Wereldkampioenschappen triatlon lange afstand 2006
Het Wereldkampioenschap triatlon lange afstand 2006 vond plaats op 19 november in de Australische stad Canberra. De wedstrijd bestond uit 4 km zwemmen, 120 km fietsen en 30 km hardlopen. Bij de mannen ging de overwinning naar de Deen Torbjørn Sindballe in 5:59.13. Bij de vrouwen schreef de Britse Bella Comerford de wedstrijd op haar naam in 6:55.32.
Uitslagen
Mannen
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Torbjørn Sindballe | DEN | 05:59.13 |
2 | Craig Alexander | AUS | 06:00.35 |
3 | Marino Vanhoenacker | BEL | 06:02.22 |
4 | Julien Loy | FRA | 06:02.46 |
5 | Nathan Richmond | NZL | 06:04.53 |
6 | Patrick Vernay | NZL | 06:06.45 |
7 | Herve Faure | FRA | 06:07.26 |
8 | Jonas Colting | SWE | 06:07.56 |
9 | Reinaldo Colucci | BRA | 06:10.49 |
10 | Jens Koefoed | DEN | 06:11.15 |
11 | Alejandro Santamaria | ESP | 06:12.31 |
12 | Gilles Reboul | FRA | 06:13.56 |
13 | Rene Goehler | GER | 06:14.03 |
14 | Cyrille Neveu | FRA | 06:14.40 |
15 | Jimmy Johnsen | DEN | 06:14.45 |
16 | Stephan Sheldrake | NZL | 06:15.18 |
17 | Boyd Conrick | AUS | 06:15.43 |
18 | Marcel Zamora | ESP | 06:17.08 |
19 | Tim Marr | USA | 06:18.52 |
20 | Stephen Bayliss | GBR | 06:19.33 |
21 | Ole Stougaard | DEN | 06:20.22 |
22 | Chris Brands | NED | 06:27.12 |
23 | Gerrit Schellens | BEL | 06:28.40 |
24 | Jan Wainer | CZE | 06:31.59 |
25 | Stuart Bardsley | AUS | 06:32.39 |
26 | Petr Vabroušek | CZE | 06:38.46 |
27 | Clemente Alonso | ESP | 06:39.42 |
28 | Russel Kober | GBR | 06:43.17 |
29 | Walter Thorburn | NZL | 06:44.55 |
30 | Aaron Farlow | AUS | 06:48.45 |
31 | Blair Jordan | NZL | 06:51.41 |
32 | Nick Hornman | AUS | 06:53.34 |
33 | Shanon Barnett | NZL | 06:58.21 |
34 | Teppei Takeuchi | JPN | 07:03.28 |
35 | Pawel Wisniewski | POL | 07:13.11 |
36 | Elliot Gotovac | CRO | 07:23.36 |
37 | Joseph Zemaitis | USA | 08:20.44 |
Vrouwen
rang | naam | land | tijd |
---|---|---|---|
1 | Bella Comerford | GBR | 06:55.32 |
2 | Edith Niederfriniger | ITA | 06:57.17 |
3 | Johanna Daumas | FRA | 07:00.50 |
4 | Erika Csomor | HUN | 07:05.13 |
5 | Martina Dogana | ITA | 07:05.37 |
6 | Sara Gross | GBR | 07:06.47 |
7 | Heidi Jesberger | GER | 07:08.33 |
8 | Cristina Azanza | ESP | 07:14.56 |
9 | Abigail Bayley | GBR | 07:21.00 |
10 | Amalia Cox | AUS | 07:22.56 |
11 | Linda Gallo | USA | 07:25.43 |
12 | Kirra Rankin | AUS | 07:27.35 |
13 | Belinda Halloran | AUS | 07:35.42 |
14 | Manuela Ianesi | ITA | 07:37.31 |
15 | Rachel Horn | GBR | 07:39.31 |
16 | Fleur Bromley | NZL | 07:59.42 |
17 | Jacinda Papps | NZL | 08:11.33 |
18 | Junko Yashiro | JPN | 08:12.03 |
19 | Rachel Sears | USA | 08:27.00 |
20 | Ruthy Vesler | USA | 08:34.48 |
Bronnen, noten en/of referenties
- Uitslagen bij de mannen
- Uitslagen bij de vrouwen