | İskoçya | Almería, Spain | [30/47/5] |
[283] |
13 Mayıs 2000 FIRA | İngiltere | 40–20 | İskoçya | Almería, Spain | [62/48/9] |
[302] |
18 Şubat 2001 (5N) | İskoçya | 22–0 | Galler | Meggetland | [50/53/10] |
[305] |
4 Mart 2001 (5N) | İngiltere | 39–0 | İskoçya | Richmond | [69/51/10] |
[307] |
18 Mart 2001 (5N) | İskoçya | 19–8 | İspanya | Melrose | [52/35/6] |
[314] |
6 Mayıs 2001 FIRA | İskoçya | 13–3 | Galler | Hazebrouk, France | [53/56/11] |
[322] |
10 Mayıs 2001 FIRA | Fransa | 6–9 | İskoçya | Lille, France | [69/54/6] |
[329] |
12 Mayıs 2001 FIRA | İspanya | 3–15 | İskoçya | Lille, France | [39/55/7] |
[340] |
11 Kasım 2001 | İskoçya | 13–3 | İsveç | Edinburgh | [56/27/3] |
[342] |
24 Kasım 2001 | İskoçya | 22–3 | ABD | Inverleith | [57/40/2] |
[345] |
3 Şubat 2002 (6N) | İskoçya | 8–35 | İngiltere | Dunbar | [58/78/11] |
[347] |
16 Şubat 2002 (6N) | İspanya | 14–17 | İskoçya | Barcelona | [41/59/8] |
[357] |
24 Mart 2002 (6N) | İskoçya | 12–22 | Fransa | Inverleith | [61/74/7] |
[361] |
7 Nisan 2002 (6N) | Galler | 3–31 | İskoçya | Stradey Park | [64/62/12] |
[377] |
18 Mayıs 2002 (WC) | Kanada | 11–0 | İskoçya | Barcelona | [34/64/2] |
[383] |
21 Mayıs 2002 (WC) | İspanya | 16–23 | İskoçya | Barcelona | [47/65/9] |
[391] |
25 Mayıs 2002 (WC) | Avustralya | 30–0 | İskoçya | Barcelona | [17/66/2] |
[395] |
24 Kasım 2002 | İskoçya | 34–3 | İsveç | Murrayfield, Edinburgh | [67/30/4] |
[398] |
2003-02-15 (6N) | İskoçya | 25–0 | İrlanda | Netherdale (Gala RFC) | [68/49/10] |
[400] |
22 Şubat 2003 (6N) | Fransa | 14–19 | İskoçya | Évreux | [81/69/8] |
[404] |
9 Mart 2003 (6N) | İskoçya | 9–8 | Galler | Meadowbank | [70/75/13] |
[407] |
22 Mart 2003 (6N) | İngiltere | 31–0 | İskoçya | Harlequins RFC | [90/71/12] |
[410] |
29 Mart 2003 (6N) | İskoçya | 48–7 | İspanya | Meadowbank | [72/53/10] |
[428] |
14 Şubat 2004 (6N) | Galler | 10–30 | İskoçya | Arms Park, Cardiff | [78/74/14] |
[432] |
21 Şubat 2004 (6N) | İskoçya | 7–20 | İngiltere | Netherdale, Galashiels | [75/95/13] |
[439] |
21 Mart 2004 (6N) | İskoçya | 12–16 | Fransa | Murrayfield | [77/90/9] |
[442] |
27 Mart 2004 (6N) | İrlanda | 0–17 | İskoçya | Thomond Park, Limerick | [58/78/11] |
[446] |
2 Mayıs 2004 FIRA | İskoçya | 32–0 | İsveç | Toulouse, France | [79/34/6] |
[453] |
5 Mayıs 2004 FIRA | Fransa | 25–6 | İskoçya | Toulouse, France | [93/80/10] |
[457] |
8 Mayıs 2004 FIRA | İskoçya | 11–10 | Galler | Toulouse, France | [81/85/15] |
[474] |
27 Kasım 2004 | İskoçya | 6–12 | ABD | Murrayfield, Edinburgh | [82/50/3] |
[475] |
4 Şubat 2005 (6N) | Fransa | 22–15 | İskoçya | Roubaix, Lyon | [95/83/11] |
[479] |
12 Şubat 2005 (6N) | İskoçya | 15–5 | İrlanda | Murrayfield | [84/64/12] |
[482] |
26 Şubat 2005 (6N) | İskoçya | 19–3 | İspanya | Anniesland, Glasgow | [85/66/12] |
[487] |
13 Mart 2005 (6N) | İskoçya | 22-5 | Galler | Murrayfield | [86/91/16] |
[509] |
2 Temmuz 2005 (CC) | Kanada | 22–9 | İskoçya | Ottawa | [48/89/3] |
[519] |
21 Ocak 2006 | İskoçya | 6–13 | ABD | Netherdale, Gala | [90/51/4] |
[523] |
5 Şubat 2006 (6N) | İskoçya | 3–23 | Fransa | Murrayfield | [91/102/12] |
[526] |
11 Şubat 2006 (6N) | Galler | 5–0 | İskoçya | Sardis Rd, Pontypridd | [99/92/17] |
[528] |
25 Şubat 2006 (6N) | İskoçya | 5–22 | İngiltere | Murrayfield | [93/117/15] |
[530] |
10 Mart 2006 (6N) | İrlanda | 0–9 | İskoçya | Navan | [72/94/13] |
[535] |
18 Mart 2006 (6N) | İspanya | 12–16 | İskoçya | La Ciudad Universitaria, Madrid | [73/95/13] |
[569] |
4 Eylül 2006 (WC) | Kazakistan | 17–32 | İskoçya | Rugby Park, St. Albert | [34/97/1] |
[578] |
12 Eylül 2006 (WC) | İrlanda | 10–11 | İskoçya | Rugby Park, St. Albert | [77/99/14] |
[586] |
17 Eylül 2006 (WC) | İskoçya | 0–24 | ABD | Commonwealth Stadium, Edmonton | [100/59/5] |
[603] |
10 Şubat 2007 (6N) | İskoçya | 0–10 | Galler | Dunbar | [102/104/18] |
[604] |
24 Şubat 2007 (6N) | İskoçya | 26–6 | İtalya | Meggetland, Edinburgh | [103/55/5] |
[607] |
10 Mart 2007 (6N) | İskoçya | 6–18 | İrlanda | Meggetland, Edinburgh | [104/83/15] |
[612] |
18 Mart 2007 (6N) | Fransa | 18–10 | İskoçya | Stade le Bout du Clos, Paris | [116/105/13] |
[652] |
4 Kasım 2007 | İskoçya | 3–45 | Kanada | Glasgow | [106/64/4] |
[658] |
3 Şubat 2008 (6N) | İskoçya | 15–43 | Fransa | Meggetland | [107/121/14] |
[660] |
10 Şubat 2008 (6N) | Galler | 23–6 | İskoçya | Taff's Well | [114/108/19] |
[662] |
22 Şubat 2008 (6N) | İrlanda | 13–3 | İskoçya | St Mary's RFC, Dublin | [87/109/16] |
[666] |
8 Mart 2008 (6N) | İskoçya | 5–34 | İngiltere | Meggetland | [110/137/17] |
[670] |
16 Mart 2008 (6N) | İtalya | 31–10 | İskoçya | Mira | [66/111/6] |
[683] |
17 Mayıs 2008 FIRA | İskoçya | 10–27 | Galler | Amsterdam | [112/118/20] |
[690] |
20 Mayıs 2008 FIRA | Hollanda | 0–26 | İskoçya | Leiden, Netherlands | [86/113/3] |
[701] |
24 Mayıs 2008 FIRA | İskoçya | 27–25 | İspanya | Amsterdam | [114/85/15] |
[722] |
10 Ocak 2009 | İskoçya | 32–0 | İsveç | Meggetland | [115/51/7] |
[725] |
8 Şubat 2009 (6N) | İskoçya | 10–31 | Galler | Lasswade RFC, Bonnyrigg | [116/121/21] |
[728] |
15 Şubat 2009 (6N) | Fransa | 25–12 | İskoçya | Arras | [131/117/15] |
[730] |
28 Şubat 2009 (6N) | İskoçya | 13–10 | İtalya | Meggetland | [118/59/7] |
[732] |
13 Mart 2009 (6N) | İskoçya | 0–23 | İrlanda | Meggetland | [119/96/17] |
[736] |
21 Mart 2009 (6N) | İngiltere | 72–3 | İskoçya | London Welsh | [151/120/18] |
[742] |
17 Mayıs 2009 FIRA | Rusya | 0–84 | İskoçya | Enköping, Sweden | [30/121/2] |
2010'lar
[787] |
6 Şubat 2010 (6N) | İskoçya | 10–8 | Fransa | Lasswade | [124/140/16] |
[790] |
14 Şubat 2010 (6N) | Galler | 28–12 | İskoçya | Brewery Field, Bridgend, Mid Glamorgan | [127/125/22] |
[799] |
28 Şubat 2010 (6N) | İtalya | 6–6 | İskoçya | Stadio Maurizio Natali, Colleferro, Rome | [77/126/8] |
[804] |
19 Mart 2010 (6N) | İrlanda | 15–3 | İskoçya | Ashbourne, County Meath | [102/128/19] |
[827] |
5 Haziran 2010 | İskoçya | 8–27 | Güney Afrika | Lasswade | [129/18/1] |
[828] |
12 Haziran 2010 | İskoçya | 17–41 | Güney Afrika | Lasswade | [130/19/2] |
[834] |
20 Ağustos 2010 (WC) | Kanada | 37–10 | İskoçya | Surrey Park, Guildford | [83/131/5] |
[842] |
24 Ağustos 2010 (WC) | Fransa | 17–10 | İskoçya | Surrey Park, Guildford | [147/132/17] |
[847] |
28 Ağustos 2010 (WC) | İskoçya | 32–5 | İsveç | Surrey Park, Guildford | [133/67/8] |
[855] |
1 Eylül 2010 (WC) | Kanada | 41–0 | İskoçya | Surrey Park, Guildford | [86/134/6] |
[861] |
5 Eylül 2010 (WC) | İskoçya | 8–32 | İrlanda | Surrey Park, Guildford | [135/107/19] |
[867] |
4 Şubat 2011 (6N) | Fransa | 53–3 | İskoçya | Viry-Châtillon | [151/137/19] |
[872] |
13 Şubat 2011 (6N) | İskoçya | 12–41 | Galler | Burnbrae, Milngavie | [138/138/23] |
[873] |
26 Şubat 2011 (6N) | İskoçya | 5–22 | İrlanda | Lasswade | [139/109/19] |
[881] |
20 Mart 2010 (6N) | İskoçya | 0–26 | İtalya | Meggetland, Edinburgh | [141/90/9] |
[922] |
5 Şubat 2012 (6N) | İskoçya | 0–47 | İngiltere | Lasswade | [143/181/21] |
[924] |
12 Şubat 2012 (6N) | Galler | 20–0 | İskoçya | Cross Keys | [142/144/24] |
[927] |
25 Şubat 2012 (6N) | İskoçya | 0–23 | Fransa | Stirling County | [145/159/20] |
[929] |
9 Mart 2012 (6N) | İrlanda | 20–0 | İskoçya | Ashbourne RFC | [115/146/20] |
[970] |
2 Şubat 2013 (6N) | İngiltere | 76–0 | İskoçya | Esher | [194/148/22] |
[974] |
10 Şubat 2013 (6N) | İskoçya | 0–8 | İtalya | Mayfield, Dundee | [149/104/11] |
[974] |
23 Şubat 2013 (6N) | İskoçya | 3–30 | İrlanda | Lasswade | [150/119/21] |
[979] |
10 Mart 2013 (6N) | İskoçya | 0–13 | Galler | Scotstoun, Glasgow | [151/150/25] |
[980] |
15 Mart 2013 (6N) | Fransa | 76–0 | İskoçya | Stade Bourillot, Dijon | [173/152/21] |
[987] |
23 Nisan 2013 WCQ | İtalya | 27–3 | İskoçya | Madrid | [109/154/12] |
[991] |
27 Nisan 2013 WCQ | İsveç | 8–63 | İskoçya | Madrid | [77/155/9] |
[1022] |
2 Şubat 2014 (6N) | İrlanda | 59–0 | İskoçya | Ashbourne | [122/156/23] |
[1029] |
22 Şubat 2014 (6N) | İtalya | 45–5 | İskoçya | Stadio Parco Urbano | [113/158/13] |
[1034] |
9 Mart 2014 (6N) | İskoçya | 0–69 | Fransa | Howthornden | [159/183/22] |
[1036] |
16 Mart 2014 (6N) | Galler | 25–0 | İskoçya | Talbot Athletic Ground | [156/160/26] |
[1097] |
14 Şubat 2015 (6N) | İskoçya | 3–39 | Galler | Broadwood, Cumbernauld | [163/164/27] |
[1101] |
1 Mart 2015 (6N) | İskoçya | 8–31 | İtalya | Broadwood, Cumbernauld | [164/119/15] |
[1102] |
13 Mart 2015 (6N) | İngiltere | 42–13 | İskoçya | Darlington Arena, County Durham | [165/221/24] |
[1107] |
22 Mart 2015 (6N) | İskoçya | 3–73 | İrlanda | Broadwood, Cumbernauld | [166/136/24] |
[1127] |
5 Şubat 2016 (6N) | İskoçya | 0-32 | İngiltere | Broadwood, Cumbernauld | [168/228/25] |
[1132] |
14 Şubat 2016 (6N) | Galler | 23-10 | İskoçya | The Gnoll, Neath | [169/169/28] |
[1135] |
28 Şubat 2016 (6N) | İtalya | 22-7 | İskoçya | Stadio Arcoveggio, Bologna | [124/170/16] |
[1136] |
11 Mart 2016 (6N) | İskoçya | 0-24 | Fransa | Broadwood, Cumbernauld | [171/201/23] |
[1140] |
20 Mart 2016 (6N) | İrlanda | 45-12 | İskoçya | Donnybrook, Dublin | [142/172/25] |
[1164] |
18 Kasım 2016 WCQ | İskoçya | 5–10 | İspanya | Scotstoun, Glasgow | [173/116/18] |
[1170] |
26 Kasım 2016 | İspanya | 15–10 | İskoçya | Complutense, Madrid | [117/174/19] |
[1176] |
3 Şubat 2017 (6N) | İskoçya | 15–22 | İrlanda | Broadwood, Cumbernauld | [175/-/25] |
[1180] |
11 Şubat 2017 (6N) | Fransa | 55–0 | İskoçya | Stade Marcel-Deflandre, La Rochelle | [-/176/24] |
[1182] |
24 Şubat 2017 (6N) | İskoçya | 15–14 | Galler | Broadwood, Cumbernauld | [177/-/29] |
[1186] |
11 Mart 2017 (6N) | İngiltere | 64–0 | İskoçya | Twickenham Stoop | [-/178/26] |
[1188] |
17 Mart 2017 (6N) | İskoçya | 14–12 | İtalya | Broadwood, Cumbernauld | [179/-/17] |
[1241] |
2 Şubat 2018 (6N) | Galler | 18–17 | İskoçya | Parc Eirias, Colwyn Bay | [-/180/30] |
[1245] |
10 Şubat 2018 (6N) | İskoçya | 3–26 | Fransa | Scotstoun, Glasgow | [181/-/25] |
[1256] |
11 Mart 2018 (6N) | İrlanda | 12–15 | İskoçya | Donnybrook, Dublin | [-/183/26] |
[1259] |
18 Mart 2018 (6N) | İtalya | 26–12 | İskoçya | Stadio Plebiscito, Padua | [-/184/18] |
[1285] |
27 Kasım 2018 | İskoçya | 25–38 | Kanada | Scotstoun | [186/132/7] |
[1294] |
1 Şubat 2019 | İskoçya | 7–28 | İtalya | Scotstoun, Glasgow | [187/-/20] |
[1296] |
8 Şubat 2019 | İskoçya | 5–22 | İrlanda | Scotstoun, Glasgow | [188/-/27] |
[1303] |
8 Mart 2019 | İskoçya | 15–17 | Galler | Scotstoun, Glasgow | [190/-/30] |
[1346] |
30 Eylül 2019 | Güney Afrika | 5–47 | İskoçya | City Park, Athlone | [-/193/1] |
[1347] |
5 Ekim 2019 | Güney Afrika | 15–15 | İskoçya | City Park, Athlone | [-/194/2] |
[1357] |
17 Kasım 2019 | İskoçya | 3–17 | Galler | Scotstoun, Glasgow | [195/-/31] |
[1363] |
24 Kasım 2019 | İskoçya | 20–24 | Japonya | Scotstoun | [196/53/1] |
Diğer maçlar
[-] |
13 Ağustos 2006 | Scotland A | 6–17 | İrlanda | Hawick | [-/-/-] |
[-] |
15 Şubat 2009 | France A | 61–0 | Scotland Development | Arras | [-/-/-] |
[-] |
6 Şubat 2010 | Scotland A | 3–26 | France A | Lasswade | [-/-/-] |
[-] |
18 Temmuz 2010 | Scotland XV | 20–15 | Ireland XV | Lasswade | [-/-/-] |
[-] |
3 Ocak 2015 | İskoçya | 10–43 | Nomads | Murrayfield Stadium | [-/-/-] |
[-] |
29 Ekim 2016 | Wales XV | 15-0 | Scotland XV | Cardiff Arms Park | [-/-/-] |
Kaynakça
- ^ "Scotland Women team to play Spain Women at Scotstoun Stadium, Glasgow". 27 Kasım 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 15 Haziran 2020.
- ^ "Arşivlenmiş kopya". 19 Aralık 2018 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 15 Haziran 2020.
Dış bağlantılar
- Scotland Women19 Aralık 2018 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi. at Scottish Rugby
Kadın millî ragbi birliği takımları |
---|
Dünya Kupası'na katılanlar | |
---|
Dünya Kupası'na katılmamış olanlar | |
---|
Feshedilenler | |
---|