Кубок Польщі з футболу 2023—2024
Кубок Польщі 2023—2024 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 2 серпня 2023 — 2 травня 2024 |
Кількість учасників | 70 |
Призові місця | |
Чемпіон | «Вісла» (Краків) (5-й раз) |
Віцечемпіон | «Погонь» |
Статистика | |
Зіграно матчів | 69 |
Забито голів | 233 (3.38 за матч) |
2024—2025 → |
Кубок Польщі з футболу 2023–2024 — 70-й розіграш кубкового футбольного турніру в Польщі. Титул захищала «Легія» (Варшава), яка припинила боротьбу вже у 1/8 фіналу після поразки від «Корони». Володарем трофею вп'яте у своїй історії стала краківська «Вісла».
Календар
Раунд | Дата | Матчі | Клуби |
---|---|---|---|
Попередній раунд | 2–10 серпня 2023 | 10 | 70 → 60 |
Перший раунд | 19–28 вересня 2023 | 28 | 60 → 32 |
1/16 фіналу | 31 жовтня – 8 листопада 2023 | 16 | 32 → 16 |
1/8 фіналу | 5–7 грудня 2023 | 8 | 16 → 8 |
1/4 фіналу | 27–28 лютого 2024 | 4 | 8 → 4 |
1/2 фіналу | 3 квітня 2024 | 2 | 4 → 2 |
Фінал | 2 травня 2024 | 1 | 2 → 1 |
Попередній раунд
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
2 серпня 2023 | ||
Котвиця (Колобжег) (3) | 2:1 | Заглембє-2 (Любін) (3) |
8 серпня 2023 | ||
ККС 1925 Каліш (3) | 1:1 пен. 3:0 | ГКС (Ястшембе) (3) |
Зніч (Прушкув) (2) | 4:1 | Гурник (Польковіце) (4) |
9 серпня 2023 | ||
Хойнічанка (3) | 2:0 | Шльонськ-2 (Вроцлав) (4) |
Сандеція (3) | 1:2 | Гарбарня (Краків) (4) |
ОКС Стоміл (3) | 1:2 | Радуня (Стенжиця) (3) |
Вісла (Пулави) (3) | 2:0 | Гутник (Краків) (3) |
Мотор (Люблін) (2) | 1:0 | Лех-2 (Познань) (3) |
Погонь (Седльце) (3) | 2:1 | Олімпія (Ельблонг) (3) |
10 серпня 2023 | ||
Полонія (Варшава) (2) | 3:2 | Сярка (Тарнобжег) (4) |
Перший раунд
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
19 вересня 2023 | ||
Медзь-2 (5) | 0:3 | Сталь (Ряшів) (2) |
26 вересня 2023 | ||
Погонь (Седльці) (3) | 1:3 | Подбескідзе (2) |
Конкордія (Ельблонг) (4) | 0:4 | Відзев (Лодзь) |
Одра (Ополе) (2) | 1:2 | Сталь (Мелець) |
Мотор (Люблін) (2) | 0:1 | Пуща (Неполомиці) |
Ягеллонія-2 (Білосток) (4) | 1:2 | Корона (Кельці) |
ККС 1925 Каліш (3) | 2:3 | ЛКС (Лодзь) |
Старт (Краснистав) (5) | 0:4 | Завіша (Бидгощ) (4) |
Вісла (Пулави) (3) | 3:1 | Хробри (2) |
Вечиста (Краків) (4) | 0:4 | П'яст (Гливиці) |
Скра (Ченстохова) (3) | 2:3 дч | Полонія (Варшава) (2) |
Ягеллонія (Білосток) | 2:0 | Шльонськ (Вроцлав) |
Медзь (2) | 0:2 | Арка (Гдиня) (2) |
27 вересня 2023 | ||
Сталь (Бжеґ) (5) | 4:0 | Унія (Скерневиці) (4) |
Сокул (Клечев) (4) | 2:3 дч | Заглембє (Любін) |
Сталь (Стальова Воля) (3) | 2:0 | Зніч (Прушкув) (2) |
Каріна (Губин) (4) | 4:1 | Радуня (Стенжиця) (3) |
Легія ІІ (Варшава) (4) | 3:2 | Рух (Хожув) |
КСЗО (Островець-Свентокшиський) (4) | 1:2 | Варта (Познань) |
ГКС (Катовиці) (2) | 0:4 | Гурник (Забже) |
Гриф (Вейгерово) (5) | 1:3 | Заглембє (Сосновець) (2) |
Гурник (Ленчна) (2) | 3:4 | Краковія |
Гарбарня (Краків) (4) | 2:1 | Радом'як (Радом) |
Хойнічанка (3) | 2:3 | Ресовія (Ряшів) (2) |
28 вересня 2023 | ||
ГКС (Тихи) (2) | 3:1 | Вісла (Плоцьк) (2) |
Котвиця (Колобжег) (3) | 4:4 пен. 3:4 | Брук-Бет Термаліка (2) |
Погонь-2 (Щецин) (4) | 1:4 | Полонія (Битом) (3) |
Вісла (Краків) (2) | 2:1 дч | Лехія (Гданськ) (2) |
1/16 фіналу
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
31 жовтня 2023 | ||
Сталь (Ряшів) (2) | 1:0 | Пуща (Неполомиці) |
Завіша (Бидгощ) (4) | 0:4 | Лех (Познань) |
Брук-Бет Термаліка (2) | 0:1 | П'яст (Гливиці) |
Каріна (Губин) (4) | 1:0 | Сталь (Стальова Воля) (3) |
Легія ІІ (Варшава) (4) | 2:4 дч | Корона (Кельці) |
Сталь (Бжеґ) (5) | 0:4 | Варта (Познань) |
Заглембє (Сосновець) (2) | 1:2 дч | Гурник (Забже) |
2 листопада 2023 | ||
Краковія | 1:0 | Заглембє (Любін) |
ЛКС (Лодзь) | 0:2 дч | Ракув |
ГКС (Тихи) (2) | 0:3 | Легія (Варшава) |
7 листопада 2023 | ||
Подбескідзе (2) | 0:1 | Погонь (Щецин) |
Вісла (Краків) (2) | 3:0 | Полонія (Варшава) (2) |
8 листопада 2023 | ||
Гарбарня (Краків) (4) | 2:4 дч | Сталь (Мелець) |
Полонія (Битом) (3) | 1:3 дч | Арка (Гдиня) (2) |
Ресовія (Ряшів) (2) | 1:3 | Ягеллонія (Білосток) |
Вісла (Пулави) (3) | 1:4 | Відзев (Лодзь) |
1/8 фіналу
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
5 грудня 2023 | ||
Ягеллонія (Білосток) | 2:0 | Варта (Познань) |
Погонь (Щецин) | 2:1 дч | Гурник (Забже) |
6 грудня 2023 | ||
Сталь (Мелець) | 1:2 | Відзев (Лодзь) |
Ракув | 1:0 дч | Краковія |
Корона (Кельці) | 2:1 дч | Легія (Варшава) |
7 грудня 2023 | ||
Каріна (Губин) (4) | 2:5 | П'яст (Гливиці) |
Вісла (Краків) (2) | 4:1 | Сталь (Ряшів) (2) |
Арка (Гдиня) (2) | 0:1 | Лех (Познань) |
1/4 фіналу
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
27 лютого 2024 | ||
П'яст (Гливиці) | 3:0 | Ракув |
Лех (Познань) | 0:1 дч | Погонь (Щецин) |
28 лютого 2024 | ||
Ягеллонія (Білосток) | 2:1 дч | Корона (Кельці) |
Вісла (Краків) (2) | 2:1 дч | Відзев (Лодзь) |
1/2 фіналу
Команда 1 | Рахунок | Команда 2 |
---|---|---|
3 квітня 2024 | ||
Погонь (Щецин) | 2:1 дч | Ягеллонія (Білосток) |
Вісла (Краків) (2) | 2:1 | П'яст (Гливиці) |
Фінал
Посилання
- Кубок Польщі на soccerway (англ.)
|