Regions Morgan Keegan Championships 2006, одиночний розряд
Regions Morgan Keegan Championships 2006, одиночний розряд | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2006 Regions Morgan Keegan Championships and the Cellular South Cup | |||||||
Переможець | Томмі Гаас | ||||||
Фіналіст | Робін Содерлінг | ||||||
Рахунок фіналу | 6–3, 6–2 | ||||||
Дисципліни | |||||||
| |||||||
|
Кеннет Карлсен був чинним чемпіоном, але не зміг захистити свій титул, оскільки в другому колі його переміг Робін Содерлінг.
Томмі Гаас виграв титул, у фіналі перемігши Робіна Содерлінга з рахунком 6–3, 6–2.
Сіяні гравчині
- Енді Роддік (чвертьфінал)
- Йонас Бйоркман (1-ше коло)
- Томмі Робредо (1-ше коло)
- Роббі Джінепрі (1-ше коло)
- Джеймс Блейк (1-ше коло)
- Томмі Гаас (переможець)
- Макс Мирний (1-ше коло)
- Ксав'є Малісс (2-ге коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
Q | Жульєн Беннето | 3 | 1 | |||||||||
6 | Томмі Гаас | 6 | 6 | |||||||||
6 | Томмі Гаас | 6 | 6 | |||||||||
Робін Содерлінг | 3 | 2 | ||||||||||
Крістоф Вліген | 5 | 6 | 65 | |||||||||
Робін Содерлінг | 7 | 2 | 77 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Е Роддік | 6 | 65 | 77 | |||||||||||||||||||||
WC | М Фіш | 3 | 77 | 62 | 1 | Е Роддік | 64 | 711 | 77 | ||||||||||||||||
В Артурс | 7 | 77 | В Артурс | 77 | 69 | 62 | |||||||||||||||||||
Т Зіб | 4 | 62 | 1 | Е Роддік | 6 | 4 | 64 | ||||||||||||||||||
Q | Ж Беннето | 3 | 6 | 77 | Q | Ж Беннето | 3 | 6 | 77 | ||||||||||||||||
Дж Ван | 6 | 3 | 62 | Q | Ж Беннето | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
8 | К Малісс | 6 | 6 | 8 | К Малісс | 64 | 4 | ||||||||||||||||||
Б Фау | 1 | 4 | Q | Ж Беннето | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
Д Турсунов | 7 | 77 | 6 | Т Гаас | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
4 | Р Джінепрі | 5 | 64 | Д Турсунов | 6 | 63 | 6 | ||||||||||||||||||
С Сольньє | 6 | 6 | С Сольньє | 0 | 77 | 3 | |||||||||||||||||||
Г Гарсія-Лопес | 3 | 4 | Д Турсунов | 77 | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
В Спейдія | 6 | 5 | 77 | 6 | Т Гаас | 64 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Б Рейнольдс | 2 | 7 | 62 | В Спейдія | 67 | 1 | |||||||||||||||||||
6 | Т Гаас | 2 | 6 | Т Гаас | 79 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Дж Гімелстоб | 1r |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
К Вліген | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||||
5 | Дж Блейк | 4 | 4 | К Вліген | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
П Голдстейн | 6 | 6 | П Голдстейн | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
WC | С Дженкінс | 4 | 3 | К Вліген | 3 | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
І Карлович | 63 | 77 | 6 | Q | П Капдевіль | 6 | 65 | 4 | |||||||||||||||||
Q | К Плесс | 77 | 64 | 4 | І Карлович | 61 | 6 | 5 | |||||||||||||||||
Q | П Капдевіль | 4 | 77 | 6 | Q | П Капдевіль | 77 | 3 | 7 | ||||||||||||||||
3 | Т Робредо | 6 | 63 | 4 | К Вліген | 5 | 6 | 65 | |||||||||||||||||
Р Содерлінг | 6 | 6 | Р Содерлінг | 7 | 2 | 77 | |||||||||||||||||||
7 | М Мирний | 0 | 1 | Р Содерлінг | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
К Карлсен | 77 | 6 | К Карлсен | 63 | 4 | ||||||||||||||||||||
LL | П Лучак | 64 | 3 | Р Содерлінг | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Е Маррей | 1 | 7 | 6 | Е Маррей | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
Р Шуттлер | 6 | 5 | 2 | Е Маррей | 77 | 3 | 7 | ||||||||||||||||||
LL | Р де Вуст | 6 | 6 | LL | Р де Вуст | 64 | 6 | 5 | |||||||||||||||||
2 | Й Бйоркман | 4 | 3 |
Посилання
- Draw [Архівовано 3 вересня 2020 у Wayback Machine.]