Wereldkampioenschappen triatlon lange afstand 1999
Het Wereldkampioenschap triatlon lange afstand Afstand 1999 vond plaats op 11 juli 1999 in Säter. De wedstrijd bestond uit 4 km zwemmen, 120 km fietsen en 30 km hardlopen. Bij de mannen ging de overwinning naar de Deen Peter Sandvang in 5:44.04 en bij de vrouwen schreef de eveneens uit Denemarken afgekomstige Suzanne Nielsen de wedstrijd op haar naam in 6:20.17.
Uitslagen
Mannen
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Peter Sandvang | DEN | 05:44.04 |
2 | Torbjørn Sindballe | DEN | 05:48.27 |
3 | Massimo Guadagni | ITA | 05:49.52 |
4 | Gilles Reboul | FRA | 05:50.35 |
5 | Cameron Brown | NZL | 05:51.29 |
6 | Patrik Tjärdal | SWE | 05:52.56 |
7 | Tero Hyppoelae | FIN | 05:54.02 |
8 | Marc Herremans | BEL | 05:54.20 |
9 | Mika Luoto | FIN | 05:54.58 |
10 | Cyrille Neveu | FRA | 05:55.56 |
11 | Jonas Colting | SWE | 05:56.20 |
12 | Francois Chabaud | FRA | 05:56.36 |
13 | Jan van der Marel | NED | 05:57.13 |
14 | Damjan Zepic | SLO | 05:57.48 |
15 | Menno Oudeman | NED | 05:58.41 |
16 | Xavier Le Floch | FRA | 05:59.09 |
17 | Allan Mcensson | DEN | 05:59.48 |
18 | Stefan Hachul | GER | 05:59.59 |
19 | Richardo Costa | POR | 06:00.20 |
20 | Craig Alexander | AUS | 06:00.47 |
21 | Richard van Diesen | NED | 06:00.59 |
22 | Petr Vabroušek | CZE | 06:01.06 |
23 | Per Nilsson | DEN | 06:01.21 |
24 | Mikkel Hoeiberg-Olsen | DEN | 06:01.58 |
25 | Andrew Kelsey | USA | 06:02.15 |
26 | Tom Söderdahl | FIN | 06:03.06 |
27 | Albuin Schwarz | AUT | 06:04.48 |
28 | Tommi Potkuri | FIN | 06:04.55 |
29 | Nicola Carpanese | ITA | 06:06.48 |
30 | Andrew Robertson | AUS | 06:08.04 |
31 | Patrick Vernay | NZL | 06:08.14 |
32 | Eduardo Arenal | ESP | 06:08.39 |
33 | Shingo Tani | JPN | 06:09.05 |
34 | Tomas Petr | CZE | 06:09.56 |
35 | Dan Dethier | NED | 06:15.28 |
36 | Mischa Kleveringa | NED | 06:15.34 |
37 | Stephen Farrell | NZL | 06:15.36 |
38 | Jonas Bergabo | SWE | 06:15.38 |
39 | Federico Girasole | ITA | 06:17.32 |
40 | Kirill Litovshenko | EST | 06:17.50 |
41 | Anssi Lehtinen | FIN | 06:18.07 |
42 | Paul Anderson | NZL | 06:24.01 |
43 | Yannick Bourseaux | FRA | 06:24.27 |
44 | Jose Luis Cano | ESP | 06:25.02 |
45 | Joachim Van Der Auwera | BEL | 06:26.22 |
46 | Pål Magndal | NOR | 06:29.04 |
47 | Marco Salamon | ITA | 06:29.24 |
48 | Kari Gerkman | FIN | 06:29.53 |
49 | Luis Lopes | POR | 06:40.22 |
50 | Tsuyoshi Aoyama | JPN | 06:40.51 |
51 | Matjaz Kovac | SLO | 06:42.42 |
52 | Ted As | SWE | 06:51.08 |
53 | Ryan James | GBR | 06:51.58 |
54 | Rune Skinnerlien | NOR | 06:54.45 |
55 | Antonio Jourdan | POL | 07:00.42 |
56 | Psarelis Giannis | GRE | 07:05.43 |
57 | Peter Walker | GBR | 07:14.19 |
58 | Glenn Taylor | NZL | 07:21.44 |
59 | Max Fegan | AUS | 07:29.34 |
Vrouwen
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Suzanne Nielsen | DEN | 06:20.17 |
2 | Joanne King | AUS | 06:22.20 |
3 | Jasmine Haemmerle | AUT | 06:25.24 |
4 | Lena Wahlqvist | SWE | 06:28.26 |
5 | Karen Smyers | USA | 06:31.50 |
6 | Robin Roocke | AUS | 06:33.34 |
7 | Joanna Zeiger | USA | 06:36.41 |
8 | Marijke Zeekant | NED | 06:49.02 |
9 | Alison Hayden | USA | 06:51.17 |
10 | Melissa Spooner | CAN | 06:53.51 |
11 | Bianca van Dijk | NED | 06:56.49 |
12 | Ariane Gutknecht | SUI | 06:57.43 |
13 | Heidi Jesberger | GER | 06:58.08 |
14 | Belinda Smith | AUS | 06:58.49 |
15 | Gudrun Stephensen | DEN | 07:01.46 |
16 | Cora Vlot | NED | 07:03.08 |
17 | Belinda Cheney | AUS | 07:03.27 |
18 | Alessia Bertolino | ITA | 07:05.49 |
19 | Anna Svärdström | SWE | 07:06.44 |
20 | Jane Warren | AUS | 07:07.13 |
21 | Jenny Gottsche | AUS | 07:08.06 |
22 | Ann Eldegard | NOR | 07:11.19 |
23 | Noriko Yamakura | JPN | 07:12.25 |
24 | Minna Pihala | FIN | 07:14.46 |
25 | Marianne Bruun | NOR | 07:22.21 |
26 | Sonja Terblanche | RSA | 07:41.18 |
27 | Stefanie Arndt | GER | 07:42.12 |
28 | Lorraine Barry | RSA | 07:44.56 |
29 | Julie Rasmussen | DEN | 07:47.10 |
30 | Janette Beaton | GBR | 07:54.40 |
Bronnen, noten en/of referenties
- Uitslagen bij de mannen
- Uitslagen bij de vrouwen