Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2023 — 200 метрів брасом (чоловіки)
WR)Призери
← 2022 2024 →
Цінь Хайян | КНР | |
Зак Стабблеті-Кук | Австралія | |
Метт Фаллон | США |
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2023 | |||
---|---|---|---|
Артистичне плавання | |||
Соло | |||
Технічна | чоловіки | жінки | |
Довільна | чоловіки | жінки | |
Дуети | |||
Технічна | жінки | змішані | |
Довільна | жінки | змішані | |
Група | |||
Технічна | жінки | ||
Довільна | жінки | ||
Акробатика | жінки | ||
Стрибки у воду | |||
Індивідуальні | |||
1 м | чоловіки | жінки | |
3 м | чоловіки | жінки | |
10 м | чоловіки | жінки | |
3 м і 10 м | змішані | ||
Синхронні | |||
3 м | чоловіки | жінки | змішані |
10 м | чоловіки | жінки | змішані |
Плавання на відкритій воді | |||
Індивідуальне | |||
5 км | чоловіки | жінки | |
10 км | чоловіки | жінки | |
Естафета | |||
4×1,25 км | змішана | ||
Плавання | |||
Вільний стиль | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
400 м | чоловіки | жінки | |
800 м | чоловіки | жінки | |
1500 м | чоловіки | жінки | |
На спині | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
Брас | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
Батерфляй | |||
50 м | чоловіки | жінки | |
100 м | чоловіки | жінки | |
200 м | чоловіки | жінки | |
Індивідуальне комплексне плавання | |||
200 м | чоловіки | жінки | |
400 м | чоловіки | жінки | |
Естафета вільним стилем | |||
4×100 м | чоловіки | жінки | змішана |
4×200 м | чоловіки | жінки | |
Естафета комплексом | |||
4×100 м | чоловіки | жінки | змішана |
Водне поло | |||
Турнір | чоловіки | жінки | |
Склади | чоловіки | жінки | |
Хай-дайвінг | |||
20 м | жінки | ||
27 м | чоловіки | ||
|
Змагання з плавання на дистанції 200 метрів брасом серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2023 відбулися 27 та 28 липня 2023[1][2][3].
Рекорди
Перед початком змагань світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу були такими:
Світовий рекорд | Зак Стабблеті-Кук (AUS) | 2:05.95 | Аделаїда (Австралія) | 19 травня 2022 |
Рекорд чемпіонатів світу | Антон Чупков (RUS) | 2:06.12 | Кванджу (Південна Корея) | 26 липня 2019 |
Під час змагань встановлено такі світові рекорди.
Дата | Заплив | Спортсмен | Час | Рекорд |
---|---|---|---|---|
28 липня | Фінал | Цінь Хайян (CHN) | 2:05.48 | WR |
Результати
Попередні запливи
Попередні запливи розпочалися 27 липня о 11:28 за місцевим часом[4].
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 4 | Зак Стабблеті-Кук | Австралія | 2:08.98 | Q |
2 | 3 | 6 | Каспар Корбо | Нідерланди | 2:09.29 | Q |
3 | 5 | 5 | Метт Фаллон | США | 2:09.32 | Q |
4 | 3 | 2 | Алексас Савічкас | Литва | 2:09.66 | Q |
5 | 3 | 4 | Цінь Хайян | Китай | 2:09.86 | Q |
6 | 4 | 3 | Джош Матені | США | 2:09.90 | Q |
7 | 4 | 6 | Донг Жіхао | Китай | 2:10.06 | Q |
8 | 4 | 5 | Іппей Ватанабе | Японія | 2:10.11 | Q |
9 | 5 | 6 | Антон Маккі | Ісландія | 2:10.29 | Q |
10 | 5 | 3 | Арно Каммінга | Нідерланди | 2:10.47 | Q |
11 | 3 | 3 | Ерік Перссон | Швеція | 2:10.51 | Q |
11 | 5 | 7 | Антуан Марк | Франція | 2:10.51 | Q |
13 | 4 | 8 | Любомир Єпітропов | Болгарія | 2:10.76 | Q |
14 | 5 | 2 | Матті Маттссон | Фінляндія | 2:11.00 | Q |
15 | 3 | 5 | Сьома Сато | Японія | 2:11.03 | Q |
16 | 4 | 9 | Максим Овчінніков | Україна | 2:11.71 | Q |
17 | 4 | 7 | Давід Вєкєра | Польща | 2:11.92 | |
18 | 2 | 5 | Дарра Ґрін | Ірландія | 2:12.21 | |
19 | 3 | 1 | Крістофер Ротбауер | Австрія | 2:12.29 | |
20 | 3 | 0 | Адам Джон Чіллінгворт | Гонконг | 2:12.30 | |
21 | 2 | 2 | Рон Полонський | Ізраїль | 2:12.34 | |
22 | 4 | 2 | Мігель де Лара | Мексика | 2:12.40 | |
23 | 5 | 1 | Грег Батлер | Велика Британія | 2:12.52 | |
24 | 5 | 8 | Ноа Де Схрівер | Бельгія | 2:12.63 | |
25 | 5 | 9 | Беркай Омер Огретір | Туреччина | 2:12.65 | |
26 | 3 | 7 | Чо Сунг Дже | Південна Корея | 2:12.77 | |
27 | 5 | 0 | Амро Аль-Вір | Йорданія | 2:12.90 | |
28 | 4 | 1 | Карлес Колл Марті | Іспанія | 2:13.09 | |
29 | 2 | 3 | Джошуа Гілберт | Нова Зеландія | 2:13.59 | |
30 | 4 | 0 | Брайден Тайвассало | Канада | 2:13.81 | |
31 | 3 | 9 | Максімілльєн Вей Анг | Сінгапур | 2:14.63 | |
32 | 2 | 6 | Даніїлс Бобровс | Латвія | 2:15.95 | |
33 | 2 | 7 | Тайлер Крістіансон | Панама | 2:17.43 | |
34 | 2 | 4 | Пхам Тханх Бао | В'єтнам | 2:17.89 | |
35 | 2 | 9 | Ліам Девіс | Зімбабве | 2:18.45 | |
36 | 2 | 1 | Константін Малачі | Молдова | 2:18.87 | |
37 | 2 | 8 | Хуліо Оррего | Гондурас | 2:20.70 | |
38 | 2 | 0 | Едріел Сейнс | Американські Віргінські Острови | 2:22.20 | |
39 | 1 | 3 | Луїс Себастьєн Вікес | Барбадос | 2:22.94 | |
40 | 1 | 5 | Джонатан Чунг Ї | Маврикій | 2:23.21 | |
41 | 1 | 4 | Абдулазіз Аль-Обайдлі | Катар | 2:24.01 | |
42 | 1 | 6 | Андрей Стояновський | Північна Македонія | 2:25.40 | |
43 | 1 | 2 | Бранслі Діркіз | Аруба | 2:28.73 | |
44 | 4 | 4 | Леон Маршан | Франція | 9:99.99 !DNS | |
3 | 8 | Денис Петрашов | Киргизстан | 9:99.98 !DSQ |
Півфінали
Півфінали відбулися 27 липня о 20:43 за місцевим часом[5].
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 4 | Зак Стабблеті-Кук | Австралія | 2:07.27 | Q |
2 | 2 | 3 | Цінь Хайян | Китай | 2:07.70 | Q |
3 | 2 | 5 | Метт Фаллон | США | 2:07.90 | Q |
4 | 2 | 6 | Донг Жіхао | Китай | 2:08.47 | Q, WJ |
5 | 1 | 4 | Каспар Корбо | Нідерланди | 2:08.49 | Q |
6 | 1 | 3 | Джош Матені | США | 2:09.04 | Q |
7 | 2 | 2 | Антон Маккі | Ісландія | 2:09.19 | Q |
8 | 1 | 6 | Іппей Ватанабе | Японія | 2:09.50 | Q |
9 | 2 | 7 | Ерік Перссон | Швеція | 2:09.89 | |
10 | 1 | 1 | Матті Маттссон | Фінляндія | 2:09.93 | |
11 | 1 | 5 | Алексас Савічкас | Литва | 2:10.16 | |
12 | 1 | 2 | Арно Каммінга | Нідерланди | 2:10.57 | |
13 | 1 | 7 | Антуан Марк | Франція | 2:10.66 | |
14 | 2 | 8 | Сьома Сато | Японія | 2:10.72 | |
15 | 2 | 1 | Любомир Єпітропов | Болгарія | 2:11.28 | |
16 | 1 | 8 | Максим Овчінніков | Україна | 2:11.95 |
Фінал
Фінал відбувся 28 липня о 21:24 за місцевим часом[6].
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
01 ! | 5 | Цінь Хайян | Китай | 2:05.48 | WR |
02 ! | 4 | Зак Стабблеті-Кук | Австралія | 2:06.40 | |
3 ! | 3 | Метт Фаллон | США | 2:07.74 | |
4 | 6 | Донг Жіхао | Китай | 2:08.04 | WJ |
5 | 2 | Каспар Корбо | Нідерланди | 2:08.42 | |
6 | 8 | Іппей Ватанабе | Японія | 2:08.78 | |
7 | 1 | Антон Маккі | Ісландія | 2:09.50 | |
8 | 7 | Джош Матені | США | 2:10.41 |
Примітки
- ↑ Schedule (PDF). Процитовано 17 січня 2023.
- ↑ World Aquatics Announces Competition Schedule For 2023 World Championships In Fukuoka. swimswam.com. Процитовано 13 січня 2023.
- ↑ Start list (PDF). omegatiming.com. 21 липня 2023.
- ↑ Heats results (PDF). omegatiming.com. 27 липня 2023.
- ↑ Semifinals results (PDF). omegatiming.com. 27 липня 2023.
- ↑ Final results (PDF). omegatiming.com. 27 липня 2023.