Відкритий чемпіонат США з тенісу 1997, жінки, парний розряд
Відкритий чемпіонат США 1997 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Ліндсі Девенпорт Яна Новотна | |||||||||
Фіналіст | Джиджі Фернандес Наташа Звєрєва | |||||||||
Рахунок фіналу | 6–3, 6–4 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Докладніше: Відкритий чемпіонат США з тенісу 1997
Джиджі Фернандес і Наташа Звєрєва були чинними чемпіонками, але не змогли захистити свій титул, оскільки у фіналі їх перемогли Ліндсі Девенпорт і Яна Новотна з рахунком 6–3, 6–4.
Це був перший турнір Великого шолома для сестер Вінус і Серени Вільямс. Вони поступились у першому колі.
Сіяні пари
- Джиджі Фернандес / Наташа Звєрєва (фінал)
- Мартіна Хінгіс / Аранча Санчес Вікаріо (півфінал)
- Ліндсі Девенпорт / Яна Новотна (чемпіонки)
- Ніколь Арендт / Манон Боллеграф (півфінал)
- Лариса Нейланд / Гелена Сукова (3 коло, знялася)
- Яюк Басукі / Кароліна Віс (чвертьфінал)
- Александра Фусаї / Наталі Тозья (чвертьфінал)
- Кончіта Мартінес / Патрісія Тарабіні (чвертьфінал, знялася)
- Наоко Кадзімута / Міягі Нана (3 коло)
- Ліза Реймонд / Ренне Стаббс (3 коло)
- Сабін Аппельманс / Міріам Ореманс (1 коло)
- Мері Джо Фернандес / Анке Губер (3 коло)
- Емі Фрейзер / Кімберлі По (3 коло)
- Катріна Адамс / Крісті Богерт (3 коло)
- Анна Курнікова / Олена Лиховцева (3 коло)
- Руксандра Драгомір / Іва Майолі (чвертьфінал)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |||||||||||||||||
1 | Джиджі Фернандес Наташа Звєрєва | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||
7 | Александра Фусаї Наталі Тозья | 6 | 2 | 2 | |||||||||||||||
1 | Джиджі Фернандес Наташа Звєрєва | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||
4 | Ніколь Арендт Манон Боллеграф | 6 | 6 | 2 | |||||||||||||||
4 | Ніколь Арендт Манон Боллеграф | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
16 | Руксандра Драгомір Іва Майолі | 3 | 6 | 4 | |||||||||||||||
1 | Джиджі Фернандес Наташа Звєрєва | 3 | 4 | ||||||||||||||||
3 | Ліндсі Девенпорт Яна Новотна | 6 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Яюк Басукі Кароліна Віс | 3 | 5 | ||||||||||||||||
3 | Ліндсі Девенпорт Яна Новотна | 6 | 7 | ||||||||||||||||
3 | Ліндсі Девенпорт Яна Новотна | 6 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Мартіна Хінгіс Аранча Санчес Вікаріо | 4 | 3 | ||||||||||||||||
8 | Кончіта Мартінес Патрісія Тарабіні | 0r | |||||||||||||||||
2 | Мартіна Хінгіс Аранча Санчес Вікаріо | 4 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Дж Фернандес Н Звєрєва | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Ж Пуллен Л Вудрофф | 4 | 4 | 1 | Дж Фернандес Н Звєрєва | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
В Пробст А Суґіяма | 6 | 6 | В Пробст А Суґіяма | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
Q | Л Ріхтерова П Стоянова | 1 | 3 | 1 | Дж Фернандес Н Звєрєва | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Дж Гетерінгтон К Ріналді-Станкел | 6 | 7 | 10 | Л Реймонд Р Стаббс | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
WC | С Вільямс В Вільямс | 4 | 5 | Дж Гетерінгтон К Ріналді-Станкел | 1 | 7 | 3 | ||||||||||||||||||
Л Немечкова С Норландер | 1 | 2 | 10 | Л Реймонд Р Стаббс | 6 | 5 | 6 | ||||||||||||||||||
10 | Л Реймонд Р Стаббс | 6 | 6 | 1 | Дж Фернандес Н Звєрєва | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
12 | МДж Фернандес А Губер | 6 | 6 | 7 | А Фусаї Н Тозья | 6 | 2 | 2 | |||||||||||||||||
О Лугіна Е Пампулова | 1 | 3 | 12 | МДж Фернандес А Губер | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
А Ольша К Студенікова | 1 | 5 | В Руано Паскуаль П Суарес | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||
В Руано Паскуаль П Суарес | 6 | 7 | 12 | МДж Фернандес А Губер | 6 | 3 | 1 | ||||||||||||||||||
Ч Рубін Б Шульц-Маккарті | 1 | 5 | 7 | А Фусаї Н Тозья | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
С Джеясілан Р Сімпсон | 6 | 7 | С Джеясілан Р Сімпсон | 6 | 2 | ||||||||||||||||||||
WC | Д Бут С Нікітас | 7 | 3 | 2 | 7 | А Фусаї Н Тозья | 7 | 6 | |||||||||||||||||
7 | А Фусаї Н Тозья | 6 | 6 | 6 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
4 | Н Арендт М Боллеграф | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
К Мораріу М Мурич | 4 | 4 | 4 | Н Арендт М Боллеграф | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
С Х Пак Т Танасугарн | 7 | 6 | С Х Пак Т Танасугарн | 6 | 4 | ||||||||||||||||||||
К Берклей К Вуд | 6 | 4 | 4 | Н Арендт М Боллеграф | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Крістя М Гжибовська | 6 | 6 | 13 | Е Фрейзер К По | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
К Фрає Н ван Лоттум | 2 | 4 | К Крістя М Гжибовська | 4 | 5 | ||||||||||||||||||||
Е Меліхарова Г Вілдова | 0 | 3 | 13 | Е Фрейзер К По | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
13 | Е Фрейзер К По | 6 | 6 | 4 | Н Арендт М Боллеграф | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
16 | Р Драгомір І Майолі | 6 | 7 | 16 | Р Драгомір І Майолі | 3 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
Б Шетт Ш-Е Сіддалл | 4 | 5 | 16 | Р Драгомір І Майолі | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
Л Гарроне Г Піццікіні | 4 | 4 | Н Медведєва О Татаркова | 2 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
Н Медведєва О Татаркова | 6 | 6 | 16 | Р Драгомір І Майолі | 5 | ||||||||||||||||||||
KA Guse Р Макквіллан | 6 | 6 | 5 | Л Нейланд Г Сукова | 2r | ||||||||||||||||||||
WC | М Ірвін А Стівенсон | 1 | 4 | KA Guse Р Макквіллан | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
Е Калленс Дж Гелгесон-Нілсен | 3 | 5 | 5 | Л Нейланд Г Сукова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
5 | Л Нейланд Г Сукова | 6 | 7 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | Я Басукі К Віс | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
О Карлссон П Гай-Буле | 6 | 3 | 1 | 6 | Я Басукі К Віс | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Е Гроссман К Габшудова | 3 | 2 | Q | Л Макші А Вейнрайт | 2 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Л Макші А Вейнрайт | 6 | 6 | 6 | Я Басукі К Віс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Дж Лі Л Лі | 3 | 5 | А Еллвуд K Kunce | 0 | 4 | ||||||||||||||||||||
Л Монтальво Л Флемінг | 6 | 7 | Л Монтальво Л Флемінг | 4 | 1 | ||||||||||||||||||||
А Еллвуд K Kunce | 6 | 6 | А Еллвуд K Kunce | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
11 | С Аппельманс М Ореманс | 2 | 2 | 6 | Я Басукі К Віс | 3 | 5 | ||||||||||||||||||
9 | Н Кадзімута Нана Міягі | 6 | 6 | 3 | Л Девенпорт Я Новотна | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Р Гранде Л Вілд | 3 | 3 | 9 | Н Кадзімута Нана Міягі | 2 | ||||||||||||||||||||
Р Хіракі АГ Сідо | 6 | 6 | Р Хіракі АГ Сідо | 1r | |||||||||||||||||||||
Д Джонс Т Вітлінгер-Джонс | 1 | 4 | 9 | Н Кадзімута Нана Міягі | 7 | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
Б Ріттнер Д ван Рост | 6 | 5 | 3 | Л Девенпорт Я Новотна | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
А Дешом-Баллере С Тестю | 7 | 7 | А Дешом-Баллере С Тестю | 6 | 2 | ||||||||||||||||||||
WC | З Гаррісон-Джексон Л Макніл | 2 | 6 | 3 | 3 | Л Девенпорт Я Новотна | 7 | 6 | |||||||||||||||||
3 | Л Девенпорт Я Новотна | 6 | 4 | 6 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | К Мартінес П Тарабіні | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Q | Крістіна Морос J Scott | 2 | 3 | 8 | К Мартінес П Тарабіні | 7 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
М де Свардт Д Грем | 6 | 6 | М де Свардт Д Грем | 6 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
П Лангрова Р Зрубакова | 1 | 3 | 8 | К Мартінес П Тарабіні | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Ф Лабат М Пас | 6 | 6 | 14 | К Адамс К Богерт | 4 | 7 | 4 | ||||||||||||||||||
А Леттьєр М Ту | 1 | 3 | Ф Лабат М Пас | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||
М Саекі Ю Йосіда | 2 | 5 | 14 | К Адамс К Богерт | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
14 | К Адамс К Богерт | 6 | 7 | 8 | К Мартінес П Тарабіні | 0r | |||||||||||||||||||
15 | А Курнікова О Лиховцева | 6 | 6 | 6 | 2 | М Хінгіс А Санчес Вікаріо | 4 | ||||||||||||||||||
Q | Е Міллер Дж Стівен | 2 | 7 | 4 | 15 | А Курнікова О Лиховцева | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Тіна Кріжан Е Мартінцова | 5 | 4 | М Бабель Л Голарса | 7 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
М Бабель Л Голарса | 7 | 6 | 15 | А Курнікова О Лиховцева | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
Г Надьова П Шнідер | 0 | 1 | 2 | М Хінгіс А Санчес Вікаріо | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
А Кетцер М П'єрс | 6 | 6 | А Кетцер М П'єрс | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||
І Горрочатегі І Спирля | 3 | 1 | 2 | М Хінгіс А Санчес Вікаріо | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | М Хінгіс А Санчес Вікаріо | 6 | 6 |
Посилання
- Official Results Archive (ITF) [Архівовано 4 грудня 2020 у Wayback Machine.]
- Official Results Archive (WTA) [Архівовано 12 серпня 2013 у Wayback Machine.]
- п
- о
- р
- (1889) Марґарет Баллард / Берта Таунсенд
- (1890) Еллен Рузвелт / Ґрейс Рузвелт
- (1891) Мейбл Кегілл / Емма Лівіт-Морґан
- (1892) Мейбл Кегілл / Аделін Маккінлі
- (1893) Елін Террі / Гаррієт Батлер
- (1894) Гелен Гелвіґ / Джульєтт Аткінсон
- (1895) Гелен Гелвіґ / Джульєтт Аткінсон
- (1896) Елізабет Мур / Джульєтт Аткінсон
- (1897) Джульєтт Аткінсон / Кетлін Аткінсон
- (1898) Джульєтт Аткінсон / Кетлін Аткінсон
- (1899) Джейн Крейвен / Міртл Макатір
- (1900) Едіт Паркер / Галлі Шамплен
- (1901) Джульєтт Аткінсон / Міртл Макатір
- (1902) Джульєтт Аткінсон / Маріон Джонс
- (1903) Елізабет Мур / Каррі Нілі
- (1904) Мей Саттон Банді / Міріам Голл
- (1905) Гелен Гоманс / Каррі Нілі
- (1906) Енн Бердетт-Коу / Етель Блісс Платт
- (1907) Марі Вімер / Каррі Нілі
- (1908) Евелін Сірс / Марґарет Кертіс
- (1909) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Едіт Роч
- (1910) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Едіт Роч
- (1911) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Елеонора Сірс
- (1912) Дороті Ґрін / Мері Браун
- (1913) Мері Браун / Луїс Рідделл Вільямс
- (1914) Мері Браун / Луїс Рідделл Вільямс
- (1915) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Елеонора Сірс
- (1916) Молла Б'юрстедт Маллорі / Елеонора Сірс
- (1917) Молла Б'юрстедт Маллорі / Елеонора Сірс
- (1918) Маріон Джессап / Елінор Ґосс
- (1919) Маріон Джессап / Елінор Ґосс
- (1920) Маріон Джессап / Елінор Ґосс
- (1921) Мері Браун / Луїс Рідделл Вільямс
- (1922) Маріон Джессап / Гелен Віллс
- (1923) Кетлін Маккейн-Годфрі / Філліс Говкінс-Ковелл
- (1924) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Гелен Віллс
- (1925) Мері Браун / Гелен Віллс
- (1926) Елізабет Раян / Елінор Ґосс
- (1927) Кетлін Маккейн-Годфрі / Ермінтруд Гарві
- (1928) Гейзел Гочкіс-Вайтмен / Гелен Віллс
- (1929) Фебе Голкрофт-Вотсон / Пеґґі Мічелл
- (1930) Бетті Натголл Шумейкер / Сара Палфрі-Кук
- (1931) Бетті Натголл Шумейкер / Ейлін Беннетт-Віттінґстолл
- (1932) Гелен Джейкобс / Сара Палфрі-Кук
- (1933) Бетті Натголл Шумейкер / Фреда Джеймс
- (1934) Гелен Джейкобс / Сара Палфрі-Кук
- (1935) Гелен Джейкобс / Сара Палфрі-Кук
- (1936) Марджорі Ґладман Ван Рин / Каролін Бабкок-Старк
- (1937) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1938) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1939) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1940) Сара Палфрі-Кук / Еліс Марбл
- (1941) Сара Палфрі-Кук / Маргарет Осборн Дюпон
- (1942) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1943) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1944) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1945) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1946) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1947) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1948) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1949) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1950) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1951) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1952) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1953) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1954) Ширлі Фрай / Доріс Гарт
- (1955) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1956) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1957) Луїз Браф-Клапп / Маргарет Осборн Дюпон
- (1958) Джінн Арт / Дарлін Гард
- (1959) Джінн Арт / Дарлін Гард
- (1960) Марія Буено / Дарлін Гард
- (1961) Дарлін Гард / Леслі Тернер Боурі
- (1962) Марія Буено / Дарлін Гард
- (1963) Робін Ебберн / Маргарет Корт
- (1964) Біллі Джин Кінг / Карен Гантце Сусман
- (1965) Керо Колдвелл-Гребнер / Ненсі Річі
- (1966) Марія Буено / Ненсі Річі
- (1967) Розмарі Касалс / Біллі Джин Кінг
- (1968) Марія Буено / Маргарет Корт
- (1969) Франсуаз Дюрр / Дарлін Гард
- (1970) Маргарет Корт / Джуді Тегарт Далтон
- (1971) Розмарі Касалс / Джуді Тегарт Далтон
- (1972) Франсуаз Дюрр / Бетті Стеве
- (1973) Маргарет Корт / Вірджинія Вейд
- (1974) Розмарі Касалс / Біллі Джин Кінг
- (1975) Маргарет Корт / Вірджинія Вейд
- (1976) Деліна Бошофф / Ілана Клосс
- (1977) Мартіна Навратілова / Бетті Стеве
- (1978) Біллі Джин Кінг / Мартіна Навратілова
- (1979) Бетті Стеве / Венді Тернбулл
- (1980) Біллі Джин Кінг / Мартіна Навратілова
- (1981) Кеті Джордан / Енн Сміт
- (1982) Розмарі Касалс / Венді Тернбулл
- (1983) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1984) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1985) Клаудія Коде-Кільш / Гелена Сукова
- (1986) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1987) Мартіна Навратілова / Пем Шрайвер
- (1988) Джиджі Фернандес / Робін Вайт
- (1989) Гана Мандлікова / Мартіна Навратілова
- (1990) Джиджі Фернандес / Мартіна Навратілова
- (1991) Пем Шрайвер / Наталія Зверєва
- (1992) Джиджі Фернандес / Наталія Зверєва
- (1993) Аранча Санчес Вікаріо / Гелена Сукова
- (1994) Яна Новотна / Аранча Санчес Вікаріо
- (1995) Джиджі Фернандес / Наталія Зверєва
- (1996) Джиджі Фернандес / Наталія Зверєва
- (1997) Ліндсі Девенпорт / Яна Новотна
- (1998) Мартіна Хінгіс / Яна Новотна
- (1999) Серена Вільямс / Вінус Вільямс
- (2000) Жулі Алар-Декюжі / Суґіяма Ай
- (2001) Ліза Реймонд / Ренне Стаббс
- (2002) Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес
- (2003) Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес
- (2004) Вірхінія Руано Паскуаль / Паола Суарес
- (2005) Ліза Реймонд / Саманта Стосур
- (2006) Наталі Деші / Віра Звонарьова
- (2007) Наталі Деші / Дінара Сафіна
- (2008) Кара Блек / Лізель Губер
- (2009) Серена Вільямс / Вінус Вільямс
- (2010) Ваня Кінг / Ярослава Шведова
- (2011) Лізель Губер / Ліза Реймонд
- (2012) Сара Еррані / Роберта Вінчі
- (2013) Андреа Главачкова / Луціє Градецька
- (2014) Катерина Макарова / Олена Весніна
- (2015) Мартіна Хінгіс / Саня Мірза
- (2016) Бетані Маттек-Сендс / Луціє Шафарова
- (2017) Чжань Юнжань / Мартіна Хінгіс
- (2018) Ешлі Барті / Коко Вандевей
- (2019) Орина Соболенко / Елісе Мертенс
- (2020) Лаура Зігемунд / Віра Звонарьова
- (2021) Саманта Стосур / Чжан Шуай