Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2020 — байдарки-двійки, 1000 метрів (чоловіки)
байдарки-двійки, 1000 метрів (чоловіки) на XXXII Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Веслувальний канал Сі Форест | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 4 серпня 2021 (попередні запливи і чвертьфінал) 5 серпня 2021 (півфінал і фінал) | |||||||||
Учасників | 20+ (10+ човнів) з 10+ країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2016 | 2024 → |
Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Веслування на байдарках і каное | ||||
Б-1, 200 м | чоловіки | жінки | ||
Б-1, 500 м | жінки | |||
Б-1, 1000 м | чоловіки | |||
Б-2, 500 м | жінки | |||
Б-2, 1000 м | чоловіки | |||
Б-4, 500 м | чоловіки | жінки | ||
К-1, 200 м | жінки | |||
К-1, 1000 м | чоловіки | |||
К-2, 500 м | жінки | |||
К-2, 1000 м | чоловіки | |||
Гребний слалом | ||||
Б-1 | чоловіки | жінки | ||
К-1 | чоловіки | жінки | ||
Кваліфікація |
Змагання з веслування на байдарках-двійках на дистанції 1000 м серед чоловіків на літніх Олімпійських іграх 2020 відбулися 4 - 5 серпня 2021 року на Веслувальному каналі Сі Форест[1].
Передісторія
Це була 20-та поява цієї дисципліни на Олімпійських іграх. Її проводили щоразу починаючи з 1936 року, коли до програми Олімпійських ігор ввели веслування на байдарках і каное.
У змаганнях взяли участь чинні чемпіони світу німці Макс Гофф і Якоб Шопф[2].
Кваліфікація
Формат змагань
Змагання з веслування на байдарках і каное в спринті складаються з чотирьох раундів: попередніх заїздів, чвертьфіналів, півфіналів і фіналів. Особливості проходження етапів залежать від кількості човнів, що розпочинають змагання[3].
Розклад
Змагання в цій дисципліні відбулися впродовж двох днів поспіль, два раунди на день. Всі сесії розпочинаються о 9:30 за місцевим часом. Під час однієї сесії можуть відбуватися змагання в кількох різних дисциплінах[4].
З | Попередні заїзди | ¼ | Чвертьфінали | ½ | Півфінали | Ф | Фінал |
Дисципліна↓/Дата → | Пон 2 | Вів 3 | Сер 4 | Чет 5 | П'ят 6 | Суб 7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Б-2 1000 м (чоловіки) | З | ¼ | ½ | Ф |
Результати
Заїзди
Перший і другий човни виходять до півфіналу, решта - потрапляють до чвертьфіналу.
Заїзд 1
Місце | Доріжка | Байдарочники | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | Жан ван дер Вестгейзен Томас Ґрін | Австралія (AUS) | 3:08.773 | OB, SF |
2 | 5 | Макс Гофф Jacob Schopf | Німеччина (GER) | 3:09.830 | SF |
3 | 4 | Самуель Балаж Адам Ботек | Словаччина (SVK) | 3:13.982 | QF |
4 | 2 | Макс Браун Кертіс Імрі | Нова Зеландія (NZL) | 3:17.210 | QF |
5 | 3 | Микита Бориков Олег Юреня | Білорусь (BLR) | 3:18.952 | QF |
6 | 6 | Браян Малфесі Венсан Журдене | Канада (CAN) | 3:22.068 | QF |
Заїзд 2
Місце | Доріжка | Байдарочники | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Бенце Надаш Балінт Копас | Угорщина (HUN) | 3:11.877 | SF |
2 | 5 | Йозеф Достал Радек Шлоуф | Чехія (CZE) | 3:13.425 | SF |
3 | 6 | Райлі Фітцсіммонс Джордан Вуд | Австралія (AUS) | 3:18.453 | QF |
4 | 3 | Самуеле Бурго Лука Беккаро | Італія (ITA) | 3:28.047 | QF |
5 | 4 | Етьєнн Юбер Гійом Бургер | Франція (FRA) | 3:29.296 | QF |
Заїзд 3
Місце | Доріжка | Байдарочники | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Франсіско Кубелос Іньїго Пенья | Іспанія (ESP) | 3:10.138 | SF |
2 | 6 | Ван Кункан Бу Тінкай | Китай (CHN) | 3:10.292 | SF |
3 | 5 | Максим Спесивцев Аношкін Роман Сергійович | Олімпійський комітет Росії (ROC) | 3:20.610 | QF |
4 | 3 | Корнел Беке Адам Варга | Угорщина (HUN) | 3:26.732 | QF |
5 | 2 | Тува'а Кліфтон Рудольф Вільямс | Самоа (SAM) | 3:55.617 | QF |
Чвертьфінали
Перші три човни виходять до півфіналу, решта - потрапляють до фіналу B.
Чвертьфінал 1
Місце | Доріжка | Байдарочники | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Микита Бориков Олег Юреня | Білорусь (BLR) | 3:10.126 | SF |
2 | 4 | Макс Браун Кертіс Імрі | Нова Зеландія (NZL) | 3:10.220 | SF |
3 | 3 | Самуеле Бурго Лука Беккаро | Італія (ITA) | 3:12.667 | SF |
4 | 5 | Максим Спесивцев Аношкін Роман Сергійович | Олімпійський комітет Росії (ROC) | 3:14.045 | FB |
5 | 6 | Етьєнн Юбер Гійом Бургер | Франція (FRA) | 3:18.284 | FB |
Чвертьфінал 2
Місце | Доріжка | Байдарочники | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Райлі Фітцсіммонс Джордан Вуд | Австралія (AUS) | 3:10.619 | SF |
2 | 5 | Самуель Балаж Адам Ботек | Словаччина (SVK) | 3:11.458 | SF |
3 | 3 | Корнел Беке Адам Варга | Угорщина (HUN) | 3:15.225 | SF |
4 | 6 | Браян Малфесі Венсан Журдене | Канада (CAN) | 3:15.736 | FB |
5 | 2 | Тува'а Кліфтон Рудольф Вільямс | Самоа (SAM) | 3:46.523 | FB |
Півфінали
Перші чотири човни виходять до фіналу A, решта - потрапляють до фіналу B.
Півфінал 1
Місце | Lane | Canoer | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Жан ван дер Вестгейзен Томас Ґрін | Австралія (AUS) | 3:17.077 | FA |
2 | 2 | Макс Браун Кертіс Імрі | Нова Зеландія (NZL) | 3:17.684 | FA |
3 | 3 | Ван Кункан Бу Тінкай | Китай (CHN) | 3:17.784 | FA |
4 | 5 | Йозеф Достал Радек Шлоуф | Чехія (CZE) | 3:18.240 | FA |
5 | 7 | Самуеле Бурго Лука Беккаро | Італія (ITA) | 3:20.591 | FB |
6 | 6 | Райлі Фітцсіммонс Джордан Вуд | Австралія (AUS) | 3:21.860 | FB |
Півфінал 2
Місце | Lane | Canoer | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Макс Гофф Якоб Шопф | Німеччина (GER) | 3:17.554 | FA |
2 | 5 | Бенце Надаш Балінт Копас | Угорщина (HUN) | 3:18.316 | FA |
3 | 6 | Микита Бориков Олег Юреня | Білорусь (BLR) | 3:18.875 | FA |
4 | 4 | Франсіско Кубелос Іньїго Пенья | Іспанія (ESP) | 3:19.133 | FA |
5 | 7 | Корнел Беке Адам Варга | Угорщина (HUN) | 3:20.197 | FB |
6 | 2 | Самуель Балаж Адам Ботек | Словаччина (SVK) | 3:20.917 | FB |
Фінали
Фінал B
Місце | Lane | Canoer | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
9 | 2 | Максим Спесивцев Аношкін Роман Сергійович | Олімпійський комітет Росії (ROC) | 3:19.680 | |
10 | 6 | Самуель Балаж Адам Ботек | Словаччина (SVK) | 3:21.087 | |
11 | 5 | Самуеле Бурго Лука Беккаро | Італія (ITA) | 3:22.408 | |
12 | 4 | Корнел Беке Адам Варга | Угорщина (HUN) | 3:24.223 | |
13 | 3 | Райлі Фітцсіммонс Джордан Вуд | Австралія (AUS) | 3:24.757 | |
14 | 7 | Браян Малфесі Венсан Журдене | Канада (CAN) | 3:25.181 | |
15 | 8 | Етьєнн Юбер Гійом Бургер | Франція (FRA) | 3:32.690 | |
16 | 1 | Тува'а Кліфтон Рудольф Вільямс | Самоа (SAM) | 3:56.171 |
Фінал A
Місце | Lane | Canoer | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 ! | 5 | Жан ван дер Вестгейзен Томас Ґрін | Австралія (AUS) | 3:15.280 | |
2 ! | 4 | Макс Гофф Якоб Шопф | Німеччина (GER) | 3:15.584 | |
3 ! | 1 | Йозеф Достал Радек Шлоуф | Чехія (CZE) | 3:16.106 | |
4 | 6 | Бенце Надаш Балінт Копас | Угорщина (HUN) | 3:16.535 | |
5 | 3 | Макс Браун Кертіс Імрі | Нова Зеландія (NZL) | 3:17.267 | |
6 | 8 | Франсіско Кубелос Іньїго Пенья | Іспанія (ESP) | 3:17.327 | |
7 | 2 | Микита Бориков Олег Юреня | Білорусь (BLR) | 3:17.769 | |
8 | 7 | Ван Кункан Бу Тінкай | Китай (CHN) | 3:19.612 |
Примітки
- ↑ Canoe Sprint Competition Schedule. Tokyo 2020. Архів оригіналу за 3 липня 2021. Процитовано 25 червня 2021.
- ↑ DOSB nominiert weitere 94 Athletinnen für Tokio [DOSB nominated 94 more athletes for Tokyo] (нім.). Олімпійська спортивна конфедерація Німеччини. 15 June 2021. Процитовано 16 червня 2021.
- ↑ Canoe Sprint Progression System (PDF). ICF. Процитовано 25 червня 2021.
- ↑ Canoe Sprint Competition Schedule. Літні Олімпійські ігри 2020. Процитовано 1 березня 2020.
- п
- о
- р
1948: Ганс Берглунд & Леннарт Клінгстрем (SWE)
1952: Курт Вірес & Юр'є Хіетанен (FIN)
1956: Міхаель Шойер & Майнрад Мільтенбергер (EUA)
1960: Герт Фредрікссон & Свен-Олов Шеделіус (SWE)
1964: Свен-Олов Шеделіус & Гуннар Уттерберг (SWE)
1968: Олександр Шапаренко & Володимир Морозов (URS)
1972: Микола Горбачов & Віктор Кратасюк (URS)
1976: Сергій Нагорний & Володимир Романовський (URS)
1980: Володимир Парфенович & Сергій Чухрай (URS)
1984: Х'ю Фішер & Алвін Морріс (CAN)
1988: Грег Бартон & Норман Беллінгем (USA)
1992: Кай Блум & Торстен Гуче (GER)
1996: Даніеле Скарпа & Антоніо Россі (ITA)
2000: Антоніо Россі & Беньяміно Бономі (ITA)
2004: Маркус Оскарссон & Генрік Нільссон (SWE)
2008: Андреас Іле & Мартін Голлштейн (GER)
2012: Рудольф Домбі & Роланд Кекень (HUN)
2016: Макс Рендшмідт & Маркус Гросс (GER)
2020: Жан ван дер Вестгейзен & Томас Ґрін (AUS)