Чемпіонат світу з боротьби 2014 — греко-римська боротьба, до 75 кг
Чемпіонат світу з боротьби 2014 — греко-римська боротьба, до 75 кг | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | Гімнастичний палац спорту | ||||||||||||
Дата | 12 вересня 2014 | ||||||||||||
Учасників | 39 з 39 країн | ||||||||||||
Призери | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 2013 | 2015 → | ||||||||||||
Чемпіонат світу з боротьби 2014 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Вільна | Греко-римська | Жінки | |||
До 57 кг | До 59 кг | До 48 кг | |||
До 61 кг | До 66 кг | До 53 кг | |||
До 65 кг | До 71 кг | До 55 кг | |||
До 70 кг | До 75 кг | До 58 кг | |||
До 74 кг | До 80 кг | До 60 кг | |||
До 86 кг | До 85 кг | До 63 кг | |||
До 97 кг | До 98 кг | До 69 кг | |||
До 125 кг | До 130 кг | До 75 кг |
Докладніше: Чемпіонат світу з боротьби 2014
Змагання з греко-римської боротьби серед чоловіків у ваговій категорії до 75 кг на чемпіонаті світу з боротьби 2014 відбулись 12 вересня 2014 року в Ташкенті (Узбекистан) в Гімнастичному палаці спорту.
У змаганнях взяли участь 39 спортсменів з 39 країн. Змагання складалися з турніру на вибування, у якому, у свою чергу, визначали володарів двох бронзових медалей. Два фіналісти змагалися за золоту та срібну медалі. Борці, які програли одному з двох фіналістів, переходили до втішного раунду, де змагалися за дві бронзові медалі.
Результати
- Позначення
- F — чиста перемога
Фінал
Півфінал | Фінал | |||||||
Хіроюкі Сімідзу (JPN) | 0 | |||||||
Невен Жугай (CRO) | 2 | Невен Жугай (CRO) | 0 | |||||
Арсен Джулфалакян (ARM) | 1 | Арсен Джулфалакян (ARM) | 4 | |||||
Зураб Датунашвілі (GEO) | 0 | |||||||
Верхня половина
Секція 1
1/32 | 1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | |||||||||||||||
Хіроюкі Сімідзу (JPN) | 4 | |||||||||||||||||
Шереф Тюфенк (TUR) | 2 | |||||||||||||||||
Хіроюкі Сімідзу (JPN) | 4 | |||||||||||||||||
Ігор Бешляга (MDA) | 1 | |||||||||||||||||
Даміан Дієч (SUI) | 6 | |||||||||||||||||
Ігор Бешляга (MDA) | 13 | |||||||||||||||||
Хіроюкі Сімідзу (JPN) | 5 | |||||||||||||||||
Дмитро Пишков (UKR) | 5 | |||||||||||||||||
Флоріан Ноймаєр (GER) | 0 | |||||||||||||||||
László Szabó (HUN) | 4 | |||||||||||||||||
László Szabó (HUN) | 4 | |||||||||||||||||
Дмитро Пишков (UKR) | 4 | |||||||||||||||||
Нурулло Хасанов (TJK) | 0 | |||||||||||||||||
Дмитро Пишков (UKR) | 11 | |||||||||||||||||
Секція 2
1/32 | 1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | |||||||||||||||
Хаді Алізаде (IRI) | 4 | |||||||||||||||||
Нурбек Хашимбеков (UZB) | 0 | |||||||||||||||||
Хаді Алізаде (IRI) | 3 | |||||||||||||||||
Невен Жугай (CRO) | 8 | |||||||||||||||||
Невен Жугай (CRO) | 3 | |||||||||||||||||
Велі-Каррі Суомінен (FIN) | 1 | |||||||||||||||||
Невен Жугай (CRO) | 1 | |||||||||||||||||
Енді Байсек (USA) | 0 | |||||||||||||||||
Енді Байсек (USA) | 5 | |||||||||||||||||
Петрос Маноуїлідіс (GRE) | 0 | |||||||||||||||||
Енді Байсек (USA) | 6 | |||||||||||||||||
Роман Власов (RUS) | 6 | |||||||||||||||||
Роман Власов (RUS) | 10 | |||||||||||||||||
Річард Ріго (SVK) | 0 | |||||||||||||||||
Нижня половина
Секція 3
1/32 | 1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | |||||||||||||||
Ельвін Мурсалієв (AZE) | 0 | |||||||||||||||||
Арсен Джулфалакян (ARM) | 9 | |||||||||||||||||
Арсен Джулфалакян (ARM) | 12 | |||||||||||||||||
Флоріан Марчл (AUT) | 1 | |||||||||||||||||
Чиро Руссо (ITA) | 0 | |||||||||||||||||
Флоріан Марчл (AUT) | 11 | |||||||||||||||||
Арсен Джулфалакян (ARM) | 11 | |||||||||||||||||
Хуан Ангел Ескобар (MEX) | 2 | |||||||||||||||||
Максіміліано Прудензано (ARG) | 1 | |||||||||||||||||
Лі Сіфен (CHN) | 2 | |||||||||||||||||
Лі Сіфен (CHN) | 0 | |||||||||||||||||
Хуан Ангел Ескобар (MEX) | 8 | |||||||||||||||||
Роберт Росенгрен (SWE) | 1 | |||||||||||||||||
Хуан Ангел Ескобар (MEX) | 7 | |||||||||||||||||
Секція 4
1/32 | 1/16 | 1/8 | Чвертьфінали | |||||||||||||||
Рікардо Гіль (ESP) | 4 | |||||||||||||||||
Аманали Атаєв (TKM) | 6 | Гурпріт Сінгх (IND) | 12 | |||||||||||||||
Гурпріт Сінгх (IND) | 8 | Гурпріт Сінгх (IND) | 9F | |||||||||||||||
Александрс Вішняковс (LAT) | 0 | Петр Новак (CZE) | 2 | |||||||||||||||
Петр Новак (CZE) | 4 | Петр Новак (CZE) | 9 | |||||||||||||||
Пак Те Син (KOR) | 2 | Пак Те Син (KOR) | 3 | |||||||||||||||
Юре Кухар (SLO) | 2 | Гурпріт Сінгх (IND) | 5 | |||||||||||||||
Явор Янакієв (BUL) | 3 | Зураб Датунашвілі (GEO) | 7 | |||||||||||||||
Віктор Немеш (SRB) | 0 | Явор Янакієв (BUL) | 5 | |||||||||||||||
Йорген Кова (VEN) | 5 | Йорген Кова (VEN) | 0 | |||||||||||||||
Рашид Кочієв (KAZ) | 0 | Явор Янакієв (BUL) | 2 | |||||||||||||||
Аркадіуш Кулинич (POL) | 0 | Зураб Датунашвілі (GEO) | 2 | |||||||||||||||
Зураб Датунашвілі (GEO) | 8 | Зураб Датунашвілі (GEO) | 4 | |||||||||||||||
Тарек Абдельсалам (EGY) | 1 | Валерій Паленський (BLR) | 2 | |||||||||||||||
Валерій Паленський (BLR) | 10 |
Втішні поєдинки за бронзові нагороди
Раунд 1 | Раунд 2 | Фінал | |||||||||
Велі-Каррі Суомінен (FIN) | 6 | Велі-Каррі Суомінен (FIN) | 5 | Енді Байсек (USA) | 8 | ||||||
Хаді Алізаде (IRI) | 2 | Енді Байсек (USA) | 6 | Хіроюкі Сімідзу (JPN) | 0 | ||||||
Ельвін Мурсалієв (AZE) | 5F | Ельвін Мурсалієв (AZE) | 4 | Ельвін Мурсалієв (AZE) | 1 | ||||||
Флоріан Марчл (AUT) | 0 | Хуан Ангел Ескобар (MEX) | 1 | Зураб Датунашвілі (GEO) | 1 |
Посилання
- (англ.)