Venezuela op de Olympische Zomerspelen 2000
Venezuela op de Olympische Spelen | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Venezuela | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | VEN | |||||||||||||||||||||
NOC | Comité Olímpico Venezolano | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2000 in Sydney | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Venezuela op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | ||||||||||||||||||||||
Venezuela op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 | ||||||||||||||||||||||
|
Venezuela nam naar deel aan de Olympische Zomerspelen 2000 in Sydney, Australië.
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Atletiek
Zie Atletiek op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Carlos Tarazona
- José Alejandro Semprún
- José Peña
- Hely Ollarves
- Juan Alberto Morillo
- José Carabalí
Boksen
Zie Boksen op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Hely Yánes
- José Luís Varela
- Patriz López
- Nehomar Cermeño
Gewichtheffen
Zie Gewichtheffen op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Julio César Luna
- Karla Fernández
Gymnastiek
Zie Gymnastiek op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Arlen Lovera
Judo
Zie Judo op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Ludwig Ortíz
- Hermágoras Manglés
- Eduardo Manglés
- Luis René López
- Luís Gregorio López
- Xiomara Griffith
- Jackelin Díaz
- Reiver Alvarenga
Schermen
Zie Schermen op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Carlos Rodríguez
Schietsport
Zie Schietsport op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- María Gabriela Franco
- Felipe Beuvrín
Schoonspringen
Zie Schoonspringen op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Luis Villarroel
- Ramón Fumadó
- Alejandra Fuentes
Synchroonzwemmen
Zie Synchroonzwemmen op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Virginia Ruíz
- Jenny Castro
Taekwondo
Zie Taekwondo op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Adriana Carmona
Tafeltennis
Zie Tafeltennis op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Fabiola Ramos
- Luisana Pérez
Tennis
Zie Tennis op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Jimy Szymanski
- Milagros Sequera
- José Antonio de Armas
Triatlon
Zie Triatlon op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Wielersport
Zie Wielersport op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Omar Enrique Pumar
- Carlos Alberto Moya
- Alexis Méndez
- Daniela Larreal
- Manuel Guevara
Worstelen
Zie Worstelen op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Eddy Bartolozzi
- Rafael Barreno
Zeilen
Zie Zeilen op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Yamil Saba
Zwemmen
Zie Zwemmen op de Olympische Zomerspelen 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
- Carlos Santander
- Francisco Sánchez
- Oswaldo Quevedo
- Ricardo Monasterio
- Francisco Páez
Bronnen, noten en/of referenties
- (en) Sydney Organising Committee for the Olympic Games (2001). Official Report of the XXVII Olympiad. Paragon Printers Australasia, Fyshwick.. Dit is het officiële rapport van de Olympische Zomerspelen van 2000; digitaal beschikbaar op de site van de LA84 foundation; deel 1, deel 2, deel 3, deel 4 en deel 5.
- (en) Uitslagen Sydney 2000 per sport
- (en) Details op Olympics at Sports-Reference.com