Hungarian Ladies Open 2019, одиночний розряд
Hungarian Ladies Open 2019, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Hungarian Ladies Open 2019 | ||||
Переможець | Алісон ван Ейтванк | |||
Фіналіст | Маркета Вондроушова | |||
Рахунок фіналу | 1–6, 7–5, 6–2 | |||
Деталі | ||||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Докладніше: Hungarian Ladies Open 2019
Минулорічна чемпіонка Алісон ван Ейтванк[1] захистила титул, здолавши у фіналі Маркету Вондоушову, 1–6, 7–5, 6–2.
Сіяні тенісистки
- А ван Ейтванк (Чемпіонка)
- Кірстен Фліпкенс (знялася)
- Полін Пармантьєр (чвертьфінал)
- Александра Крунич (2 коло)
- Катерина Олександрова (півфінал)
- Андреа Петкович (2 коло)
- Йоганна Ларссон (1 коло)
- Маркета Вондроушова (фінал)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
1 | А ван Ейтванк | 3 | 6 | 79 | ||||||||
5 | Катерина Олександрова | 6 | 4 | 67 | ||||||||
1 | А ван Ейтванк | 1 | 7 | 6 | ||||||||
8 | Маркета Вондроушова | 6 | 5 | 2 | ||||||||
Анастасія Потапова | 0 | 2 | ||||||||||
8 | Маркета Вондроушова | 6 | 6 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | А Ван Ейтванк | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||
В Звонарьова | 5 | 5 | 1 | А Ван Ейтванк | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
Олга Данилович | 3 | 0 | Q | Іга Швйонтек | 4 | 5 | |||||||||||||||||||
Q | Іга Швйонтек | 6 | 6 | 1 | А Ван Ейтванк | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Ф Штоллар | 3 | 3 | К Козлова | 6 | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
М Бренгл | 6 | 6 | М Бренгл | 0 | 1 | ||||||||||||||||||||
К Козлова | 6 | 6 | К Козлова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
7 | Ю Ларсон | 1 | 1 | 1 | А Ван Ейтванк | 3 | 6 | 79 | |||||||||||||||||
3 | П Пармантьє | 7 | 6 | 5 | К Александрова | 6 | 4 | 67 | |||||||||||||||||
WC | А Конюх | 5 | 3 | 3 | П Пармантьє | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Q | Т Сміткова | 4 | 6 | 6 | Q | Т Сміткова | 1 | 5 | |||||||||||||||||
Q | І Бонавантюр | 6 | 3 | 2 | 3 | П Пармантьє | 3 | 2 | |||||||||||||||||
А Рус | 7 | 6 | 5 | К Александрова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Ф Ферро | 5 | 3 | А Рус | 4 | 0 | ||||||||||||||||||||
Q | Г Арн | 6 | 1 | 4 | 5 | К Александрова | 6 | 6 | |||||||||||||||||
5 | К Александрова | 4 | 6 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | А Петкович | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
А Богдан | 1 | 0 | 6 | А Петкович | 2 | 5 | |||||||||||||||||||
А Потапова | 6 | 2 | 77 | А Потапова | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
Г Вотсон | 4 | 6 | 64 | А Потапова | 6 | 65 | 7 | ||||||||||||||||||
С Кирстеа | 4 | 6 | 6 | С Кирстеа | 4 | 77 | 5 | ||||||||||||||||||
WC | А Бондар | 6 | 3 | 4 | С Кирстеа | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Т Корпач | 0 | 5 | 4 | А Крунич | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
4 | А Крунич | 6 | 7 | А Потапова | 0 | 2 | |||||||||||||||||||
8 | М Вондроушова | 6 | 78 | 8 | М Вондроушова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | Ж Гарсія Перес | 0 | 66 | 8 | М Вондроушова | 78 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
Г Блінкова | 3 | 6 | 6 | Г Блінкова | 66 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
Q | Н Вихлянцева | 6 | 4 | 4 | 8 | М Вондроушова | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
М Бартель | 6 | 4 | 2 | І-К Беґу | 7 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||
І-К Беґу | 3 | 6 | 6 | І-К Беґу | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Є Родіна | 6 | 4 | 6 | Є Родіна | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
LL | В Томова | 0 | 6 | 2 |
Кваліфікація
Сіяні
- Наталія Вихлянцева (Відібралася)
- Ісалін Бонавантюр (Відібралася)
- Паула Бадоса Хіберт (Гра за відбір)
- Тереза Сміткова (Відібралася)
- Іга Швйонтек (Відібралася)
- Прісціла Хон (1 коло)
- Ганна Калінська (1 коло)
- Конні Перрен (1 коло)
- Екатеріне Горгодзе (1 коло)
- Тереза Мартінцова (Гра за відбір)
- Джил Тайхманн (Гра за відбір)
- Вікторія Томова (Гра за відбір, щасливий лузер)
Відібралися
- Наталія Вихлянцева
- Ісалін Бонавантюр
- Грета Арн
- Тереза Сміткова
- Іга Швйонтек
- Жоржина Гарсія Перес
Щасливий лузер
# Вікторія Томова
Сітка
Перший кваліфаєр
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Наталія Вихлянцева | 4 | 6 | 7 | ||||||||
WC | Далма Галфі | 6 | 1 | 5 | ||||||||
1 | Наталія Вихлянцева | 67 | 6 | 77 | ||||||||
Аріна Родіонова | 79 | 2 | 65 | |||||||||
Аріна Родіонова | 6 | 5 | 6 | |||||||||
7 | Ганна Калінська | 0 | 7 | 4 |
Другий кваліфаєр
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Ісалін Бонавантюр | 6 | 3 | 6 | ||||||||
Олена Рибакіка | 2 | 6 | 2 | |||||||||
2 | Ісалін Бонавантюр | 7 | 7 | |||||||||
11 | Джил Тайхманн | 5 | 5 | |||||||||
Кірін Лемуен | 3 | 3 | ||||||||||
11 | Джил Тайхманн | 6 | 6 |
Третій кваліфаєр
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Паула Бадоса Хіберт | 6 | 61 | 6 | ||||||||
WC | Адрієнн Надь | 3 | 77 | 2 | ||||||||
3 | Паула Бадоса Хіберт | 63 | 0 | |||||||||
WC | Грета Арн | 77 | 6 | |||||||||
WC | Грета Арн | 7 | 1 | 6 | ||||||||
9 | Екатеріне Горгодзе | 5 | 6 | 2 |
Четвертий кваліфаєр
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Тереза Сміткова | 6 | 77 | |||||||||
Данка Ковінич | 3 | 63 | ||||||||||
4 | Тереза Сміткова | 79 | 6 | |||||||||
10 | Тереза Мартінцова | 67 | 3 | |||||||||
Ребекка Шрамкова | 6 | 2 | 2 | |||||||||
10 | Тереза Мартінцова | 4 | 6 | 6 |
П'ятий кваліфаєр
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Іга Швйонтек | 6 | 6 | |||||||||
Бібіане Схофс | 2 | 3 | ||||||||||
5 | Іга Швйонтек | 6 | 6 | |||||||||
12 | Вікторія Томова | 3 | 2 | |||||||||
WC | Ван Сіньюй | 2 | 1 | |||||||||
12 | Вікторія Томова | 6 | 6 |
Шостий кваліфаєр
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
6 | Прісціла Хон | 2 | 3 | |||||||||
Жоржина Гарсія Перес | 6 | 6 | ||||||||||
Жоржина Гарсія Перес | 6 | 3 | 6 | |||||||||
Ясмін Паоліні | 3 | 6 | 3 | |||||||||
Ясмін Паоліні | 1 | 6 | 7 | |||||||||
8 | Конні Перрен | 6 | 0 | 5 |
Посилання на джерела
- ↑ Unseeded Alison van Uytvanck wins second WTA title in Hungary. USA Today. 25 лютого 2018. Архів оригіналу за 17 лютого 2019. Процитовано 16 лютого 2019.
Зовнішні посилання
- Основна сітка [Архівовано 2 травня 2019 у Wayback Machine.]
- Сітка кваліфікації [Архівовано 17 лютого 2019 у Wayback Machine.]
|