Кубок СРСР з футболу 1950
Кубок СРСР 1950 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 10 вересня — 6 листопада 1950 |
Кількість учасників | 69 |
Призові місця | |
Чемпіон | Спартак (Москва) (5-й раз) |
Віцечемпіон | Динамо (Москва) |
Статистика | |
Зіграно матчів | 70 |
Забито голів | 306 (4.37 за матч) |
← 1949 | 1951 → |
Кубок СРСР з футболу 1950 — 11-й розіграш кубкового футбольного турніру в СРСР, який відбувся в вересні-листопаді 1950 року. Володарем Кубка вп'яте став московський «Спартак».
Попередній раунд
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
Динамо (Петрозаводськ) | 0 – 5 | Буревісник (Кишинів) |
Динамо (Степанакерт) | 0 – 2 | Харчовик (Одеса) |
Трактор (Таганрог) | 2 – 1 | Спартак (Тбілісі) |
К-да міста Махарадзе | 0 – 3 | Динамо (Єреван) |
Буревісник (Фрунзе) | 1 – 6 | Червоний Прапор (Іваново) |
Перший раунд
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
Трудові резерви (Чарджоу) | [1] | Більшовик (Сталінабад) |
Спартак (Ужгород) | 0 – 1 | Торпедо (Сталінград) |
Металург (Запоріжжя) | 5 – 0 | Локомотив (Петрозаводськ) |
Динамо-2 (Ленінград) | 1 – 7 | ВМС (Москва) |
БО (Новосибірськ) | 5 – 0 | Спартак (Ашхабад) |
Буревісник (Бендери) | 1 – 7 | Динамо (Мінськ) |
Динамо (Джамбул) | 1 – 2 | Нафтовик (Баку) |
Трудові резерви (Фрунзе) | 17 – 0 | Харчовик (Чуйська область) |
Інкарас (Каунас) | 1 – 3 | Динамо (Київ) |
Червоний Прапор (Іваново) | 1 – 2 | Динамо (Єреван) |
Завод машинобудування (Ташкент) | 0 – 4 | Трактор (Таганрог) |
Харчовик (Одеса) | 0 – 2[2] | Буревісник (Кишинів) |
Другий раунд
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
Червона Армія (Сталінабад) | 0 – 1 | Торпедо (Горький) |
Динамо (Мінськ) | [3] | Кольорові метали (Балхаш) |
БО (Петрозаводськ) | 1 – 2 | Калев (Таллінн) |
Червоний прапор (Ленінакан) | 0 – 3 | Локомотив (Москва) |
Завод машинобудування (Тамбов) | 1 – 7 | Локомотив (Харків) |
К-да міста Кіровакан | 0 – 1 | Дзержинець (Челябінськ) |
БО (Тбілісі) | 5 – 3 дч | ЦБЧА-2 (Москва) |
БО (Свердловськ) | 5 – 1 | Спартак (Вільнюс) |
Труд (Кишинів) | 0 – 10 | Шахтар (Сталіне) |
Торпедо (Мінськ) | 2 – 3 | Даугава (Рига) |
Сарканайс металургс (Лієпая) | 0 – 3 | Торпедо (Москва) |
БО (Рига) | 1 – 2 дч | Динамо (Тбілісі) |
БО (Ашхабад) | 1 – 5 | Крила Рад (Куйбишев) |
Динамо (Таллінн) | 5 – 3 | Динамо (Алма-Ата) |
Ельняс (Шяуляй) | 2 – 3 | БО (Ташкент) |
БО (Мінськ) | 10 – 1 | Трудові резерви (Чарджоу) |
Динамо (Ташкент) | 0 – 8 | ВПС (Москва) |
Металург (Запоріжжя) | 2 – 3 | Торпедо (Сталінград) |
ВМС (Москва) | 3 – 1 | Нафтовик (Баку) |
БО (Новосибірськ) | 4 – 1 | Трудові резерви (Фрунзе) |
КБФ (Таллінн) | 2 – 4 | Динамо (Київ) |
Динамо (Єреван) | 5 – 2 дч | Трактор (Таганрог) |
Динамо (Сталінабад) | 0 – 4 | Буревісник (Кишинів) |
Трудові резерви (Баку) | 1 – 4[4] | Динамо (Ленінград) |
Третій раунд
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
Даугава (Рига) | 0 – 1 | Локомотив (Москва) |
Шахтар (Сталіне) | 2 – 1 | Торпедо (Горький) |
Крила Рад (Куйбишев) | 1 – 0 | БО (Тбілісі) |
Дзержинець (Челябінськ) | 0 – 2 | ВПС (Москва) |
Динамо (Тбілісі) | 3 – 1 | Торпедо (Москва) |
БО (Свердловськ) | 1 – 0 | Динамо (Ленінград) |
Локомотив (Харків) | 0 – 2 | БО (Ташкент) |
Калев (Таллінн) | 3 – 0 | Динамо (Таллінн) |
Торпедо (Сталінград) | 3 – 1 | БО (Мінськ) |
Динамо (Київ) | 2 – 3 | Динамо (Єреван) |
Динамо (Мінськ) | 2 – 1 | БО (Новосибірськ) |
ВМС (Москва) | 2 – 3 | Буревісник (Кишинів) |
1/8 фіналу
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
Локомотив (Москва) | 3 – 1 | Шахтар (Сталіне) |
ВПС (Москва) | 2 – 1 | Динамо (Тбілісі) |
Калев (Таллінн) | 2 – 1 | БО (Свердловськ) |
ЦБЧА (Москва) | 2 – 1 | Торпедо (Сталінград) |
Зеніт (Ленінград) | 3 – 1 дч | Динамо (Мінськ) |
Динамо (Москва) | 7 – 0 | Динамо (Єреван) |
Спартак (Москва) | 7 – 0 | Буревісник (Кишинів) |
Крила Рад (Куйбишев) | 2 – 0[5] | БО (Ташкент) |
1/4 фіналу
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
ВПС (Москва) | 0 – 1 | Крила Рад (Куйбишев) |
ЦБЧА (Москва) | 2 – 0 | Калев (Таллінн) |
Динамо (Москва) | 3 – 2 дч | Локомотив (Москва) |
Спартак (Москва) | 3 – 1 | Зеніт (Ленінград) |
Півфінали
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
Динамо (Москва) | 7 – 0 | Крила Рад (Куйбишев) |
ЦБЧА (Москва) | 0 – 4 | Спартак (Москва) |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка СРСР з футболу 1950
6 листопада 1950 |
«Спартак» | 3 – 0 | «Динамо» |
---|---|---|
Тімаков 35' Терентьєв 40' Дементьєв 65' | Звіт |
Примітки
Посилання
- Результати на WildStat.ru [Архівовано 29 березня 2020 у Wayback Machine.] (рос.)
- Протоколи матчів на kwadra.ru [Архівовано 27 вересня 2020 у Wayback Machine.] (рос.)
- Протоколи матчів на fc-dynamo.ru [Архівовано 5 липня 2020 у Wayback Machine.] (рос.)
- Архів (рос.)
- RSSSF (англ.)
|
|