Відкритий чемпіонат Франції з тенісу 2023, жінки, парний розряд
Відкритий чемпіонат Франції 2023 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Сє Шувей Ван Сіньюй | |||||||||
Фіналіст | Лейла Фернандес Тейлор Таунсенд | |||||||||
Рахунок фіналу | 1–6, 7–6(7–5), 6–1 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Чемпіонками Франції 2023 року в жіночому парному розряді стала тайвансько-китайська пара Сє Шувей / Ван Сіньюй. У фіналі вони здолали канадсько-американський дует Лейла Фернандес / Тейлор Таунсенд з рахунком 1–6, 7–6(7–5), 6–1.
Титул повинні були захищати Каролін Гарсія та Крістіна Младенович[1], але Гарсія вирішила не грати. Младенович утворила пару з Чжан Шуай, однак новий дует поступився в другому колі.
Барбора Крейчикова та Катержина Сінякова намагалися завершити некалендарний грендслем, але програли вже в першому колі. Елісе Мертенс намагалася завершити кар'єрний великий шолом, але програла в третьому колі.
Право називатися першою ракеткою світу в парній грі зберегла за собою Сінякова після того як Джессіка Пегула програла в півфіналі.
Сіяні
- 01. Барбора Крейчикова / Катержина Сінякова (1 коло)
- 02. Коко Гофф / Джессіка Пегула (півфінал)
- 03. Сторм Гантер / Елісе Мертенс (3 коло)
- 04. Людмила Кіченок / Єлєна Остапенко (2 коло)
- 05. Дезіре Кравчик / Демі Схюрс (3 коло)
- 06. Ніколь Меліхар-Мартінес / Еллен Перес (півфінал)
- 07. Аояма Сюко / Ена Сібахара (2 коло)
- 08. Габріела Дабровскі / Луїза Стефані (3 коло)
- 09. Крістіна Младенович / Чжан Шуай (2 коло)
- 10. Лейла Фернандес / Тейлор Таунсенд (фінал)
- 11. Сюй Їфань / Ян Чжаосюань (3 коло)
- 12. Ейджа Мухаммад / Джуліана Ольмос (3 коло)
- 13. Марта Костюк / Елена-Габріела Русе (3 коло)
- 14. Чжань Хаоцін / Латіша Чжань (чвертьфінал)
- 15. Вероніка Кудерметова / Людмила Самсонова (чвертьфінал)
- 16. Мію Като / Алділа Сутьяді (3 коло, defaulted)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
PR | Маріє Боузкова Сара Соррібес Тормо | 5 | 3 | ||||||||||||||||
6 | Ніколь Меліхар-Мартінес Еллен Перес | 7 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Ніколь Меліхар-Мартінес Еллен Перес | 2 | 6 | 3 | |||||||||||||||
PR | Сє Шувей Ван Сіньюй | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||
15 | Вероніка Кудерметова Людмила Самсонова | 3 | 2 | ||||||||||||||||
PR | Сє Шувей Ван Сіньюй | 6 | 6 | ||||||||||||||||
PR | Сє Шувей Ван Сіньюй | 1 | 77 | 6 | |||||||||||||||
10 | Лейла Фернандес Тейлор Таунсенд | 6 | 65 | 1 | |||||||||||||||
10 | Лейла Фернандес Тейлор Таунсенд | 6 | 6 | ||||||||||||||||
14 | Чжань Хаоцін Латіша Чжань | 3 | 3 | ||||||||||||||||
10 | Лейла Фернандес Тейлор Таунсенд | 6 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Коко Гофф Джессіка Пегула | 0 | 4 | ||||||||||||||||
Бондар Анна Грет Міннен | 2 | 62 | |||||||||||||||||
2 | Коко Гофф Джессіка Пегула | 6 | 77 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Б Крейчикова К Сінякова | 6 | 2 | 2 | |||||||||||||||||||||
У Ейкері Е Ходзумі | 3 | 6 | 6 | У Ейкері Е Ходзумі | 5 | 2 | |||||||||||||||||||
С Чанг А Куліков | 6 | 4 | 2 | PR | М Боузкова С Соррібес Тормо | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
PR | М Боузкова С Соррібес Тормо | 3 | 6 | 6 | PR | М Боузкова С Соррібес Тормо | 77 | 1 | |||||||||||||||||
І Хромачова Л Носкова | 6 | 6 | 16 | М Като А Сутьяді | 61 | 3d | |||||||||||||||||||
О Панова Я Сізікова | 4 | 4 | І Хромачова Л Носкова | 4 | 5 | ||||||||||||||||||||
К Долегайд Ю Німаєр | 2 | 0 | 16 | М Като А Сутьяді | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
16 | М Като А Сутьяді | 6 | 6 | PR | М Боузкова С Соррібес Тормо | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
11 | І Сюй Чж Ян | 7 | 7 | 6 | Н Меліхар-Мартінес Е Перес | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Р Маріно Л Чжу | 5 | 5 | 11 | І Сюй Чж Ян | 4 | 77 | 711 | ||||||||||||||||||
Alt | І Бонавантюр П Удварді | 77 | 6 | Alt | І Бонавантюр П Удварді | 6 | 63 | 69 | |||||||||||||||||
WC | А Робб А Тюбелло | 65 | 3 | 11 | І Сюй Чж Ян | 0 | 3 | ||||||||||||||||||
Алісія Паркс П Стернз | 6 | 6 | 6 | Н Меліхар-Мартінес Е Перес | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Alt | A De?iuc А Гаміс | 3 | 4 | Алісія Паркс П Стернз | 1 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | К Бюрель К Паке | 2 | 2 | 6 | Н Меліхар-Мартінес Е Перес | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
6 | Н Меліхар-Мартінес Е Перес | 6 | 6 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
3 | С Сендерз Е Мертенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Д Коллінз Е Наварро | 2 | 2 | 3 | С Сендерз Е Мертенс | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
І-К Бегу А Калініна | 2 | 4 | Alt | І Гамарра Мартінз І Шиманович | 64 | 1 | |||||||||||||||||||
Alt | І Гамарра Мартінз І Шиманович | 6 | 6 | 3 | С Сендерз Е Мертенс | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
М Колодзєйова М Вондроушова | 2 | 6 | 6 | 15 | В Кудерметова Л Самсонова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | Е Каскіно К Монне | 6 | 1 | 1 | М Колодзєйова М Вондроушова | 6 | 63 | 3 | |||||||||||||||||
Л Морозова Р Масарова | 7 | 64 | 2 | 15 | В Кудерметова Л Самсонова | 2 | 77 | 6 | |||||||||||||||||
15 | В Кудерметова Л Самсонова | 5 | 77 | 6 | 15 | В Кудерметова Л Самсонова | 3 | 2 | |||||||||||||||||
9 | К Младенович Ш Чжан | 6 | 6 | PR | Ш Сє С Ван | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Н Дзаламідзе В Томова | 2 | 1 | 9 | К Младенович Ш Чжан | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
Ю Путінцева К Рахімова | 0 | 3 | PR | Ш Сє С Ван | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
PR | Ш Сє С Ван | 6 | 6 | PR | Ш Сє С Ван | 78 | 6 | ||||||||||||||||||
Я Паоліні М Тревізан | 77 | 1 | 6 | 5 | Д Кравчик Д Схюрс | 66 | 4 | ||||||||||||||||||
А Барнетт О Ніколлз | 65 | 6 | 4 | Я Паоліні М Тревізан | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
К Букша А Росольська | 0 | 2 | 5 | Д Кравчик Д Схюрс | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
5 | Д Кравчик Д Схюрс | 6 | 6 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | Г Дабровскі Л Стефані | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Е Коччаретто Т Марія | 2 | 2 | 8 | Г Дабровскі Л Стефані | 4 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
А Гуарачі Е Рутліфф | 2 | 7 | 2 | Alt | Д Гальфі К Пітер | 6 | 2 | 5 | |||||||||||||||||
Alt | Д Гальфі К Пітер | 6 | 5 | 6 | 8 | Г Дабровскі Л Стефані | 4 | 6 | 2 | ||||||||||||||||
І Ніл Ф У | 62 | 6 | 6 | 10 | Л Фернандес Т Таунсенд | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
А-Л Фрідзам Н Кіченок | 77 | 4 | 3 | І Ніл Ф У | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
PR | С Еррані Б Маттек-Сендс | 5 | 63 | 10 | Л Фернандес Т Таунсенд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
10 | Л Фернандес Т Таунсенд | 7 | 77 | 10 | Л Фернандес Т Таунсенд | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
14 | Х Чжань Л Чжань | 65 | 77 | 6 | 14 | Х Чжань Л Чжань | 3 | 3 | |||||||||||||||||
А Большова О Калашнікова | 77 | 65 | 4 | 14 | Х Чжань Л Чжань | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
М Нікулеску М Ніномія | 1 | 1 | Т Бабош А Даніліна | 63 | 3 | ||||||||||||||||||||
Т Бабош А Даніліна | 6 | 6 | 14 | Х Чжань Л Чжань | 7 | 5 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | А Корне Д Паррі | 6 | 66 | 6 | WC | А Корне Д Паррі | 5 | 7 | 1 | ||||||||||||||||
WC | Е Лешемія Ж Понше | 4 | 78 | 3 | WC | А Корне Д Паррі | 7 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Е Жакмо Л Жанжан | 3 | 1 | 4 | Л Кіченок Є Остапенко | 5 | 1 | ||||||||||||||||||
4 | Л Кіченок Є Остапенко | 6 | 6 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | С Аояма Е Сібахара | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
К Олександрова А Потапова | 5 | 4 | 7 | С Аояма Е Сібахара | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
А Бондар Г Міннен | 7 | 5 | 6 | А Бондар Г Міннен | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
М Шеріф Т Зіданшек | 5 | 7 | 4 | А Бондар Г Міннен | 6 | 1 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | Т Андріанжафітрімоу Ф Ферро | 3 | 1 | 12 | Е Мухаммад Дж Ольмос | 3 | 6 | 2 | |||||||||||||||||
М Заневська К Ціммерманн | 6 | 6 | М Заневська К Ціммерманн | 4 | 0 | ||||||||||||||||||||
А Богдан Б Пера | 64 | 4 | 12 | Е Мухаммад Дж Ольмос | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
12 | Е Мухаммад Дж Ольмос | 77 | 6 | А Бондар Г Міннен | 2 | 62 | |||||||||||||||||||
13 | М Костюк Е-Г Русе | 6 | 3 | 6 | 2 | К Гофф Дж Пегула | 6 | 77 | |||||||||||||||||
Г Блінкова В Грачова | 3 | 6 | 2 | 13 | М Костюк Е-Г Русе | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
К Фліпкенс Ш Роджерс | 6 | 6 | К Фліпкенс Ш Роджерс | 6 | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
Н Паррісас Діас С Сантамарія | 1 | 1 | 13 | М Костюк Е-Г Русе | 77 | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
В Азаренко Б Аддад Мая | 6 | 6 | 2 | К Гофф Дж Пегула | 64 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
К Канепі Т Мігалікова | 0 | 1 | В Азаренко Б Аддад Мая | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||
Л Зігемунд В Звонарьова | 2 | 2 | 2 | К Гофф Дж Пегула | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | К Гофф Дж Пегула | 6 | 6 |
Інформація про інших учасників
Вайлдкарди
- Тесса Андріанжафітрімо / Фіона Ферро
- Клара Бюрель / Клое Паке
- Етелль Каскіно / Кароль Монне
- Алізе Корне / Діан Паррі
- Ельза Жакмо / Леолія Жанжан
- Еліксан Лешемія / Жессіка Понше
- Аліс Робб / Аліс Тюбелло
Захищений рейтинг
Знялися
- Паула Бадоса / Нурія Паррісас Діас > їх замінили Нурія Паррісас Діас / Сабріна Сантамарія
- Ганна Калінська / Кеті Макнеллі > їх замінили Данка Ковінич / Ребекка Петерсон
- Сабріна Сантамарія / Патрісія Марія Ціг > їх замінили Інгрід Ніл / У Фансьєнь
Посилання на джерела
- ↑ Garcia, Mladenovic top Gauff, Pegula to win French Open doubles title. wtatennis.com. 5 червня 2022. Процитовано 28 травня 2023.
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- п
- о
- р
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)