Cachantún Cup 2008, одиночний розряд
Cachantún Cup 2008, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Cachantún Cup 2008 | ||||
Переможець | Флавія Пеннетта | |||
Фіналіст | Клара Закопалова | |||
Рахунок фіналу | 6–4, 5–4 знялася | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Докладніше: Cachantún Cup 2008
Флавія Пеннетта виграла титул, перемігши у фіналі Клару Закопалову, яка знялася через травму лівої щиколотки за рахунку 6–4, 5–4.
Сіяні гравчині
- Флавія Пеннетта (переможниця)
- Хісела Дулко (2-ге коло, знялась due to a left hamstring injury)
- Емілі Луа (1-ше коло)
- Полін Пармантьє (півфінал)
- Мартіна Мюллер (чвертьфінал)
- Сара Еррані (2-ге коло)
- Кая Канепі (чвертьфінал)
- Клара Закопалова (фінал, знялася через травму лівої щиколотки)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
1 | Флавія Пеннетта | 6 | 6 | |||||||||
4 | Полін Пармантьє | 2 | 0 | |||||||||
1 | Флавія Пеннетта | 6 | 5 | |||||||||
8 | Клара Закопалова | 4 | 4 | r | ||||||||
Марія Коритцева | 2 | 5 | ||||||||||
8 | Клара Закопалова | 6 | 7 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Ф Пенетта | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Г Арн | 2 | 2 | 1 | Ф Пенетта | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | МХ Мартінес Санчес | 6 | 3 | 4 | М Жоанссон | 4 | 0 | ||||||||||||||||||
М Жоанссон | 0 | 6 | 6 | 1 | Ф Пенетта | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
МЕ Камерін | 6 | 7 | 7 | К Канепі | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
WC | М Міранда Отарола | 3 | 5 | МЕ Камерін | 6 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
Є Родіна | 3 | 4 | 7 | К Канепі | 1 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
7 | К Канепі | 6 | 6 | 1 | Ф Пенетта | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
4 | П Пармантьє | 5 | 7 | 6 | 4 | П Пармантьє | 2 | 0 | |||||||||||||||||
МЕ Салерні | 7 | 5 | 3 | 4 | П Пармантьє | 60 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Р де лос Ріос | 7 | 6 | Р де лос Ріос | 7 | 1 | 1 | |||||||||||||||||||
Q | К Суарес Наварро | 68 | 4 | 4 | П Пармантьє | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
М Ані | 1 | 1 | 5 | М Мюллер | 5 | 4 | |||||||||||||||||||
Ю Шруфф | 6 | 6 | Ю Шруфф | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||
WC | А Коч Бенвенуто | 4 | 1 | 5 | М Мюллер | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
5 | М Мюллер | 6 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | С Еррані | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Q | О Санчес | 6 | 2 | 1 | 6 | С Еррані | 2 | 0 | |||||||||||||||||
К Пен | 4 | 65 | Q | Н Льягостера Вівес | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Н Льягостера Вівес | 6 | 7 | Q | Н Льягостера Вівес | 3 | 64 | ||||||||||||||||||
К Кастаньйо | 63 | 1 | М Коритцева | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
М Коритцева | 7 | 6 | М Коритцева | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
П Цетковська | 6 | 7 | П Цетковська | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
3 | Е Луа | 2 | 66 | М Коритцева | 2 | 5 | |||||||||||||||||||
8 | К Коукалова | 7 | 2 | 6 | 8 | К Коукалова | 6 | 7 | |||||||||||||||||
К Бичкова | 64 | 6 | 3 | 8 | К Коукалова | w/o | |||||||||||||||||||
Б Маттек | 6 | 65 | 63 | Є Костанич-Тошич | |||||||||||||||||||||
Є Костанич-Тошич | 4 | 7 | 7 | 8 | К Коукалова | 3 | 7 | 7 | |||||||||||||||||
Л Домінгес Ліно | 6 | 7 | Л Домінгес Ліно | 6 | 5 | 5 | |||||||||||||||||||
І Бенешова | 2 | 5 | Л Домінгес Ліно | w/o | |||||||||||||||||||||
WC | C Silva | 4 | 1 | 2 | Х Дулко | ||||||||||||||||||||
2 | Х Дулко | 6 | 6 |
Кваліфікація
Сіяні гравчині
- Марта Домаховська (кваліфікаційний матч)
- Олівія Санчес (кваліфікувалася)
- Нурія Льягостера Вівес (кваліфікувалася)
- Хорхеліна Краверо (2-ге коло)
- Карла Суарес Наварро (кваліфікувалася)
- Марія Хосе Мартінес Санчес (кваліфікувалася)
- Марі-Ев Пеллетьє (1-ше коло)
- Катерина Іванова (2-ге коло)
Кваліфікувалися
Кваліфікаційна сітка
Перший кваліфаєр
Перше коло | Друге коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||||||||
1 | Марта Домаховська | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Інгрід Варгас Кальво | 1 | 0 | |||||||||||||||||
1 | Марта Домаховська | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Марія Фернанда Алвеш | 3 | 2 | |||||||||||||||||
Александра Дулгеру | 2 | 6 | 5 | ||||||||||||||||
Марія Фернанда Алвеш | 6 | 3 | 7 | ||||||||||||||||
1 | Марта Домаховська | 2 | 5 | ||||||||||||||||
6 | Марія Хосе Мартінес Санчес | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Аранча Парра Сантонха | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Алекса Гуарачі | 3 | 2 | ||||||||||||||||
Аранча Парра Сантонха | 6 | 4 | 0 | ||||||||||||||||
6 | Марія Хосе Мартінес Санчес | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Джулія Габба | 4 | 2 | |||||||||||||||||
6 | Марія Хосе Мартінес Санчес | 6 | 6 |
Другий кваліфаєр
Перше коло | Друге коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||||||||
2 | Олівія Санчес | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | María José Rodríguez Amenábar | 1 | 1 | ||||||||||||||||
2 | Олівія Санчес | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Марія Кондратьєва | 2 | 3 | |||||||||||||||||
Марія Кондратьєва | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Camila Muñoz Quintanilla | 1 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Олівія Санчес | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Марія Ірігоєн | 2 | 1 | |||||||||||||||||
Марія Ірігоєн | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Paula Zabala | 1 | 3 | |||||||||||||||||
Марія Ірігоєн | 6 | 6 | |||||||||||||||||
8 | Катерина Іванова | 4 | 4 | ||||||||||||||||
Ліга Декмеєре | 2 | 4 | |||||||||||||||||
8 | Катерина Іванова | 6 | 6 |
Третій Кваліфаєр
Перше коло | Друге коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||||||||
3 | Нурія Льягостера Вівес | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Ана Клара Дуарте | 2 | 0 | |||||||||||||||||
3 | Нурія Льягостера Вівес | 4 | 6 | 7 | |||||||||||||||
Бетіна Йосамі | 6 | 0 | 5 | ||||||||||||||||
WC | Paula Espinoza Peña | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Бетіна Йосамі | 6 | 6 | |||||||||||||||||
3 | Нурія Льягостера Вівес | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Агнеш Сатмарі | 1 | 1 | ||||||||||||||||
Фредеріка Пієдаде | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Софі Лефевр | 4 | 2 | |||||||||||||||||
Фредеріка Пієдаде | 1 | 4 | |||||||||||||||||
WC | Агнеш Сатмарі | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Агнеш Сатмарі | 77 | 1 | 6 | |||||||||||||||
7 | Марі-Ев Пеллетьє | 63 | 6 | 4 |
Четвертий кваліфаєр
Перше коло | Друге коло | Кваліфікаційний матч | |||||||||||||||||
4 | Хорхеліна Краверо | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Александріна Найденова | 2 | 0 | ||||||||||||||||
4 | Хорхеліна Краверо | 1 | 1 | ||||||||||||||||
Марта Марреро | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Марта Марреро | 7 | 4 | 77 | ||||||||||||||||
Agustina Lepore | 5 | 6 | 64 | ||||||||||||||||
Марта Марреро | 1 | 2 | |||||||||||||||||
5 | Карла Суарес Наварро | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Kit Carson | 1 | 0 | |||||||||||||||||
Флоренсія Молінеро | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Флоренсія Молінеро | 1 | 2 | |||||||||||||||||
5 | Карла Суарес Наварро | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Аліція Росольська | 1 | 2 | ||||||||||||||||
5 | Карла Суарес Наварро | 6 | 6 |
Посилання
- Main and Qualifying Draws [Архівовано 21 жовтня 2013 у Wayback Machine.]
|