Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2008, жінки, парний розряд
Відкритий чемпіонат Австралії 2008 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Альона Бондаренко Катерина Бондаренко | |||||||||
Фіналіст | Вікторія Азаренко Шахар Пеєр | |||||||||
Рахунок фіналу | 2–6, 6–1, 6–4 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Докладніше: Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2008
Кара Блек і Лізель Губер були чинними чемпіонками, але у чвертьфіналі їх перемогли Альона Бондаренко і Катерина Бондаренко.
У фіналі сестри Бондаренко перемогли Вікторію Азаренко і Шахар Пеєр з рахунком 2–6, 6–1, 6–4.
Сіяні гравчині
- Кара Блек / Лізель Губер (чвертьфінал)
- Катарина Среботнік / Суґіяма Ай (2 коло)
- Чжань Юнжань / Чжуан Цзяжун (3 коло)
- Квета Пешке / Ренне Стаббс (чвертьфінал)
- Наталі Деші / Дінара Сафіна (1 коло)
- Саня Мірза / Алісія Молік (3 коло)
- Янь Цзи / Чжен Цзє (півфінал)
- Пен Шуай / Сунь Тяньтянь (2 коло)
- Ліза Реймонд / Франческа Ск'явоне (1 коло)
- Анабель Медіна Гаррігес / Вірхінія Руано Паскуаль (півфінал)
- Марія Кириленко / Агнеш Савай (1 коло)
- Вікторія Азаренко / Шахар Пеєр (фінал)
- Жанетта Гусарова / Флавія Пеннетта (чвертьфінал)
- Ваня Кінґ / Ніколь Пратт (1 коло)
- Марія Елена Камерін / Хісела Дулко (1 коло)
- Івета Бенешова / Галина Воскобоєва (3 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
1 | Кара Блек Лізель Губер | 3 | 2 | ||||||||||||||||
Альона Бондаренко Катерина Бондаренко | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Альона Бондаренко Катерина Бондаренко | 6 | 6 | |||||||||||||||||
10 | Анабель Медіна Гаррігес Вірхінія Руано Паскуаль | 2 | 4 | ||||||||||||||||
4 | Квета Пешке Ренне Стаббс | 4 | 1 | ||||||||||||||||
10 | Анабель Медіна Гаррігес Вірхінія Руано Паскуаль | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Альона Бондаренко Катерина Бондаренко | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
12 | Вікторія Азаренко Шахар Пеєр | 6 | 1 | 4 | |||||||||||||||
12 | Вікторія Азаренко Шахар Пеєр | 6 | 6 | ||||||||||||||||
13 | Жанетта Гусарова Флавія Пеннетта | 1 | 1 | ||||||||||||||||
12 | Вікторія Азаренко Шахар Пеєр | 0 | 7 | 77 | |||||||||||||||
7 | Yan Zi Чжен Цзє | 6 | 5 | 63 | |||||||||||||||
7 | Yan Zi Чжен Цзє | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||
Серена Вільямс Вінус Вільямс | 6 | 4 | 2 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | К Блек Л Губер | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
А Кремер П Пармантьє | 1 | 1 | 1 | К Блек Л Губер | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Т Пучек А Родіонова | 6 | 6 | Т Пучек А Родіонова | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||
WC | Т Келдервуд А Губачек | 1 | 2 | 1 | К Блек Л Губер | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
С Кузнецова А Моресмо | 6 | 6 | М Коритцева Т Перебийніс | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
WC | Д Домініковіч Е Г'юсон | 2 | 0 | С Кузнецова А Моресмо | |||||||||||||||||||||
М Коритцева Т Перебийніс | 6 | 7 | М Коритцева Т Перебийніс | w/o | |||||||||||||||||||||
15 | М Камерін Х Дулко | 4 | 5 | 1 | К Блек Л Губер | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
11 | М Кириленко А Савай | 2 | 5 | А Бондаренко К Бондаренко | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Л Девенпорт Д Гантухова | 6 | 7 | Л Девенпорт Д Гантухова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Г Навратілова К Закопалова | 4 | 77 | 6 | Г Навратілова К Закопалова | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
WC | К Деллаква Дж Мор | 6 | 65 | 3 | Л Девенпорт Д Гантухова | ||||||||||||||||||||
С Коен-Алоро В Раззано | 63 | 3 | А Бондаренко К Бондаренко | w/o | |||||||||||||||||||||
А Бондаренко К Бондаренко | 77 | 6 | А Бондаренко К Бондаренко | 4 | 6 | 78 | |||||||||||||||||||
А Чакветадзе Н Лі | 2 | 79 | 2 | 8 | П Шуай Т Сунь | 6 | 4 | 66 | |||||||||||||||||
8 | П Шуай Т Сунь | 6 | 67 | 6 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
4 | К Пешке Р Стаббс | 77 | 77 | ||||||||||||||||||||||
Alt | О Савчук Я Шведова | 64 | 64 | 4 | К Пешке Р Стаббс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Є Костанич-Тошич М Мюллер | 6 | 6 | Є Костанич-Тошич М Мюллер | 1 | 1 | ||||||||||||||||||||
WC | М Мірковіч К Влодарчак | 1 | 2 | 4 | К Пешке Р Стаббс | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
С Форец С Сфар | 4 | 6 | 6 | 16 | І Бенешова Г Воскобоєва | 6 | 2 | 4 | |||||||||||||||||
Л Градецька Р Ворачова | 6 | 3 | 4 | С Форец С Сфар | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
А Корне К Пен | 3 | 5 | 16 | І Бенешова Г Воскобоєва | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
16 | І Бенешова Г Воскобоєва | 6 | 7 | 4 | К Пешке Р Стаббс | 4 | 1 | ||||||||||||||||||
10 | А Медіна Гаррігес В Руано Паскуаль | 6 | 6 | 10 | А Медіна Гаррігес В Руано Паскуаль | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
А Кербер І Мейсбургер | 2 | 0 | 10 | А Медіна Гаррігес В Руано Паскуаль | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Л Домінгес Ліно А Парра Сантонха | 3 | 5 | М Шарапова Т Танасугарн | 3 | 1 | ||||||||||||||||||||
М Шарапова Т Танасугарн | 6 | 7 | 10 | А Медіна Гаррігес В Руано Паскуаль | 6 | 65 | 6 | ||||||||||||||||||
О Говорцова Д Кустова | 6 | 7 | Є Янкович Б Маттек | 2 | 77 | 2 | |||||||||||||||||||
Е Галловіц IР Олару | 3 | 5 | О Говорцова Д Кустова | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||
Є Янкович Б Маттек | 6 | 6 | 6 | Є Янкович Б Маттек | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
5 | Н Деші Д Сафіна | 3 | 7 | 4 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | С Мірза А Молік | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||||
Е Даніліду Я Вер | 3 | 6 | 4 | 6 | С Мірза А Молік | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||
WC | С Фергюсон Т Мусгрейв | 3 | 4 | Н Петрова О Весніна | 3 | 7 | 4 | ||||||||||||||||||
Н Петрова О Весніна | 6 | 6 | 6 | С Мірза А Молік | 5 | 3 | |||||||||||||||||||
WC | Е Бай Н Кріз | 4 | 1 | 12 | В Азаренко Ш Пеєр | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Е Гальярді П Шнідер | 6 | 6 | Е Гальярді П Шнідер | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
С Баммер Т Пашек | 1 | 3 | 12 | В Азаренко Ш Пеєр | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
12 | В Азаренко Ш Пеєр | 6 | 6 | 12 | В Азаренко Ш Пеєр | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
13 | Ж Гусарова Ф Пенетта | 6 | 6 | 13 | Ж Гусарова Ф Пенетта | 1 | 1 | ||||||||||||||||||
Дж Крейбас Л Остерло | 4 | 2 | 13 | Ж Гусарова Ф Пенетта | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
С Бремон Ю Вакуленко | 6 | 2 | 3 | Ч Цзи Ш Сунь | 0 | 3 | |||||||||||||||||||
Ч Цзи Ш Сун | 4 | 6 | 6 | 13 | Ж Гусарова Ф Пенетта | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
Л Гренвілл В Угліржова | 3 | 6 | 77 | 3 | Ю Чжань Ч Цзяжун | 2 | 63 | ||||||||||||||||||
Е Гарклроуд Ц Обзилер | 6 | 2 | 64 | Л Гренвілл В Угліржова | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
Alt | А Росольська МЕ Салерні | 3 | 1 | 3 | Ю Чжань Ч Цзяжун | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | Ю Чжань Ч Цзяжун | 6 | 6 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | Ц Янь Ц Чжен | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
О Пучкова А Резаї | 2 | 1 | 7 | Ц Янь Ц Чжен | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
С Еррані К Кнапп | 6 | 2 | 0 | К Янс К Возняцкі | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
К Янс К Возняцкі | 1 | 6 | 6 | 7 | Ц Янь Ц Чжен | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
М Крайчек А Радванська | 6 | 4 | 4 | Н Вайдішова Б Заглавова-Стрицова | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
С Шувей А Кудрявцева | 4 | 6 | 6 | С Шувей А Кудрявцева | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
Н Вайдішова Б Заглавова-Стрицова | 2 | 6 | 6 | Н Вайдішова Б Заглавова-Стрицова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
9 | Л Реймонд Ф Ск'явоне | 6 | 4 | 2 | 7 | Ц Янь Ц Чжен | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
14 | В Кінґ Н Пратт | 5 | 3 | С Вільямс В Вільямс | 6 | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
М Ані М Ту | 7 | 6 | М Ані М Ту | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||
Т Гарбін Р Вінчі | 6 | 79 | Т Гарбін Р Вінчі | 4 | 64 | ||||||||||||||||||||
А Жидкова А Морігамі | 4 | 67 | М Ані М Ту | 4 | 1 | ||||||||||||||||||||
WC | М Адамчак К Вілер | 5 | 1 | С Вільямс В Вільямс | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
С Вільямс В Вільямс | 7 | 6 | С Вільямс В Вільямс | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||
Я Ґайдошова Б Стюарт | 4 | 3 | 2 | К Среботнік А Суґіяма | 2 | 62 | |||||||||||||||||||
2 | К Среботнік А Суґіяма | 6 | 6 |
Посилання
- Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2008, жінки, парний розряд на сайті ITF
|
Портал «Теніс» Портал «Спорт» |
|