United Cup 2024
United Cup 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
Дата: | 29 грудня 2023 – 7 січня 2024 | |||
За ліком: | 2-й | |||
Призові: | 15 млн австралійських доларів (10 млн USD) | |||
Покриття: | хард / відкриті корти | |||
Місце: | Перт, Західна Австралія Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія | |||
Арена: | RAC Arena Ken Rosewall Arena | |||
United Cup
|
United Cup 2024 був другим за ліком United Cup, міжнародним змаганням змішаних тенісних команд на відкритих кортах із твердим покриттям, що проводилося спільно ATP та WTA. Це змагання відкрило Тур ATP 2024 та Тур WTA 2024, воно почалося 29 грудня 2023 й тривало до 7 січня 2024 на двох аренах в австралійських містах Перт та Сідней. Гравці отримували очки в залік рейтингів ATP та WTA; можна було отримати максимум 500 очок[1].
Змагання виграла Німеччина, здолавши в фіналі Польщу з рахунком 2–1[2]. Усі свої протистояння Німеччина завершувала перемогою у міксті, а Александр Зверєв зіграв у всіх одиночних і парних матчах. Минулого року змагання виграли США, але цього разу вони не змогли вибратися з групи.
Фінальна сітка
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||
3 січня – Перт | |||||||||||||||
Польща | 3 | ||||||||||||||
КНР | 0 | 6 січня – Сідней | |||||||||||||
Польща | 3 | ||||||||||||||
4 січня – Сідней | Франція | 0 | |||||||||||||
Франція | 2 | ||||||||||||||
Норвегія | 1 | 7 січня – Сідней | |||||||||||||
Польща | 1 | ||||||||||||||
3 січня – Перт | Німеччина | 2 | |||||||||||||
Австралія | 3 | ||||||||||||||
Сербія | 0 | 6 січня – Сідней | |||||||||||||
Австралія | 1 | ||||||||||||||
5 січня – Сідней | Німеччина | 2 | |||||||||||||
Греція | 1 | ||||||||||||||
Німеччина | 2 |
Формат
Обидва міста приймали три групи по три команди, які змагалися за коловою системою. Кожне протистояння складалося з чоловічих та жіночих одиночних матчів та одного матчу змішаних пар[3].
Переможці шести груп та дві найкращі команди, що зайняли друге місце в групі, виходили в чвертьфінал. Один день було відведено на переїзд перед півфіналами та фіналом, який проходив у Сіднеї[4].
Відбір
Було відібрано 18 країн за таким принципом:
- Шість на основі ATP рейтингу першого гравця країни.
- Шість на основі WTA рейтингу першої тенісистки країни.
- Решта шість країн відібралися на основі комбінованого рейтингу найсильніших гравців ATP та WTA турів.
Країна-господар Австралія гарантовано отримувала одне місце серед команд з комбінованим рейтингом, якщо вона не відібралася завдяки власним заслугам.
До складу команд входило максимум три гравці з кожного з турів[4].
Арени
Перт та Сідней приймали по три групи з трьох команд у колових турнірах і чвертьфінали. Півфінали та фінал проходили в Сіднеї у два останні дні турніру.
Зображення | Назва | Відкрилася | Місткість | Місто | Етапи |
---|---|---|---|---|---|
RAC Arena | 2012 | 15 500 | Перт, Західна Австралія | Групи, чвертьфінали | |
Ken Rosewall Arena | 1999 | 10 500 | Сідней, Новий Південний Уельс | групи, чвертьфінали, півфінали, фінал |
Рейтингові очки ATP / WTA
Етап | Очки за перемогу над гравцем з рейтингом | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
№ 1–10 | № 11–20 | № 21–30 | № 31–50 | № 51–100 | № 101–250 | № 251+ | |
Фінал | 180 | 140 | 120 | 90 | 60 | 40 | 35 |
Півфінал | 130 | 105 | 90 | 60 | 40 | 35 | 25 |
Чвертьфінал | 80 | 65 | 55 | 40 | 35 | 25 | 20 |
Груповий етап | 55 | 45 | 40 | 35 | 25 | 20 | 15 |
- Максимум 500 очок[5]
- Тільки WTA: тенісистка з 5 перемогами отримувала 500 очок; з 4 виграшами з 5 принаймні 325 очок.[6]
Призові
United Cup 2024 мав призовий фонд 10 млн USD, на 33.33% менше, ніж у 2023 через те, що було зіграно менше матчів[5][7]. Його було поділено на три частини: за участь, за перемоги в матчі, за командні перемоги.
За участь
Окремим гравцям | Гравець 1 | Гравець 2 | Гравець 3 |
---|---|---|---|
No. 1–10 | $200,000 | $200,000 | $30,000 |
No. 11–20 | $100,000 | $100,000 | |
No. 21–30 | $60,000 | $50,000 | |
No. 31–50 | $40,000 | $30,000 | $15,000 |
No. 51–100 | $30,000 | $20,000 | |
No. 101–250 | $25,000 | $15,000 | $7,500 |
No. 251+ | $20,000 | $10,000 | $6,000 |
За перемогу в матчі
Етап | Гравець 1 | Змішана пара |
---|---|---|
Фінал | $251,000 | $47,255 |
Півфінал | $132,000 | $24,750 |
Чвертьфінал | $69,500 | $13,000 |
У групі | $38,325 | $7,200 |
За командну перемогу
Round | $ per player |
---|---|
Фінал | $23,155 |
Півфінал | $13,650 |
Чвертьфінал | $8,025 |
У групі | $5,000 |
Учасники
16 команд відібралися 16 жовтня 2023 на основі одиночних рейтингів ATP/WTA, та готовності гравців брати участь у турнірі. Решту дві команди відібралися 20 листопада[4].
Перші 16 відібраних команд, 5 за рейтигом ATP, 5 за рейтингом WTA, плюс 6 за комбінованим рейтингом було оголошено 19 жовтня 2023[8]. Решту дві команди, одну за рейтингом ATP та одну за рейтингом WTA, було оголошено 21 листопада 2023[9][10].
Сіяні | Країна | Крит. | No. 1 ATP | Міс. | No. 1 WTA | Міс. | No. 2 ATP | No. 2 WTA | Пари ATP | Пари WTA | Капітан | Нац. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Польща | WTA #1 | Гуркач, ГубертГуберт Гуркач | 9 | Свйонтек, ІгаІга Свйонтек | 1 | Міхальський, ДаніельДаніель Міхальський | Кава, КатаржинаКатаржина Кава | Зелінський, ЯнЯн Зелінський | Пітер, КатаржинаКатаржина Пітер | Вікторовський, ТомашТомаш Вікторовський | |
2 | Греція | WTA #3 | Ціціпас, СтефаносСтефанос Ціціпас | 6 | Саккарі, МаріяМарія Саккарі | 9 | Сакелларідіс, СтефаносСтефанос Сакелларідіс | Папаміхаїл, ДеспінаДеспіна Папаміхаїл | Ціціпас, ПетросПетрос Ціціпас | Грамматікопулу, ВалентініВалентіні Грамматікопулу | Ціціпас, ПетросПетрос Ціціпас | |
3 | США | WTA #2 | Фріц, ТейлорТейлор Фріц | 10 | Пегула, ДжессікаДжессіка Пегула | 5 | Кудла, ДенісДеніс Кудла | Паркс, АлісіяАлісія Паркс | Рам, РадживРаджив Рам | Кравчик, ДезіреДезіре Кравчик | Вітт, ДевідДевід Вітт | |
4 | Франція | WTA #5 | Маннаріно, АдріанАдріан Маннаріно | 22 | Гарсія, КаролінКаролін Гарсія | 20 | Ескофф'єр, АнтуанАнтуан Ескофф'єр | Есс, АмандінАмандін Есс | Роже-Васселен, ЕдуарЕдуар Роже-Васселен | Лешемія, ЕліксанЕліксан Лешемія | Роже-Васселен, ЕдуарЕдуар Роже-Васселен | |
5 | Чехія | WTA #4 | Легечка, ІржиІржи Легечка | 31 | Вондроушова, МаркетаМаркета Вондроушова | 7 | Копріва, ВітВіт Копріва | Бейлек, СараСара Бейлек | Ноуза, ПетрПетр Ноуза | Колодзєйова, МіріамМіріам Колодзєйова | Скох, ДавидДавид Скох | |
6 | Хорватія | Comb #1 | Чорич, БорнаБорна Чорич | 37 | Векич, ДоннаДонна Векич | 23 | Сердарушич, НіноНіно Сердарушич | Марцінко, ПетраПетра Марцінко | Додіг, ІванІван Додіг | Лукаш, ТенаТена Лукаш[a] | Майолі, ІваІва Майолі | |
7 | Канада | ATP #5 | Оже-Аліассім, ФеліксФелікс Оже-Аліассім | 29 | Фернандес, ЛейлаЛейла Фернандес | 35 | Діез, СтівенСтівен Діез | Фунг, СтайсіСтайсі Фунг | Шамасдін, АділАділ Шамасдін | zz !— | Шамасдін, АділАділ Шамасдін | |
8 | Велика Британія | Comb #2 | Норрі, КамеронКамерон Норрі | 18 | Бултер, КетіКеті Бултер | 56 | Еванс, ДенДен Еванс | Джонс, ФрансескаФрансеска Джонс | Скупскі, НілНіл Скупскі | Лумсден, МаяМая Лумсден | Бічер, КолінКолін Бічер | |
9 | КНР | Comb #3 | Чжан, ЧжічженьЧжічжень Чжан | 58 | Чжен, ЦінвеньЦінвень Чжен | 15 | Бу, ЮньчаокетеЮньчаокете Бу | Юй, СяодіСяоді Юй | Сунь, ФацзінФацзін Сунь | zz !— | Ву, ДіДі Ву | |
10 | Нідерланди | Comb #4 | Грікспор, ТаллонТаллон Грікспор | 23 | Рус, АранчаАранча Рус | 51 | де Баккер, ТьємоТьємо де Баккер | Гартоно, АріаннеАріанне Гартоно | Колгоф, ВесліВеслі Колгоф | Схюрс, ДеміДемі Схюрс | Колгоф, ВесліВеслі Колгоф | |
11 | Іспанія | Comb #5 | Давидович Фокіна, АлехандроАлехандро Давидович Фокіна | 26 | Соррібес Тормо, СараСара Соррібес Тормо | 48 | Карбальєс Баена, РобертоРоберто Карбальєс Баена | Бассольс Рібера, МарінаМаріна Бассольс Рібера | Вега Ернандес, ДавідДавід Вега Ернандес | Вісенс Мас, РозаРоза Вісенс Мас[a] | Агвірре !Хорхе Агвірре | |
12 | Італія | Comb #6 | Сонего, ЛоренцоЛоренцо Сонего | 46 | Паоліні, ЯсмінЯсмін Паоліні | 30 | Коболлі, ФлавіоФлавіо Коболлі | Бранкаччо, НуріяНурія Бранкаччо | Пеллегріно, АндреаАндреа Пеллегріно | Морателлі, АнжелікаАнжеліка Морателлі | Фурлан, РенцоРенцо Фурлан | |
13 | Сербія | ATP #1 | Джокович, НовакНовак Джокович | 1 | Данилович, ОлгаОлга Данилович | 119 | Медьєдович, ГамадГамад Медьєдович | Стеванович, НаталіяНаталія Стеванович | Чачич, НіколаНікола Чачич | Раданович, ДеянаДеяна Раданович[a] | Троїцький, ВікторВіктор Троїцький | |
14 | Норвегія | ATP #2 | Руд, КасперКаспер Руд | 11 | Гельге, МеленеМелене Гельге | 542 | Петрович, АндреяАндрея Петрович | Ейкері, УльріккеУльрікке Ейкері | zz !— | zz !— | Руд, ХристіанХристіан Руд | |
15 | Австралія | ATP #4 | де Мінор, АлексАлекс де Мінор | 12 | Томлянович, АйлаАйла Томлянович | 33PR(291) | Міллман, ДжонДжон Міллман | Гантер, СтормСторм Гантер | Ебден, МеттьюМеттью Ебден | Перес, ЕлленЕллен Перес | Г'юїтт, ЛлейтонЛлейтон Г'юїтт | |
16 | Німеччина | ATP #3 | Цвереф, АлександерАлександер Цвереф | 7 | Кербер, АнжелікАнжелік Кербер | 31PR(NR) | Мартерер, МаксиміліанМаксиміліан Мартерер | Марія, ТатьянаТатьяна Марія | Венельт !Кай Венельт | Зігемунд, ЛаураЛаура Зігемунд | Бельц, ТорбенТорбен Бельц | |
17 | Бразилія | WTA #6 | Сейбот Вайлд, ТьягоТьяго Сейбот Вайлд | 79 | Аддадж Мая, БеатрісБеатріс Аддадж Мая | 11 | Мелігеніс Альвеш, ФеліпеФеліпе Мелігеніс Альвеш | Альвеш, КаролінаКароліна Альвеш | Мело, МарселоМарсело Мело | zz !— | Пасьяроні !Рафаель Пасьяроні | |
18 | Чилі | ATP #6 | Харрі, НіколасНіколас Харрі | 19 | Сегель, ДанієлаДанієла Сегель | 668 | Барріос Вера, ТомасТомас Барріос Вера | Лабранья, ФернандаФернанда Лабранья | Лама, ГонсалоГонсало Лама[a] | zz !— | Фійоль, ХаймеХайме Фійоль |
- Одиночні рейтинги станом на 25 грудня 2023
- PR = Захищений рейтинг
- NR = Без рейтингу
- ↑ а б в г Третій одиночний гравець замість парного
Груповий етап
Відібралися до чвертьфіналу (жирним) | |
Вибули (курсивом) |
Підсумкова таблиця
G = Група, T = Протистояння, M = Матчі, S = Сети
G | Переможець | 2-е місце | 3-є місце | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Країна | T | M | S | Країна | T | M | S | Країна | T | M | S | |
A | Польща | 2–0 | 5–1 | 11–3 | Іспанія | 1–1 | 3–3 | 6–7 | Бразилія | 0–2 | 1–5 | 3–10 |
B | Греція | 1–1 | 4–2 | 10–4 | Чилі | 1–1 | 3–3 | 7–8 | Канада | 1–1 | 2–4 | 4–9 |
C | Австралія | 1–1 | 3–3 | 7–6 | США | 1–1 | 3–3 | 7–7 | Велика Британія | 1–1 | 3–3 | 7–8 |
D | Франція | 2–0 | 5–1 | 11–5 | Німеччина | 1–1 | 3–3 | 8–8 | Італія | 0–2 | 1–5 | 4–10 |
E | Сербія | 2–0 | 4–2 | 9–7 | КНР | 1–1 | 4–2 | 9–6 | Чехія | 0–2 | 1–5 | 6–11 |
F† | Норвегія | 1–1 | 3–3 | 7–7 | Хорватія | 1–1 | 3–3 | 8–8 | Нідерланди | 1–1 | 3–3 | 7–7 |
† Місця в групі F було визначено за відсотком виграних геймів.
Група A
Місто: Перт
Міс. | Країна | Протистояння В–П | Матчі В–П | Сети В–П | Гейми В–П |
---|---|---|---|---|---|
1 | Польща | 2–0 | 5–1 | 11–3 (79%) | 79–41 (66%) |
2 | Іспанія | 1–1 | 3–3 | 6–7 (46%) | 51–63 (45%) |
3 | Бразилія | 0–2 | 1–5 | 3–10 (23%) | 49–75 (40%) |
Іспанія — Бразилія
Іспанія 2 | RAC Arena 29 грудня 2023 | Бразилія 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Польща — Бразилія
Польща 3 | RAC Arena 30 грудня 2023 | Бразилія 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Польща — Іспанія
Польща 2 | RAC Arena 1 січня 2024 | Іспанія 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Група B
Місто: Сідней
Міс. | Країна | Протистояння В–П | Матчі В–П | Сети В–П | Гейми В–П |
---|---|---|---|---|---|
1 | Греція | 1–1 | 4–2 | 10–4 (71%) | 74–53 (58%) |
2 | Чилі | 1–1 | 3–3 | 7–8 (47%) | 59–69 (46%) |
3 | Канада | 1–1 | 2–4 | 4–9 (31%) | 56–67 (46%) |
Канада — Чилі
Канада 2 | Ken Rosewall Arena 31 грудня 2023 | Чилі 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Греція — Чилі
Греція 1 | Ken Rosewall Arena 2 січня 2024 | Чилі 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Греція — Канада
Греція 3 | Ken Rosewall Arena 3 січня 2024 | Канада 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Група C
Місто: Перт
Міс. | Країна | Протистояння В–П | Матчі В–П | Сети В–П | Гейми В–П |
---|---|---|---|---|---|
1 | Австралія | 1–1 | 3–3 | 7–6 (54%) | 68–59 (54%) |
2 | США | 1–1 | 3–3 | 7–7 (50%) | 60–72 (45%) |
3 | Велика Британія | 1–1 | 3–3 | 7–8 (47%) | 75–72 (51%) |
Great Britain vs. Australia
Велика Британія 2 | RAC Arena 29 December 2023 | Австралія 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
США — Велика Британія
Сполучені Штати Америки 2 | RAC Arena 31 грудня 2023 | Велика Британія 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
США — Австралія
Сполучені Штати Америки 1 | RAC Arena 1 січня 2024 | Австралія 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Група D
Місто: Сідней
Міс. | Країна | Протистояння В–П | Матчі В–П | Сети В–П | Гейми В–П |
---|---|---|---|---|---|
1 | Франція | 2–0 | 5–1 | 11–5 (69%) | 78–71 (52%) |
2 | Німеччина | 1–1 | 3–3 | 8–8 (50%) | 77–66 (54%) |
3 | Італія | 0–2 | 1–5 | 4–10 (29%) | 63–81 (44%) |
Італія — Німеччина
Італія 1 | Ken Rosewall Arena 30 грудня 2023 | Німеччина 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Франція — Німеччина
Франція 2 | Ken Rosewall Arena 1 січня 2024 | Німеччина 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Франція — Італія
Франція 3 | Ken Rosewall Arena 3 січня 2024 | Італія 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Група E
Місто: Перт
Міс. | Країна | Протистояння В–П | Матчі В–П | Сети В–П | Гейми В–П |
---|---|---|---|---|---|
1 | Сербія | 2–0 | 4–2 | 9–7 (56%) | 66–63 (51%) |
2 | КНР | 1–1 | 4–2 | 9–6 (60%) | 70–51 (58%) |
3 | Чехія | 0–2 | 1–5 | 6–11 (35%) | 61–83 (42%) |
Чехія — КНР
Чехія 0 | RAC Arena 30 грудня 2023 | Китай 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
КНР — Сербія
Китай 1 | RAC Arena 31 грудня 2023 | Сербія 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Чехія — Сербія
Чехія 1 | RAC Arena 2 січня 2024 | Сербія 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Група F
Місто: Сідней
Міс. | Країна | Протистояння В–П | Матчі В–П | Сети В–П | Гейми В–П |
---|---|---|---|---|---|
1 | Норвегія | 1–1 | 3–3 | 7–7 (50%) | 66–63 (51%) |
2 | Хорватія | 1–1 | 3–3 | 8–8 (50%) | 67–68 (50%) |
3 | Нідерланди | 1–1 | 3–3 | 7–7 (50%) | 66–68 (49%) |
Нідерланди — Норвегія
Нідерланди 2 | Ken Rosewall Arena 30 грудня 2023 | Норвегія 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Хорватія — Норвегія
Хорватія 1 | Ken Rosewall Arena 1 січня 2024 | Норвегія 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Хорватія — Нідерланди
Хорватія 2 | Ken Rosewall Arena 2 січня 2024 | Нідерланди 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Визначення найкращої другої команди
Місто: Перт
Міс. | Країна | Протистояння В–П | Матчі В–П | Сети В–П | Гейми В–П |
---|---|---|---|---|---|
1 | КНР | 1–1 | 4–2 | 9–6 (60%) | 70–51 (58%) |
2 | США | 1–1 | 3–3 | 7–7 (50%) | 60–72 (45%) |
3 | Іспанія | 1–1 | 3–3 | 6–7 (46%) | 51–63 (45%) |
Місто: Сідней
Міс. | Країна | Протистояння В–П | Матчі В–П | Сети В–П | Гейми В–П |
---|---|---|---|---|---|
1 | Німеччина | 1–1 | 3–3 | 8–8 (50%) | 77–66 (54%) |
2 | Хорватія | 1–1 | 3–3 | 8–8 (50%) | 67–68 (50%) |
3 | Чилі | 1–1 | 3–3 | 7–8 (47%) | 59–69 (46%) |
Стадія на вибування
Чвертьфінали
Польща — КНР
Польща 3 | Перт, RAC Arena 3 січня 2024 | Китай 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Фрація — Норвегія
Франція 2 | Сідней, Ken Rosewall Arena 4 січня 2024 | Норвегія 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Австралія — Сербія
Австралія 3 | Перт, RAC Arena 3 січня 2024 | Сербія 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Греція — Німеччина
Греція 1 | Сідней, Ken Rosewall Arena 5 січня 2024 | Німеччина 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Півфінали
Польща — Франція
Польща 3 | Сідней, Ken Rosewall Arena 6 січня 2024 | Франція 0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Австралія — Німеччина
Австралія 1 | Сідней, Ken Rosewall Arena 6 січня 2024 | Німеччина 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Фінал
Польща — Німеччина
Польща 1 | Сідней, Ken Rosewall Arena 7 січня 2024 | Німеччина 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Посилання на джерела
- ↑ Sydney and Perth to host new-look United Cup mixed team event in 2024. Tennis Australia. 5 October 2023.
- ↑ Germany save two championship points in United Cup final win over Poland. The Guardian. 7 January 2024.
- ↑ United Cup to feature fewer matches in 2024. Reuters. 6 October 2023.
- ↑ а б в Sydney & Perth To Host New-Look United Cup. United Cup. 5 October 2023.
- ↑ а б Prize Money & Ranking Points. United Cup. Процитовано 21 December 2023.
- ↑ 2024 ATP Official Rulebook - IV: World Championships, 4.03 K. ATP/WTA Ranking Points (PDF). ATP Tour. Процитовано 7 January 2024.
- ↑ United Cup Prize Money 2024. Архів оригіналу за 29 December 2023. Процитовано 29 December 2023.
- ↑ Djokovic, Swiatek Headline New-Look United Cup. United Cup. 19 October 2023.
- ↑ Brazil and Chile complete United Cup 2024 line-up. United Cup. 21 November 2023.
- ↑ Player List. United Cup. Архів оригіналу за 21 листопада 2023. Процитовано 21 November 2023.
Зовнішні посилання
- Офіційний вебсайт
- Сітка
Шаблон:United Cup Шаблон:2024 ATP Tour
- п
- о
- р
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Остін (О, П)
- Богота (О, П)
- Руан (О, П)
- Рабат (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Яси (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Монастір (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Меріда (О, П)
- Наньчан (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Фінал
- Кубок Гопмана
- Олімпійські ігри (О, П, М)
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)