Кубок Англії з футболу 1938—1939
Кубок Англії 1938—1939 | |
---|---|
Подробиці | |
Дата проведення | 3 вересня 1938 — 29 квітня 1939 |
Призові місця | |
Чемпіон | Портсмут (1-й раз) |
Віцечемпіон | Вулвергемптон Вондерерз |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1938—1939 — 64-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Вперше титул здобув Портсмут.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
26 листопада | Честер | 3:1 | Бредфорд Сіті |
26 листопада | Дарлінгтон | 4:0 | Стейлібрідж Селтік |
26 листопада | Борнмут енд Боском Атлетік | 2:1 | Бристоль Сіті |
26 листопада | Вотфорд | 4:1 | Нортгемптон Таун |
26 листопада | Редінг | 3:3 | Ньюпорт Каунті |
5 грудня Перегравання | Ньюпорт Каунті | 3:1 | Редінг |
26 листопада | Волсолл | 4:1 | Карлайл Юнайтед |
26 листопада | Фолкстоун | 2:1 | Колчестер Юнайтед |
26 листопада | Лінкольн Сіті | 4:1 | Барроу |
26 листопада | Гейнсборо Триніті | 2:1 | Ґейтсгед |
26 листопада | Свіндон Таун | 6:0 | Лоустофт Таун |
26 листопада | Скарборо | 0:0 | Саутпорт |
29 листопада Перегравання | Саутпорт | 5:3 | Скарборо |
26 листопада | Донкастер Роверз | 4:2 | Нью-Брайтон |
26 листопада | Рексем | 1:2 | Порт Вейл |
26 листопада | Іпсвіч Таун | 7:0 | Стріт |
26 листопада | Бристоль Роверз | 4:1 | Пітерборо Юнайтед |
26 листопада | Бромлі | 2:1 | Епслі |
26 листопада | Галл Сіті | 4:1 | Ротергем Юнайтед |
26 листопада | Клептон Орієнт | 3:1 | Геєс |
26 листопада | Олдем Атлетік | 2:2 | Кру Александра |
30 листопада Перегравання | Кру Александра | 1:0 | Олдем Атлетік |
26 листопада | Крістал Пелес | 1:1 | Квінз Парк Рейнджерс |
28 листопада Перегравання | Квінз Парк Рейнджерс | 3:0 | Крістал Пелес |
26 листопада | Саутенд Юнайтед | 3:0 | Корінтіан |
26 листопада | Гартлпул Юнайтед | 2:1 | Аккрінгтон Стенлі |
26 листопада | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед | 4:2 | Ланкастер Сіті |
26 листопада | Галіфакс Таун | 7:3 | Рочдейл |
26 листопада | Челтнем Таун | 1:1 | Кардіфф Сіті |
30 листопада Перегравання | Кардіфф Сіті | 1:0 | Челтнем Таун |
26 листопада | Йовіл-енд-Петтерс Юнайтед | 2:1 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
26 листопада | Ранкорн | 3:0 | Веллінгтон Таун |
26 листопада | Торкі Юнайтед | 3:1 | Ексетер Сіті |
26 листопада | Воркінгтон | 1:1 | Менсфілд Таун |
30 листопада Перегравання | Менсфілд Таун | 2:1 | Воркінгтон |
26 листопада | Волтемстоу Авеню | 4:1 | Танбрідж Веллс Рейнджерс |
26 листопада | Олдершот | 1:1 | Гілфорд Сіті |
30 листопада Перегравання | Гілфорд Сіті | 3:4 | Олдершот |
26 листопада | Горден Ком'юніті Велфар | 1:1 | Чорлі |
30 листопада Перегравання | Чорлі | 1:2 | Горден Ком'юніті Велфар |
26 листопада | Норт Шилдс | 1:4 | Стокпорт Каунті |
26 листопада | Челмсфорд Сіті | 4:0 | Кіддермінстер Гарріерз |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
10 грудня | Честер | 2:2 | Галл Сіті |
15 грудня Перегравання | Галл Сіті | 0:1 | Честер |
10 грудня | Волсолл | 4:2 | Клептон Орієнт |
10 грудня | Фолкстоун | 1:1 | Йовіл-енд-Петтерс Юнайтед |
15 грудня Перегравання | Йовіл-енд-Петтерс Юнайтед | 1:0 | Фолкстоун |
10 грудня | Лінкольн Сіті | 8:1 | Бромлі |
10 грудня | Гейнсборо Триніті | 0:1 | Донкастер Роверз |
10 грудня | Іпсвіч Таун | 4:1 | Торкі Юнайтед |
10 грудня | Стокпорт Каунті | 0:0 | Волтемстоу Авеню |
15 грудня Перегравання | Волтемстоу Авеню | 1:3 | Стокпорт Каунті |
10 грудня | Бристоль Роверз | 0:3 | Борнмут енд Боском Атлетік |
10 грудня | Гартлпул Юнайтед | 0:2 | Квінз Парк Рейнджерс |
10 грудня | Сканторп-енд-Ліндсі Юнайтед | 1:2 | Вотфорд |
10 грудня | Кардіфф Сіті | 1:0 | Кру Александра |
10 грудня | Порт Вейл | 0:1 | Саутенд Юнайтед |
10 грудня | Галіфакс Таун | 1:1 | Менсфілд Таун |
14 грудня Перегравання | Менсфілд Таун | 3:3 | Галіфакс Таун |
19 грудня Перегравання | Менсфілд Таун | 0:0 | Галіфакс Таун |
21 грудня Перегравання | Менсфілд Таун | 1:2 | Галіфакс Таун |
10 грудня | Саутпорт | 2:0 | Свіндон Таун |
10 грудня | Ранкорн | 3:1 | Олдершот |
10 грудня | Горден Ком'юніті Велфар | 2:3 | Ньюпорт Каунті |
10 грудня | Челмсфорд Сіті | 3:1 | Дарлінгтон |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
7 січня | Бірмінгем Сіті | 2:0 | Галіфакс Таун |
7 січня | Блекпул | 1:2 | Шеффілд Юнайтед |
7 січня | Честер | 1:0 | Ковентрі Сіті |
7 січня | Ліверпуль | 2:0 | Лутон Таун |
7 січня | Лестер Сіті | 1:1 | Сток Сіті |
11 січня Перегравання | Сток Сіті | 1:2 | Лестер Сіті |
7 січня | Ноттс Каунті | 3:1 | Бернлі |
7 січня | Блекберн Роверз | 2:0 | Свонсі Сіті |
7 січня | Астон Вілла | 1:1 | Іпсвіч Таун |
11 січня Перегравання | Іпсвіч Таун | 1:2 | Астон Вілла |
7 січня | Шеффілд Венсдей | 1:1 | Йовіл-енд-Петтерс Юнайтед |
12 січня Перегравання | Йовіл-енд-Петтерс Юнайтед | 1:2 | Шеффілд Венсдей |
7 січня | Грімсбі Таун | 6:0 | Транмер Роверз |
7 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 3:1 | Бредфорд Парк-Авеню |
7 січня | Мідлсбро | 0:0 | Болтон Вондерерз |
11 січня Перегравання | Болтон Вондерерз | 0:0 | Мідлсбро |
16 січня Перегравання | Болтон Вондерерз | 0:1 | Мідлсбро |
7 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 0:0 | Манчестер Юнайтед |
11 січня Перегравання | Манчестер Юнайтед | 1:5 | Вест-Бромвіч Альбіон |
7 січня | Сандерленд | 3:0 | Плімут Аргайл |
7 січня | Дербі Каунті | 0:1 | Евертон |
7 січня | Тоттенгем Готспур | 7:1 | Вотфорд |
7 січня | Квінз Парк Рейнджерс | 1:2 | Вест Гем Юнайтед |
7 січня | Фулгем | 6:0 | Бері |
7 січня | Барнслі | 1:2 | Стокпорт Каунті |
7 січня | Брентфорд | 0:2 | Ньюкасл Юнайтед |
7 січня | Портсмут | 4:0 | Лінкольн Сіті |
7 січня | Норвіч Сіті | 0:5 | Манчестер Сіті |
7 січня | Челсі | 2:1 | Арсенал |
7 січня | Кардіфф Сіті | 1:0 | Чарльтон Атлетік |
7 січня | Ньюпорт Каунті | 0:2 | Волсолл |
7 січня | Ранкорн | 2:4 | Престон Норт-Енд |
7 січня | Челмсфорд Сіті | 4:1 | Саутгемптон |
10 січня | Саутпорт | 1:1 | Донкастер Роверз |
12 січня Перегравання | Донкастер Роверз | 2:1 | Саутпорт |
11 січня | Честерфілд | 1:1 | Саутенд Юнайтед |
16 січня Перегравання | Саутенд Юнайтед | 4:3 | Честерфілд |
11 січня | Гаддерсфілд Таун | 0:0 | Ноттінгем Форест |
16 січня Перегравання | Ноттінгем Форест | 0:3 | Гаддерсфілд Таун |
11 січня | Лідс Юнайтед | 3:1 | Борнмут енд Боском Атлетік |
11 січня | Йорк Сіті | 0:5 | Міллволл |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
21 січня | Бірмінгем Сіті | 6:0 | Челмсфорд Сіті |
21 січня | Ліверпуль | 5:1 | Стокпорт Каунті |
21 січня | Престон Норт-Енд | 2:0 | Астон Вілла |
21 січня | Ноттс Каунті | 0:0 | Волсолл |
26 січня Перегравання | Волсолл | 4:0 | Ноттс Каунті |
21 січня | Блекберн Роверз | 4:2 | Саутенд Юнайтед |
21 січня | Шеффілд Венсдей | 1:1 | Честер |
25 січня Перегравання | Честер | 1:1 | Шеффілд Венсдей |
30 січня Перегравання | Шеффілд Венсдей | 2:0 | Честер |
21 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 5:1 | Лестер Сіті |
21 січня | Мідлсбро | 0:2 | Сандерленд |
21 січня | Евертон | 8:0 | Донкастер Роверз |
21 січня | Шеффілд Юнайтед | 2:0 | Манчестер Сіті |
21 січня | Портсмут | 2:0 | Вест-Бромвіч Альбіон |
21 січня | Вест Гем Юнайтед | 3:3 | Тоттенгем Готспур |
30 січня Перегравання | Тоттенгем Готспур | 1:1 | Вест Гем Юнайтед |
2 лютого Перегравання | Вест Гем Юнайтед | 2:1 | Тоттенгем Готспур |
21 січня | Міллволл | 2:2 | Грімсбі Таун |
24 січня Перегравання | Грімсбі Таун | 3:2 | Міллволл |
21 січня | Челсі | 3:0 | Фулгем |
21 січня | Кардіфф Сіті | 0:0 | Ньюкасл Юнайтед |
25 січня Перегравання | Ньюкасл Юнайтед | 4:1 | Кардіфф Сіті |
21 січня | Лідс Юнайтед | 2:4 | Гаддерсфілд Таун |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
11 лютого | Бірмінгем Сіті | 2:2 | Евертон |
16 лютого Перегравання | Евертон | 4:0 | Бірмінгем Сіті |
11 лютого | Вулвергемптон Вондерерз | 4:1 | Ліверпуль |
11 лютого | Сандерленд | 1:1 | Блекберн Роверз |
16 лютого Перегравання | Блекберн Роверз | 0:0 | Сандерленд |
20 лютого Перегравання | Блекберн Роверз | 1:0 | Сандерленд |
11 лютого | Шеффілд Юнайтед | 0:0 | Грімсбі Таун |
14 лютого Перегравання | Грімсбі Таун | 1:0 | Шеффілд Юнайтед |
11 лютого | Ньюкасл Юнайтед | 1:2 | Престон Норт-Енд |
11 лютого | Портсмут | 2:0 | Вест Гем Юнайтед |
11 лютого | Челсі | 1:1 | Шеффілд Венсдей |
13 лютого Перегравання | Шеффілд Венсдей | 0:0 | Челсі |
20 лютого Перегравання | Челсі | 3:1 | Шеффілд Венсдей |
11 лютого | Гаддерсфілд Таун | 3:0 | Волсолл |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
4 березня | Вулвергемптон Вондерерз | 2:0 | Евертон |
4 березня | Гаддерсфілд Таун | 1:1 | Блекберн Роверз |
9 березня Перегравання | Блекберн Роверз | 1:2 | Гаддерсфілд Таун |
4 березня | Челсі | 0:1 | Грімсбі Таун |
4 березня | Портсмут | 1:0 | Престон Норт-Енд |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
25 березня | Вулвергемптон Вондерерз | 5:0 | Грімсбі Таун |
25 березня | Портсмут | 2:1 | Гаддерсфілд Таун |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1939
29 квітня 1939 |
Портсмут | 4:1 | Вулвергемптон Вондерерз |
---|---|---|
Барлоу 29' Андерсон 43' Паркер 46', 71' | Протокол | Дорсетт 54' |
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |