Чемпіонат світу з боротьби 2017 — греко-римська боротьба, до 130 кг
Чемпіонат світу з боротьби 2017 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Вільна | Греко-римська | Жінки | |||
До 57 кг | До 59 кг | До 48 кг | |||
До 61 кг | До 66 кг | До 53 кг | |||
До 65 кг | До 71 кг | До 55 кг | |||
До 70 кг | До 75 кг | До 58 кг | |||
До 74 кг | До 80 кг | До 60 кг | |||
До 86 кг | До 85 кг | До 63 кг | |||
До 97 кг | До 98 кг | До 69 кг | |||
До 125 кг | До 130 кг | До 75 кг |
Докладніше: Чемпіонат світу з боротьби 2017
Змагання з греко-римської боротьби серед чоловіків у ваговій категорії до 130 кг на Чемпіонаті світу з боротьби 2017 відбулись 22 серпня у АккорГотелс Арена у Парижі (Франція).
Медалісти
Золото | Риза Каяалп |
Срібло | Гейкі Набі |
Бронза | Оскар Піно |
Ясмані Акоста |
Результати
- Позначення
- C — виграв по дискваліфікації, 3 застереження через порушення правил
- F — чиста перемога
Фінал
Фінал | |||
Риза Каяалп (TUR) | 2 | ||
Гейкі Набі (EST) | 1 |
Верхня половина
1/32 | 1/16 | Чвертьфінали | Півфінали | |||||||||||||||
Риза Каяалп (TUR) | 2 | |||||||||||||||||
Мумінджон Абдуллаєв (UZB) | 0 | |||||||||||||||||
Риза Каяалп (TUR) | 3 | |||||||||||||||||
Кирило Грищенко (BLR) | 1 | |||||||||||||||||
Ніколаос Леон (GRE) | 1 | |||||||||||||||||
Кирило Гушчанка (BLR) | 2 | |||||||||||||||||
Риза Каяалп (TUR) | 2 | |||||||||||||||||
Мілослав Методієв (BUL) | 6 | Оскар Піно (CUB) | 1 | |||||||||||||||
Тумас Лахті (FIN) | 4 | Мілослав Методієв (BUL) | 0 | |||||||||||||||
Оскар Піно (CUB) | 5 | Оскар Піно (CUB) | 4 | |||||||||||||||
Балінт Лам (HUN) | 1 | Оскар Піно (CUB) | 3 | |||||||||||||||
Му Цяньці (CHN) | 0 | Едуард Попп (GER) | 1 | |||||||||||||||
Алін Алексус-Чіураріу (ROU) | 4 | Алін Алексус-Чіураріу (ROU) | 1 | |||||||||||||||
Едуард Попп (GER) | 2 | Едуард Попп (GER) | 3 | |||||||||||||||
Навін Кумар (IND) | 1 |
Нижня половина
1/32 | 1/16 | Чвертьфінали | Півфінали | |||||||||||||||
Роббі Сміт (USA) | 6F | |||||||||||||||||
Тамас Соос (SVK) | 0 | Роббі Сміт (USA) | 1 | |||||||||||||||
Ясмані Акоста (CHI) | 9F | Ясмані Акоста (CHI) | 3 | |||||||||||||||
Кім Мін Сок (KOR) | 0 | Ясмані Акоста (CHI) | 5F | |||||||||||||||
Віталій Щур (RUS) | 1 | Леван Арабулі (GEO) | 2 | |||||||||||||||
Абделлатіф Мохамед (EGY) | 2 | Абделлатіф Мохамед (EGY) | 3 | |||||||||||||||
Леван Арабулі (GEO) | 5 | Леван Арабулі (GEO) | 11 | |||||||||||||||
Арата Сонода (JPN) | 1 | Ясмані Акоста (CHI) | 1 | |||||||||||||||
Мурат Рамонов (KGZ) | 1 | Гейкі Набі (EST) | 2 | |||||||||||||||
Шахаб Гурехілі (IRI) | 2 | Шахаб Гурехілі (IRI) | 1 | |||||||||||||||
Маттьо Лоренц (FRA) | 0 | Гейкі Набі (EST) | 4 | |||||||||||||||
Гейкі Набі (EST) | 5 | Гейкі Набі (EST) | 4 | |||||||||||||||
Микола Кучмій (UKR) | 2 | Микола Кучмій (UKR) | 1 | |||||||||||||||
Мантас Хністаутас (LTU) | 1 | Микола Кучмій (UKR) | 2 | |||||||||||||||
Сабах Шаріаті (AZE) | 1 | |||||||||||||||||
Втішні бої за 3-є місце
Раунд 1 | Раунд 2 | Бій за 3-є місце | |||||||||
Мумінджон Абдуллаєв (UZB) | 5 | Кирило Грищенко (BLR) | 1 | ||||||||
Кирило Гушчанка (BLR) | 6 | Оскар Піно (CUB) | 3 | ||||||||
Маттьо Лоренц (FRA) | 0 | Шахаб Гурехілі (IRI) | 0 | Микола Кучмій (UKR) | 0 | ||||||
Шахаб Гурехілі (IRI) | 5 | Микола Кучмій (UKR) | 2 | Ясмані Акоста (CHI) | 2 |
Посилання
- Офіційний сайт