Jaar | Plaats | 1 Goud | 2 Zilver | 3 Brons |
1994 | Palermo | Carsten Podlesch | Roland Königshofer | Alessandro Tessin |
1993 | Hamar | Jens Veggerby | Roland Königshofer | Carsten Podlesch |
1992 | Valencia | Peter Steiger | Jens Veggerby | Antonio Fanelli |
1991 | Stuttgart | Danny Clark | Peter Steiger | Arno Kuttel |
1990 | Maebashi | Walter Brugna | Peter Steiger | Danny Clark |
1989 | Lyon | Giovanni Renosto | Walter Brugna | Torsten Rellensmann |
1988 | Gent | Danny Clark | Constant Tourné | Walter Brugna |
1987 | Wenen | Max Hürzeler | Danny Clark | Werner Betz |
1986 | Colorado Springs | Bruno Vicino | Constant Tourné | Giovanni Renosto |
1985 | Bassano del Grappa | Bruno Vicino | Danny Clark | Werner Betz |
1984 | Barcelona | Horst Schütz | Max Hürzeler | Constant Tourné |
1983 | Zürich | Bruno Vicino | René Kos | Martin Havik |
1982 | Leicester | Martin Venix | Wilfried Peffgen | Bruno Vicino |
1981 | Brno | René Kos | Bruno Vicino | Wilfried Peffgen |
1980 | Besançon | Wilfried Peffgen | René Kos | Bruno Vicino |
1979 | Amsterdam | Martin Venix | Wilfried Peffgen | Cees Stam |
1978 | München | Wilfried Peffgen | Martin Venix | Cees Stam |
1977 | San Cristóbal | Cees Stam | Wilfried Peffgen | Pietro Algeri |
1976 | Monteroni di Lecce | Wilfried Peffgen | Cees Stam | Walter Avogradi |
1975 | Rocourt | Dieter Kemper | Cees Stam | Jan Breur |
1974 | Montreal | Cees Stam | Theo Verschueren | Attilio Benfatto |
1973 | San Sebastián | Cees Stam | Piet de Wit | Christian Raymond |
1972 | Marseille | Theo Verschueren | Cees Stam | Dieter Kemper |
1971 | Varese | Theo Verschueren | Jaap Oudkerk | Domenico De Lillo |
1970 | Leicester | Ehrenfried Rudolph | Theo Verschueren | Piet de Wit |
1969 | Antwerpen | Jaap Oudkerk | Theo Verschueren | Domenico De Lillo |
1968 | Rome | Leo Proost | Piet de Wit | Ehrenfried Rudolph |
1967 | Amsterdam | Leo Proost | Romain De Loof | Domenico De Lillo |
1966 | Frankfurt am Main | Romain De Loof | Ehrenfried Rudolph | Leo Proost |
1965 | San Sebastián | Guillermo Timoner | Romain De Loof | Jaap Oudkerk |
1964 | Parijs | Guillermo Timoner | Leo Proost | Karl-Heinz Marsell |
1963 | Rocourt | Leo Proost | Paul Depaepe ( België) | Robert Varnajo ( Frankrijk) |
1962 | Milaan | Guillermo Timoner | Paul Depaepe ( België) | Leo Wickihalder ( Zwitserland) |
1961 | Zürich | Karl-Heinz Marsell ( West-Duitsland) | Paul Depaepe ( België) | Max Meier ( Zwitserland) |
1960 | Leipzig | Guillermo Timoner | Martin Wierstra ( Nederland) | Norbert Koch ( Nederland) |
1959 | Amsterdam | Guillermo Timoner | Walter Bucher ( Zwitserland) | Norbert Koch ( Nederland) |
1958 | Parijs | Walter Bucher ( Zwitserland) | Guillermo Timoner | Wout Wagtmans ( Nederland) |
1957 | Rocourt | Paul Depaepe ( België) | Walter Bucher ( Zwitserland) | Graham French ( Australië) |
1956 | Kopenhagen | Graham French | Guillermo Timoner | Walter Bucher ( Zwitserland) |
1955 | Milaan | Guillermo Timoner | Walter Bucher ( Zwitserland) | Giuseppe Martino ( Italië) |
1954 | Keulen | Adolph Verschueren | Jan Pronk | Joe Bunker ( Australië) |
1953 | Zürich | Adolph Verschueren | Roger Queugnet ( Frankrijk) | Henri Lemoine |
1952 | Parijs | Adolph Verschueren | Walter Lohmann ( West-Duitsland) | Henri Lemoine |
1951 | Milaan | Jan Pronk | Andreas Leliaert ( België) | Henri Lemoine |
1950 | Rocourt | Raoul Lesueur | Jan Pronk | Georges fils Seres |
1949 | Kopenhagen | Elia Frosio | Jan Pronk | Raoul Lesueur |
1948 | Amsterdam | Jean-Jacques Lamboley | Elia Frosio | August Meuleman |
1947 | Parijs | Raoul Lesueur | Jean-Jacques Lamboley | Jan Pronk |
1946 | Zürich | Elia Frosio ( Italië) | Jacques Besson ( Zwitserland) | Louis Chaillot ( Frankrijk) |
1939-1945: geen kampioenschap ten gevolge van Tweede Wereldoorlog |
1938 | Amsterdam | Erich Metze ( Duitse Rijk) | Walter Lohmann ( Duitse Rijk) | Eduardo Severgnini ( Italië) |
1937 | Kopenhagen | Walter Lohmann ( Duitse Rijk) | Ernest Terreau ( Frankrijk) | Adolf Schön ( Duitse Rijk) |
1936 | Zürich | André Renaud ( Frankrijk) | Charles Lacquehay ( Frankrijk) | Georges Ronsse ( België) |
1935 | Brussel | Charles Lacquehay ( Frankrijk) | Erich Metze ( Duitse Rijk) | Georges Ronsse ( België) |
1934 | Leipzig | Erich Metze ( Duitse Rijk) | Paul Krewer ( Duitse Rijk) | Eduardo Severgnini ( Italië) |
1933 | Parijs | Charles Lacquehay ( Frankrijk) | Franco Giorgetti ( Italië) | Erich Metze ( Duitse Rijk) |
1932 | Rome | Georges Paillard ( Frankrijk) | Walter Sawall ( Duitsland) | Erich Möller ( Duitsland) |
1931 | Kopenhagen | Walter Sawall ( Duitsland) | Erich Möller ( Duitsland) | Victor Linart ( België) |
1930 | Brussel | Erich Möller ( Duitsland) | Georges Paillard ( Frankrijk) | Robert "Toto" Grassin ( Frankrijk) |
1929 | Zürich | Georges Paillard ( Frankrijk) | Victor Linart ( België) | Paul Krewer ( Duitsland) |
1928 | Boedapest | Walter Sawall ( Duitsland) | Henri Breau ( Frankrijk) | Victor Linart ( België) |
1927 | Keulen | Victor Linart ( België) | Paul Krewer ( Duitsland) | Walter Sawall ( Duitsland) |
1926 | Milaan | Victor Linart ( België) | Gustave Ganay ( Frankrijk) | Paul Suter ( Zwitserland) |
1925 | Amsterdam | Robert "Toto" Grassin ( Frankrijk) | Jan Snoek ( Nederland) | Georges Seres ( Frankrijk) |
1924 | Parijs | Victor Linart ( België) | Georges Seres ( Frankrijk) | L. Toricelli ( Italië) |
1923 | Zürich | Paul Suter ( Zwitserland) | Léon Parisot ( Frankrijk) | Karl Wittig ( Duitsland) |
1922 | Parijs | Léon Vanderstuyft ( België) | Paul Suter ( Zwitserland) | Gustave Ganay ( Frankrijk) |
1921 | Kopenhagen | Victor Linart ( België) | Paul Suter ( Zwitserland) | Paul Guignard ( Frankrijk) |
1920 | Antwerpen | Georges Seres ( Frankrijk) | Victor Linart ( België) | Paul Suter ( Zwitserland) |
1915-1919: geen kampioenschap ten gevolge van Eerste Wereldoorlog |
1914 | Kopenhagen | niet verreden |
1913 | Leipzig | Paul Guignard ( Frankrijk) | Jules Miquel ( Frankrijk) | Richard Schuermann ( Duitse Keizerrijk) |
1912 | Newark | George Wiley ( Verenigde Staten) | Elmer Collins ( Verenigde Staten) | James-Henri Moran ( Verenigde Staten) |
1911 | Rome | Georges Parent ( Frankrijk) | Louis Darragon ( Frankrijk) | James-Henri Moran ( Verenigde Staten) |
1910 | Brussel | Georges Parent ( Frankrijk) | Léon Vanderstuyft ( België) | Bob Walthour sr. ( Verenigde Staten) |
1909 | Kopenhagen | Georges Parent ( Frankrijk) | Louis Darragon ( Frankrijk) | Nat Butler ( Verenigde Staten) |
1908 | Berlijn | Fritz Ryser ( Zwitserland) | Eugenio Bruni ( Italië) | Arthur Vanderstuyft ( België) |
1907 | Parijs | Louis Darragon ( Frankrijk) | Karel Verbist ( België) | Georges Parent ( Frankrijk) |
1906 | Genève | Louis Darragon ( Frankrijk) | Arthur Vanderstuyft ( België) | Schwitzgubel ( Zwitserland) |
1905 | Antwerpen | Bob Walthour sr. ( Verenigde Staten) | Paul Guignard ( Frankrijk) | Piet Dickentman ( Nederland) |
1904 | Londen | Bob Walthour sr. ( Verenigde Staten) | César Simar ( Frankrijk) | Arthur Vanderstuyft ( België) |
1903 | Kopenhagen | Piet Dickentman ( Nederland) | Thaddaüs Robl ( Duitse Keizerrijk) | Alfred Görnemann ( Duitse Keizerrijk) |
1902 | Rome | Thaddaüs Robl ( Duitse Keizerrijk) | Émile Bouhours ( Frankrijk) | Edouard Taylor ( Frankrijk) |
1901 | Berlijn | Thaddaüs Robl ( Duitse Keizerrijk) | Piet Dickentman ( Nederland) | Fritz Ryser ( Zwitserland) |
1900 | Parijs | Constant Huret ( Frankrijk) | Edouard Taylor ( Frankrijk) | Émile Bouhours ( Frankrijk) |
1899 | Montreal | Harry Gibson ( Canada) | Hugh McLean ( Verenigde Staten) | Ken Boake ( Verenigde Staten) |
1898 | Wenen | Richard Palmer ( Verenigd Koninkrijk) | | |
1897 | Glasgow | Jack-William Stocks ( Verenigd Koninkrijk) | Arthur-Adalbert Chase ( Verenigd Koninkrijk) | Fred Armstrong ( Verenigd Koninkrijk) |
1896 | Kopenhagen | Arthur-Adalbert Chase ( Verenigd Koninkrijk) | Jack-William Stocks ( Verenigd Koninkrijk) | Ferenc Gerger ( Hongarije) |
1895 | Keulen | Jimmy Michael ( Verenigd Koninkrijk) | Henri Luyten ( België) | Hans Hofmann ( Duitse Keizerrijk) |