Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2004 |
polsstokhoogspringen vrouwen | |
Gehouden in | Athene |
Jaar | 2004 |
Data | 21-24 augustus |
Sport | Atletiek |
Accommodatie(s) | Olympisch Stadion Spyridon Louis |
Deelnemers | 35 atleten uit 22 landen |
Medailles |
1 | Jelena Isinbajeva | RUS | 2 | Svetlana Feofanova | RUS | 3 | Anna Rogowska | POL | |
|
Vorige: 2000 | | | | Volgende: 2008 | |
Portaal | Olympische Spelen | |
Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2004 |
---|
|
Baanevenementen |
---|
100 m | mannen | vrouwen |
---|
200 m | mannen | vrouwen |
---|
400 m | mannen | vrouwen |
---|
800 m | mannen | vrouwen |
---|
1500 m | mannen | vrouwen |
---|
5000 m | mannen | vrouwen |
---|
10.000 m | mannen | vrouwen |
---|
100 m horden | | vrouwen |
---|
110 m horden | mannen | |
---|
400 m horden | mannen | vrouwen |
---|
3000 m steeplechase | mannen | |
---|
4×100 m estafette | mannen | vrouwen |
---|
4×400 m estafette | mannen | vrouwen |
---|
Wegevenementen |
---|
Marathon | mannen | vrouwen |
---|
20 km snelwandelen | mannen | vrouwen |
---|
50 km snelwandelen | mannen | |
---|
Veldevenementen |
---|
Verspringen | mannen | vrouwen |
---|
Hink-stap-springen | mannen | vrouwen |
---|
Hoogspringen | mannen | vrouwen |
---|
Polsstokhoogspringen | mannen | vrouwen |
---|
Kogelstoten | mannen | vrouwen |
---|
Discuswerpen | mannen | vrouwen |
---|
Speerwerpen | mannen | vrouwen |
---|
Kogelslingeren | mannen | vrouwen |
---|
Gecombineerde evenementen |
---|
Zevenkamp | | vrouwen |
---|
Tienkamp | mannen | |
---|
Het polsstokhoogspringen voor vrouwen werd als deel van atletiek tijdens de Olympische Spelen 2004 in Athene afgewerkt op 21 en 24 augustus 2004. De kwalificatie hoogte was 4,45 m dit betekent dat iedereen die deze hoogte haalde door ging naar de finale. Omdat er maar drie atleten waren die deze afstand haalden werd dit aangevuld met de daarop beste prestaties.
Kwalificatie
Heat 1 |
Plaats | Naam | Uitslag | Kwal. |
1 | Monika Pyrek | 4,45 | Q |
2 | Pavla Hamackova | 4,45 SB | Q |
3 | Svetlana Feofanova | 4,40 | q |
4 | Naroa Agirre | 4,40 | q |
5 | Anzhela Balakhonova | 4,40 | q |
6 | Stephanie McCann | 4,40 SB | q |
7 | Stacy Dragila | 4,30 | |
7 | Anastasiya Ivanova | 4,30 | |
7 | Krisztina Molnar | 4,30 | |
7 | Yeoryia Tsiliggiri | 4,30 | |
11 | Yingying Zhao | 4,30 | |
12 | Melina Hamilton | 4,15 | |
12 | Floe Kuehnert | 4,15 | |
12 | Teja Melink | 4,15 | |
12 | Tanya Stefanova | 4,15 | |
12 | Kellie Suttle | 4,15 | |
17 | Carolina alejandra Torres Guzman | 4,00 SB | |
18 | Marie Poissonnier | 4,00 | |
Heat 2 |
Plaats | Naam | Uitslag | Kwal. |
1 | Anna Rogowska | 4,45 | Q |
2 | Kateřina Baďurová | 4,40 | q |
2 | Dana Cervantes | 4,40 | q |
2 | Jelena Isinbajeva | 4,40 | q |
5 | Dana Ellis | 4,40 | q |
6 | Thorey Edda Elisdottir | 4,40 | q |
7 | Vanessa Boslak | 4,40 | q |
8 | Alejandra García | 4,40 | q |
9 | Silke Spiegelburg | 4,40 | q |
10 | Kym Howe | 4,30 | |
11 | Jillian Schwartz | 4,30 | |
12 | Caroline Hingst | 4,30 | |
13 | Anna Fitidou | 4,15 | |
13 | Shuying Gao | 4,15 | |
13 | Nadine Rohr | 4,15 | |
16 | Takayo Kondo | 4,15 | |
| Afroditi Skafida | NM | |
Finale
Plaats | Naam | Uitslag |
1 | Jelena Isinbajeva | 4,91 WR |
2 | Svetlana Feofanova | 4,75 |
3 | Anna Rogowska | 4,70 |
4 | Monika Pyrek | 4,55 |
5 | Thorey Edda Elisdottir | 4,55 |
6 | Vanessa Boslak | 4,40 |
6 | Naroa Agirre | 4,40 |
6 | Dana Ellis | 4,40 |
6 | Anzhela Balakhonova | 4,40 |
10 | Stephanie McCann | 4,40 SB |
11 | Pavla Hamackova | 4,40 |
12 | Kateřina Baďurová | 4,20 |
13 | Silke Spiegelburg | 4,20 |
13 | Alejandra García | 4,20 |
| Dana Cervantes | NM |