Jaar | Plaats | 1 Goud | 2 Zilver | 3 Brons |
2023 | Glasgow | Denemarken Niklas Larsen Carl-Frederik Bévort Lasse Norman Leth Rasmus Pedersen Frederik Madsen | Italië Filippo Ganna Francesco Lamon Jonathan Milan Manlio Moro Simone Consonni | Nieuw-Zeeland Aaron Gate Campbell Stewart Tom Sexton Nick Kergozou
|
2022 | Parijs | Verenigd Koninkrijk Ethan Hayter Daniel Bigham Ethan Vernon Oliver Wood
| Italië Simone Consonni Filippo Ganna Manlio Moro Jonathan Milan Francesco Lamon | Denemarken Lasse Norman Hansen Tobias Aagaard Hansen Carl-Frederik Bévort Rasmus Pedersen
|
2021 | Roubaix | Italië Simone Consonni Filippo Ganna Francesco Lamon Jonathan Milan Michele Scartezzini | Frankrijk Thomas Boudat Thomas Denis Valentin Tabellion Benjamin Thomas
| Verenigd Koninkrijk Ethan Hayter Charlie Tanfield Ethan Vernon Oliver Wood Kian Emadi |
2020 | Berlijn | Denemarken Lasse Norman Hansen Julius Johansen Frederik Madsen Rasmus Pedersen | Nieuw-Zeeland Campbell Stewart Corbin Strong Aaron Gate Jordan Kerby Regan Gough | Italië Simone Consonni Filippo Ganna Francesco Lamon Jonathan Milan Michele Scartezzini |
2019 | Pruszków | Australië Sam Welsford Leigh Howard Alexander Porter Kelland O'Brien Cameron Scott | Verenigd Koninkrijk Edward Clancy Kian Emadi Ethan Hayter Charlie Tanfield Oliver Wood | Denemarken Lasse Norman Hansen Julius Johansen Rasmus Pedersen Casper von Folsach Niklas Larsen |
2018 | Apeldoorn | Verenigd Koninkrijk Edward Clancy Kian Emadi Ethan Hayter Charlie Tanfield | Denemarken Niklas Larsen Julius Johansen Frederik Madsen Casper von Folsach | Italië Simone Consonni Liam Bertazzo Filippo Ganna Francesco Lamon |
2017 | Hongkong | Australië Sam Welsford Cameron Meyer Alexander Porter Nick Yallouris | Nieuw-Zeeland Regan Gough Pieter Bulling Dylan Kennett Nicholas Kergozou | Italië Simone Consonni Liam Bertazzo Filippo Ganna Francesco Lamon |
2016 | Londen | Australië Sam Welsford Michael Hepburn Callum Scotson Miles Scotson Alexander Porter Luke Davison | Verenigd Koninkrijk Jonathan Dibben Ed Clancy Owain Doull Bradley Wiggins Steven Burke Andy Tennant | Denemarken Lasse Norman Hansen Niklas Larsen Frederik Madsen Casper von Folsach Rasmus Quaade
|
2015 | Parijs | Nieuw-Zeeland Pieter Bulling Alex Frame Dylan Kennett Marc Ryan | Verenigd Koninkrijk Steven Burke Edward Clancy Owain Doull Andrew Tennant | Australië Alexander Edmondson Mitchell Mulhern Miles Scotson Jack Bobridge |
2014 | Cali | Australië Alexander Edmondson Mitchell Mulhern Luke Davison Glenn O'Shea | Denemarken Rasmus Christian Quaade Casper Folsach Alex Rasmussen Lasse Norman Hansen | Nieuw-Zeeland Pieter Bulling Aaron Gate Dylan Kennett Marc Ryan |
2013 | Minsk | Australië Alexander Edmondson Michael Hepburn Alexander Morgan Glenn O'Shea | Verenigd Koninkrijk Steven Burke Edward Clancy Samuel Harrison Andrew Tennant | Denemarken Rasmus Christian Quaade Casper Folsach Mathias Moller Lasse Norman Hansen |
2012 | Melbourne | Verenigd Koninkrijk Steven Burke Edward Clancy Peter Kennaugh Geraint Thomas | Australië Jack Bobrigde Rohan Dennis Michael Hepburn Glenn O'Shea | Nieuw-Zeeland Sam Bewley Westley Gough Aaron Gate Marc Ryan |
2011 | Apeldoorn | Australië Jack Bobridge Rohan Dennis Michael Hepburn Luke Durbridge | Rusland Aleksej Markov Jevgeni Kovalev Ivan Kovalev Aleksandr Serov | Verenigd Koninkrijk Steven Burke Edward Clancy Peter Kennaugh Andrew Tennant |
2010 | Kopenhagen | Australië Jack Bobridge Rohan Dennis Michael Hepburn Cameron Meyer | Verenigd Koninkrijk Steven Burke Edward Clancy Ben Swift Andrew Tennant | Nieuw-Zeeland Westley Gough Peter Latham Marc Ryan Jesse Sergent |
2009 | Pruszków | Denemarken Michael Faerk Christensen Casper Jørgensen Jens-Erik Madsen Alex Rasmussen | Australië Jack Bobridge Rohan Dennis Leigh Howard Cameron Meyer | Nieuw-Zeeland Westley Gough Peter Latham Marc Ryan Jesse Sergent |
2008 | Manchester | Verenigd Koninkrijk Edward Clancy Geraint Thomas Paul Manning Bradley Wiggins | Denemarken Casper Jorgensen Jens-Erik Madsen Alex Rasmussen Michael Faerk Christensen | Australië Graeme Brown Mark Jamieson Bradley McGee Luke Roberts |
2007 | Palma | Verenigd Koninkrijk Edward Clancy Geraint Thomas Paul Manning Bradley Wiggins | Oekraïne Lyubomyr Polatayko Maksym Polischyuk Vitaliy Popkov Vitaliy Schedov | Denemarken Casper Jorgensen Jens-Erik Madsen Michael Mørkøv Alex Rasmussen |
2006 | Bordeaux | Australië Peter Dawson Matthew Goss Mark Jamieson Stephen Wooldridge | Verenigd Koninkrijk Stephen Cummings Robert Hayles Paul Manning Geraint Thomas | Oekraïne Volodymyr Djoedja Roman Kononenko Lyubomyr Polataiko Maksym Politsjoek |
2005 | Los Angeles | Verenigd Koninkrijk Steve Cummings Rob Hayles Paul Manning Chris Newton | Nederland Levi Heimans Jens Mouris Peter Schep Niki Terpstra | Australië Matthew Goss Ashley Hutchinson Mark Jamieson Stephen Wooldridge |
2004 | Melbourne | Australië Peter Dawson Ashley Hutchinson Luke Roberts Stephen Wooldridge | Verenigd Koninkrijk Robert Hayles Paul Manning Chris Newton Bryan Steel | Spanje Carlos Castano Panadero Sergi Escobar Roure Asier Maeztu Billalabeitia Carlos Torrent Tarres |
2003 | Stuttgart | Australië Graeme Brown Peter Dawson Brett Lancaster Stephen Wooldridge | Verenigd Koninkrijk Robert Hayles Paul Manning Bryan Steel Bradley Wiggins | Frankrijk Fabien Merciris Jérôme Neuville Franck Perque Fabien Sanchez |
2002 | Kopenhagen | Australië Peter Dawson Brett Lancaster Stephen Wooldridge Luke Roberts | Duitsland Guido Fulst Sebastian Siedler Christian Bach Jens Lehmann | Verenigd Koninkrijk Paul Manning Bradley Wiggins Chris Newton Bryan Steel |
2001 | Antwerpen | Oekraïne Alexander Simonenko Sergeï Tscherniowsky Alexander Fedenko Lubomir Polotajko | Verenigd Koninkrijk Paul Manning Bradley Wiggins Chris Newton Bryan Steel | Duitsland Guido Fulst Sebastian Siedler Christian Bach Jens Lehmann |
2000 | Manchester | Duitsland Guido Fulst Sebastian Siedler Daniel Becke Jens Lehmann | Verenigd Koninkrijk Paul Manning Bradley Wiggins Chris Newton Jonathan Clay | Frankrijk Damien Pommereau Jérôme Neuville Philippe Gaumont Cyril Bos |
1999 | Berlijn | Duitsland Guido Fulst Robert Bartko Daniel Becke Jens Lehmann | Frankrijk Philippe Ermenault Jérôme Neuville Francis Moreau Cyril Bos | Rusland Eduard Gritsun Alexeï Markov Vladislav Borisov Denis Smyslov |
1998 | Bordeaux | Oekraïne Alexander Simonenko Sergeï Matveiev Alexander Fedenko Roeslan Pidhorny | Duitsland Guido Fulst Robert Bartko Daniel Becke Christian Lademann | Italië Andrea Colinelli Adler Capelli Cristiano Citton Mario Benetton |
1997 | Perth | Italië Andrea Colinelli Adler Capelli Cristiano Citton Mario Benetton | Oekraïne Alexander Simonenko Sergeï Matveiev Alexander Fedenko Alexander Klimenko | Frankrijk Philippe Ermenault Jérôme Neuville Carlos Da Cruz Franck Perque |
1996 | Manchester | Italië Andrea Colinelli Adler Capelli Cristiano Citton Mauro Trentin | Frankrijk Philippe Ermenault Jean-Michel Monin Francis Moreau Cyril Bos | Duitsland Guido Fulst Torsten Rund Heiko Szonn Danilo Hondo |
1995 | Bogota | Australië Bradley McGee Tim O'Shannessy Rodney McGee Stuart O'Grady | Oekraïne Alexander Simonenko Sergeï Matveiev Bogdan Bondariew Dimitri Tolstenkov | Verenigde Staten Conrad Zach Dirk Copeland Mariano Friedickx Matt Hamon |
1994 | Palermo | Duitsland Guido Fulst Andreas Bach Jens Lehmann Danilo Hondo | Verenigde Staten Carl Sundquist Dirk Copeland Mariano Friedickx Adam Laurent | Australië Brett Aitken Tim O'Shannessey Rodney Mcgee Stuart O'Grady |
1993 | Hamar | Australië Brett Aitken Tim O'Shannessey Billy Shearsby Stuart O'Grady | Duitsland Guido Fulst Andreas Bach Jens Lehmann Thorsten Schmidt | Denemarken Jimmi Madsen Klaus-Kynde Nielsen Jan-Bo Petersen Lars-Otto Olsen |